Teplé a stylové: výběr velkého oblečení pro muže i ženy

Volba každodenního šatníku, jak pro muže velkých velikostí, tak pro ženy, velmi často vytváří spoustu problémů a otázek. Mnozí prostě nechápou, jak si vybrat správné oblečení, aby vypadali co nejvýnosněji v tomto nebo tomto oblečení. Správně kombinovaný šatní skříň však může pomoci spravedlivě zdůraznit všechny výhody postavy a skrýt její nedostatky. Jak se správně rozhodnout v teplém období a nepočítat, teď a zjistit.

Muži

V období chladného počasí je obzvláště důležité správně určit oblečení pro vaši postavu. K tomu byste měli vždy věnovat pozornost skutečnosti, že oblečení nevypadá těžce a nezaměřuje se na nadváhu. Stojí za to vybrat si jednodušší možnosti a také se zaměřit na ty modely, které činí siluetu jasnější a dávají jasnou představu o postavě.

Příležitostný vzhled

Tento seznam obsahuje blejzry, sportovní bundy a obleky. V poměrně chladném počasí by se muži v těle měli dívat na prodlouženou srst - to je dobrý způsob, jak vytvořit dobrý dojem z vašeho obrazu a osobně. Nejúspěšnější variantou by byl klasický kabát s rovným střihem.

Pánská bunda a pánský kabát

\ t

Pokud si nemůžete představit svůj šatník ve stylu klasiky, v takovém případě si můžete vybrat sportovní zimní bundu. Délka v tomto modelu opravdu nezáleží, ale přesto je nutné dát přednost možnosti kratší.

Hlavní věcí v oděvu pro úplnost je pohodlí

.
Stojí za zmínku, že muži plus velikost by se měli vyvarovat modelů s náplastmi, velkým množstvím velkých tlačítek. Kromě toho, obrovské množství dekorativních dílů vám přidá další částku. Kromě toho by měli být velcí muži při nákupu mikiny a svetry tak opatrní, jak je to jen možné. Všechny modely by měly jasně zdůrazňovat linie těla a nevytvářet zbytečné záhyby.

Ženy

Nepochybně chce každá dívka vypadat stylově a hlavně krásná. Vzhledem k tomu, že moderní móda se zastavila na trendu „nadměrné velikosti“, mohou ženy velkých velikostí v teplém období snadno vybrat svetry a šaty z volného řezu do šatníku. Nicméně, to stojí za přezkoumání své preference a odstranění průhledné halenky a mohair svetry z každodenních věcí. V nich budete vypadat přinejmenším nepohodlně a ne ziskově.

Příkopová bunda

\ t

První věc, kterou by si každá módní žena nádherných forem měla koupit, je pončo. Za prvé, tento model bude skrývat všechny nedostatky těla, a za druhé to bude vypadat prospěšné v každém případě. Není to tak dávno, že návrháři mají radost spotřebitelů, ponchos s velkým viskózní, ale pletené a kožené možnosti také zůstávají relevantní.

Poncho

Pokud jde o svrchní oděvy, je třeba zvolit například kabát s volným výbrusem a hlavním referenčním bodem by měla být barva: hořčice, tartan, béžová.

Mohair a tvídové kabáty budou v této sezoně populárními modely. Všimněte si, že je lepší opustit jedovaté květy alakovaná kůže a zaměřit se na klidný tón a omezení v obraze. Ideální volbou v šatníku žen velkých velikostí by byl vlněný kabát s rovným střihem s minimálním počtem dekorativních vložek. Tyto modely vám učiní štíhlejší a elegantnější.

Stylové kabáty

\ t

Dáte-li výsadu bund nebo dolů bundy, pak si vyzvednout bundu s krátkými rukávy. Tyto modely lze nosit s dlouhými rukavicemi. V této sezoně bude také módní kožich z Astrakhan. Designéři doporučují dát přednost jemným tónům. Všimli jsme si, že dlouhé kožichy už nejsou v módě, ale kožichy s kapucí, siluetou kukly a trojrozměrnými modely se mohou stát zajímavou volbou pro bujné krásy.

Módní kožichy a kožichy z umělých kožešin

Dodržováním výše uvedených doporučení můžete vytvořit dokonalou skříň, která vás nejen učiní tak stylovým a mladistvým, jak je to jen možné. Ale skryje všechny vaše nedostatky a dá větší sebevědomí. Pokud si chcete koupit opravdu kvalitní a cenově dostupné oblečení velkých velikostí, přejděte na webovou stránku internetového obchodu Step.mk.ua. Zde vám manažeři pomohou snadno vybrat správnou velikost a vést vás za cenu.