Květinový tisk - trend sezóny podzim-zima 2018-2019

Trend květinových tiskůse čas od času vrací a zaujímá vedoucí postavení v módě. Obvykle je však tento trend populární v teplém období - na jaře av létě. Podzim - zima 2019-2019 bude výjimkou, květinové tisky zůstanou na vrcholu popularity v chladném období, ale budou tmavší, přísnější a luxusnější. Podívejme se, jak nám designéři prezentovali květinový trend v oděvu v sezóně podzim-zima 2019-2019.

A samozřejmě začneme slavným a milovaným módním domem všechDolce & Gabbana , a to není překvapující, protože v předchozích sezonách věnoval zvláštní pozornost květinovým potiskům. I v reklamní společnosti Dolce & Gabbana, je možné si všimnout trendu květinové tisky. Pro chladné období, Dolce & Gabbana demonstroval některé úžasné projekty. Obtížná barevná výšivka byla všimnuta na všechno, počínaje šaty a kombinézou až po boty, tašky a ozdoby.

Květinové tisky z Erdemu jsou mnohem tmavší a dokonce poněkud ponuré, ale na úkor hloubky barev jsou velmi krásné.

Květinové vzory Burberry Prorsum jsou bezvýrazné a ztlumené. Jsou ideální pro ženy, které preferují monotónní oblečení, ale chtějí malé změny v šatníku.

Šaty Temperley London v kolekci podzim-zima 2019-2019 byly velmi odvážné a jasné barvy, díky nimž vypadaly živé a veselé.

Osman míchal různé barvy, což tento trend ještě více ztěžovalo, ale zároveň vícezajímavé.

Květy v sbírce McQ byly ženské a sladké a na chlupatých krátkých sukních vypadaly dost barevně.

Marc Jacobs nebral jako základ své květinové tisky ve své sbírce, ale některé z nich sehrály důležitou roli při vyvažování světlých šatů, a to i ve sbírkách Antonia Marrasa, DKNY, Emporia Armaniho, Hermese, Marniho a dalších.

Nebojte se koupit oblečení s květinovými potisky na zimu. Je to nejen módní a stylové v budoucím chladném období, ale také dává jas chladným zimním odstínům a zvedne vás i ostatní kolem vás. Hodně štěstí !!!