Módní vlasová biovlna

Co je to biovln? Je možné, aby se na střední vlasy, stejně jako fotografie před a po zákroku. Jak to půjde s rány? Jak dlouho to bude trvat? Tyto a další otázky jsou často kladeny těmi ženami, které by chtěly mít kudrnaté kadeře, ale zároveň se nechtějí uchýlit k chemii. Právě pro ně jsme dnes a vyprávějí o nové podobě dlouhodobého stylingu. Dozvíte se, jaké typy biozaviki jsou, zda to lze udělat doma a kdy se k tomuto postupu vůbec nemůžete uchýlit. Připojte se, bude to zajímavé!

Krásné a zdravé kadeře

Co je tedy biovln? Především je to postup, který vám umožní vytvořit na vlasech téměř libovolnou délku kudrlinek. Je založen na velkém množství přírodních složek, které ho odlišují od chemického stylu. To je důvod, proč je biowave považována za jemný způsob, jak vytvořit kadeře.

Líbí se vám kadeře na vlasech?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
Prostředky, které se používají v biovlnách, jsou přirozené pouze o 65–70%, což znamená, že tento postup stále způsobuje určité poškození vlasů. Proto stylisté důrazně doporučují pravidelnou péči.

Stylové kadeře s biovlnou

Zajímavé : Chemiepro krátké vlasy: módní fotografie

Jaké jsou druhy biovln?

 • Klasická . To je nejekonomičtější forma jemného stylingu, protože zde nejsou používány žádné další živiny. Pouze základní prvky pro zvlnění vlasů.

Klasická biovina

 • Japonština . Dnes je nejoblíbenějším typem biovln pro střední a dlouhé vlasy. Můžete najít stovky fotografií z "před a po" série na webu a spoustu rave recenze ukazující, jak dobrý je tento typ styling je. A to vše díky neuvěřitelné kompozici, která je založena na: kolagenu, lipidech, bílkovinách hedvábí, aminokyselinách, proteinových a rostlinných složkách.

Japonská biovlnka

Výsledek po této instalaci přesahuje všechna očekávání! Účinek trvá tři až pět měsíců, po kterých by měl být účes upraven.
 • Carving . Další jemný typ stylingu, jehož hlavním účelem je dát objem. Na rozdíl od japonské biovlny, to může také být vykonáváno na krátkých vlasech
 • \ t

Řezbářství - před a po fotografiích

Zajímavé : Účesy pro střední vlasy doma: fotky krok za krokem

 • hedvábné vlny . Jméno tohotoCurling šel od hlavního elementu zahrnutého v jeho složení - hedvábný extrakt. Dnes je považován za nejjemnější a je aplikován především na tenké, slabé a matné vlasy. V důsledku toho můžete získat lehké kadeře, které vás potěší asi dva měsíce.

Foto z hedvábné bioviny před a po zákroku

 • Mossa nebo italská biovina . Novinka, která získává na popularitě každý den. Skládá se z bambusových výtažků, díky kterým vlasy po zákroku vypadají silné a zdravé.

Šetření biologické vlny na středních vlasech

Dalším plusem tohoto povolení je, že kudrlinky nejsou přehnané.

Zajímavé : Zvýraznění na světle hnědých vlasech: módní trendy 2019

Kontraindikace pro bioviny

 • Těhotenství;
 • Použití hormonálních léčiv;
 • Alergie;
 • použití silných antibiotik;
 • Dětský věk;
 • Špatně poškozené vlasy.

Po zabarvení je lepší neuchýlit se k biovaru po dobu 2-3 týdnů. A pokud se curling provádí dříve, pak se po něm také nedoporučuje barvit vlasy po dobu dvou týdnů.

Zdravé vlasy a atraktivní kadeře

Jak postupuje biowave?

Biovlnu na středních vlasech lze provádět i doma. A pokud pochybujete o výsledku, pak se podívejte na fotografie žen, které to dělají pravidelně.

Fotky před a po zákroku - ohromující výsledek!

Výsledky před a po vás vás příjemně překvapí.

 • Aby bylo možné vlasy připravit, omyjte je speciálním předběžným šamponem. Buďte opatrní, pravidelný šampon nebude fungovat!
 • Dále vlasy vysušte. Měly by mít střední vlhkost.
 • Celá pracovní plocha se rozdrtí a rozdělí na sektory. Zajistěte prameny sponami;
 • Na biovlnu naneste speciální přípravek (je-li to nutné podle návodu), pokračujte v navíjení natáčky. Snažte se dělat všechno rychle;
Prameny musí být pevně upevněny. Začněte od zadní části hlavy, postupně se pohybujte k parietální části. Následuje whisky a strana.
 • Když jsou všechny vlasy zkroucené, aplikujte základní složení. Nenechte se mu omlouvat. Tekutá tekutina by měla doslova odtéct z hlavy;
 • Nasaďte speciální víčko a počkejte 10 - 20 minut, podle toho, co je uvedeno v návodu;

Hlavní fáze vytváření stylových kudrlinek

 • V průběhu času, moje hlava NEPOUŽÍVÁ natáčky. Dělejte to lépe pod tekoucí vodou;
 • Dále aplikujte gelový fixátor, který upevní a zpevní biovlnu. Tento nástroj se také postará o vaše vlasy, neutralizuje účinek předchozí látky;
 • Podržte dalších 10-15 minut, pak odstraňte natáčky na vlasy a opláchněte vlasy;
 • Nezapomeňte se okamžitě postarat o své zdraví použitím kondicionéru nebo výplňového balzámu;
 • Suchýhlavu přirozeně.

To je vše, biovina je připravena!

Stejným způsobem se styling provádí na dlouhých vlasech.

Velké kadeře

A pokud se zajímáte o biovlnu na středně dlouhých vlasech s velkými kadeřemi, pak stačí použít kulmu s velkým průměrem. A nezapomeňte se podělit o svůj úžasný nový způsob se svými přáteli odesláním fotografie, kde jsou vaše vlasy před a po práci.

Je povoleno provádět biovlnu nejvýše dvakrát ročně, protože vlasy potřebují čas na obnovu.

Péče o kadeře po pokládce

Každá žena, která rozhoduje o biovlně, má zájem udržet výsledek co nejdéle. Takže by měla dodržovat řadu jednoduchých pravidel, která pomohou udržet její kadeře pružné a zdravé vlasy.

Zajímavé : Vyřezávání krátkých vlasů: fotografie postupu před a po

Za prvé, dva dny po zákroku je naprosto nemožné si umýt hlavu! Ale když to ještě musíte udělat, vyberte si šampon pro kudrnaté zámky. Nezanedbávejte balzámy a kondicionéry. Vysušte hlavu přirozeně.

Biowave s velkými kadeřemi

Za druhé, použijte výživné a hydratační masky alespoň jednou za 7–10 dní. A zapomeňte na masáž! Nyní je nejlepším přítelem vašich vlasů dřevěný hřeben s řídkými zuby.

Zatřetí, že žehlení vlasů není zakázáno používat (po umytí kudrlinek)znovu), ale to by mělo být provedeno velmi zřídka.Časté tepelné účinky na vlasy po biovlně nejsou vítány.

Japonská biovlnná fotografie před a po

Takže dnes jsme se dozvěděli téměř všechno o dalším módním trendu, který může náš život zlepšit.Koneckonců, co by mohlo být více žádoucí než dostat vlasy svých snů, aniž byste na to museli vynaložit spoustu úsilí?To je důvod, proč jsou bioviny každoročně vybírány miliony dívek po celém světě jako klíč k kráse a přitažlivosti.

Co dáváte přednost biovinu nebo klasické chemii?