Chic busta! Domácí masky na prsa

Aby byl majitelemkrásných, elastických, tónovaných a přitažlivých prsou , je třeba zajistit takovou citlivou část těla, aby byla denně prováděna řádná péče - provádět speciální cvičení, masáže, masky a obklady.

Doma můžete použít speciálnípřírodní masky na prsa , které se připravují zcela jednoduše a rychle bez významných nákladů na materiál (na rozdíl od většiny hotových kosmetických přípravků).

Recept 1. Maska pro hrudník tvarohu.Složení: olivový olej (1–2 lžíce), 2 lžíce tvarohu (ideálně domácí), 1 lžička zakysané smetany. V případě potřeby můžete jako další složku použít vitamín A nebo E v olejové formě k vyživování pokožky. Složky masky se míchají, dokud není získána homogenní hmota, aplikována na prsa pomocí speciálního kosmetického kartáče (pro rovnoměrnost a snadnost aplikace a distribuce masky). Po 20-30 minutách se maska ​​tvarohu na hrudníku omyje teplou vodou bez použití mýdla.

Recept 2. Med a mléko pro pružnost prsu . Složení: 3 lžíce mléka, 2 lžíce přírodního medu (tekuté). Míchejte, aplikujte na hrudník (můžete zachytit krk) a nechte 15 - 20 minut. Poté opláchněte teplou vodou a naneste výživný nebo hydratační krém.

Recept 3. Krémová maska ​​pro hrudník . Komponenty: 3 jídelnykrém s vysokým obsahem tuku, 2 žloutky, 2 čajové lžičky čerstvě vymačkané citrónové šťávy. Složky se smíchají a maska ​​se aplikuje na hrudník lehkými a jemnými masážními pohyby po dobu 20-25 minut.

Recept 4. Hliněná maska ​​pro hrudník . Kosmetická jíl - vynikající nástroj pro péči o pokožku těla doma. Chcete-li zachovat a zvýšit pružnost a přitažlivost prsou, můžete připravit speciální masku 3 lžíce hlíny a 2 lžíce přírodního medu. Hlína by se měla ředit teplou vodou, dokud se nevytvoří hladká krémová hmota, pak se přidá tekutý med a vše se důkladně promísí. Maska se aplikuje po dobu 20 minut a odstraní se teplou vodou. Pro přípravu masky můžete použít kosmetické jíly různých barev - bílé, modré, růžové, zelené, červené nebo černé. Masky s kosmetickým jílem dobře čistí a vyživují pokožku, hladké jemné linie a nepravidelnosti, zvyšují elasticitu.

Recept 5 .Jogurt pro hrudník . Složení: 2 lžíce jogurtu, 1 slepičí vejce (alternativně 2 - 3 křepelčí vejce), 10 kapek vitamínu A, 10 kapek vitamínu E, 1 lžička medu. Po 20 minutách míchejte, aplikujte na hrudník a opláchněte teplou vodou. Maska má utahovací a zpevňující účinek.

Poznámka ! Domácí maska ​​na prsa by měla být použita velmi pečlivě a opatrně, s výjimkou oblasti šťávy. Také nezapomeňte se ujistit, že neexistuje žádná alergická reakce na žádnésoučástí domácí masky.

Ukažte péči a péči o zachování daru přírody po mnoho let.