Masky se smetanou na obličej. 5 receptů mládeže a krásy

K tomu, aby byla pokožka obličeje a těla měkká, sametová, měkká a hedvábná, doma je možné a nutné používat různé krémové masky pro účely péče. Kosmetické rituály s krémem pomáhají udržovat pokožku obličeje a těla v dobrém stavu, obohacují ji minerály, stopovými prvky (vápník, fosfor, sodík, draslík, železo) a vitamíny skupin B, A, C a PP.

Masky s krémem na obličej jsou nejvhodnější pro majitele suchých typů pleti (velmi suchá a šupinatá kůže). Pro velmi suchou pleť vyberte krém s nejvyšším obsahem tuku.

Recept č. 1. Krém na obličej a tělo . Nejjednodušším a nejrychlejším způsobem je aplikovat krém na očištěnou pleť (tělo), lehkou masáž jemnými a jemnými pohyby a nechat krém absorbovat po dobu 15 minut. Nádherná domácí maska ​​pro výživu, změkčení a odstranění odlupování suchá kůže

Číslo receptu 2 . Složení: 1 lžíce smetany, 1 brambor „v uniformách“ malé velikosti. Brambory jsou oloupané, mleté ​​v bramborové kaší a smetana. Vyčistěte pokožku obličeje a aplikujte směs po dobu 20-25 minut (s výjimkou oblasti kolem očí). Krémová maska ​​s bramborami je vhodná pro péči o suchou pokožku.

Recept No. 2 lžičky čerstvé citronové šťávy.Složky se pečlivě pohybují a výsledná kosmetická hmota se aplikuje na obličej a krk. Čekáme na čas - 20 minut a myje se teplou vodou s lehkými masážními pohyby.

Recept č. 4.Krém a ovoce. Masky smetany a ovocné buničiny (banán, tomel, sladká jablka) jsou velmi vhodné pro péči o suchou pokožku. Z ovoce dostáváme dužinu, smícháme s tukovým krémem a aplikujeme na obličej po dobu 15-20 minut. Máte-li kombinaci nebo normální pleť, můžete použít jiné ovoce nebo bobule pohybem čerstvé drti nebo šťávy se smetanou.

Recept No. Po 20 minutách se maska ​​odstraní a obličej se otře tonikem (může být okurkou). Tato domácí maska ​​má omlazující, čistící, hydratační účinek a mírný bělící účinek.

Domácí obličejové masky vyrobené ze smetanyje jednoduchý, cenově dostupný, ekonomický a účinný způsob péče o obličej a tělo.

Příjemné procedury !!!