Unavené nohy, co dělat?

Každáženamá v šatníku dvojici tří bot na vysokém podpatku. Mnohé ženy je nemohou opustit a zcela opustit. Nohy s vysokými podpatky vypadají velmi krásně elegantní a ženské.Vysoké podpatkyz nás dělají vyšší, štíhlejší postavu a vizuálně zmenšují velikost nohy. Muži nikdy nezmeškají ženu ve vysokých krásných patách s očima. Ano, a módní diktuje svůj vlastní trend různých krásných bot, kotníkové boty a boty s vysokými podpatky. A stejně jako u takového množství originálních a atraktivních bot si nemůžete koupit pár bot na vysokém podpatku.

Když kupujeme bodce, myslíme si nejméně na zdraví našich nohou. Lékaři říkají, že neustálé nošení bot na vysokém podpatku v budoucnu vede k nemoci chodidel a chronické únavě. Ale vidět krásné boty v obchodě nás nezastaví, krása vyžaduje oběť. Nicméně, když jdete celý den na vysokých podpatcích, cítíte silnou bolest v nohou, a vy chcete vyhodit boty a nikdy je nenosit. Podívejme se na několik jednoduchých receptů, pomocí kterých můžete odstranit únavu nohou.

Léčivé mléko pro unavené nohy. Chcete-li připravit takové mléko, musíte vzít 1 granátové jablko, nakrájejte na čtyři kusy, třít maso, zmáčknout šťávu a jemně řez kůži. Dejte všechno do sklenice, přidejte 400 g vodky a 200 gama vody. Uzavřete víko pevně a nechte sedm dní trvat. Po uplynutí stanovené doby filtrujeme kapalinu aNalijte do láhve. Tento roztok musí po očištění otřít nohy.

Podnosy, které zmírňují únavu.

№1. Kontrastní koupel nohou.V jedné nádobě zadejte horkou vodu a v druhé studenou vodu. A naopak, snižte nohy po dobu 2 minut v jedné nebo druhé vodě. Takový postup je nutné provádět po dobu 10 minut, je nutné jej dokončit ve studené vodě, pak si dobře otřete nohy ručníkem a naneste výživný krém a můžete jej také otřít krémem, jehož recept je uveden výše. Taková koupel vyzařuje unavené svaly.

№2. Solná lázeň.Taková lázeň zmírní únavu a uvolní nohy a zlepší stav vaší pleti. Napište do umyvadla teplé vody a přidejte několik lžiček mořské nebo stolní soli. Udržujte nohy v takové vodě po dobu asi 10-15 minut.

№3. Vana s heřmánkem, limetkou a medem.Vezměte 2 lžíce heřmánku a dvě lžíce limetkového květu, nalijte jeden litr vařící vody a nechte 5 minut. Následně nalijte výsledný vývar do 1 litru teplé vody, přidejte jednu lžíci medu. Ve výsledné lázni snižujeme nohy po dobu 15-20 minut. Tato vana dokonale uvolňuje únavu a otok chodidel.

№4.Vynikajícícitrónová a pomerančová slupka.Pro přípravu budete potřebovat 1 šálek drcené citrusové kůry, nalijte 0,5 litru vroucí vody a vařte několik minut. Nechte vývar vychladnout a spusťte nohy po dobu 25-30 minut.

Masáž.Masáž nohou hodně pomáháVraťte sílu na nohy. Díky tomu je pokožka hladká a elastická. Naneste na nohy výživný krém nebo nohy olej. Masáž začíná dělat s nohou, a pak postupně jít na vrchol kolenního kloubu. Dále, každý prst od masky k základně. Masáž je dokončena hladením. Poté, co budete muset trochu lehnout.