Šaty s vůní - nový trend sezóny!

Claire McCardell - první dívka, která ve 30. letech minulého století ukázala šaty s vůní. Pak se vybavení amerického modelu nehodilo každému, ale dnes je to trend sezóny.

Jemné, ženské, lehké šaty vám umožní vytvořit stylový vzhled během několika minut. Stačí si vybrat správný styl a barvy, ale první věci první. Nejprve zjistíme, kým se poprvé objevili na módních přehlídkách.

Potištěné šaty s kapucí

Objevitelkou se stala Diana von Fürstenbergová. Byla to ona, kdo po mnoho let pracovala na stylu, který by určitě přijal v módní společnosti. Módní návrhářka prezentovala svou práci v roce 1973, kdy byly oblíbené kalhotové obleky. Šaty s ženskou siluetou měly ohromující úspěch a již v roce 1976 bylo prodáno přes pět milionů kopií.


Zajímavé! Šaty s vůní návrháře Diany von Furstenbergové vstoupily do Guinnessovy knihy rekordů.

Mnoho osobností, jako je Michelle Obama, Madonna, Paris Hilton, Kylie Minogue a mnoho dalších, nosí takové šaty.

Monochromatické modely

Kdo vyhovuje tomuto stylu?

V roce 2019 oblékaly šaty druhý život. Fotografie ukazují nejlepší modelymódní přehlídky slavných návrhářů. Jak vidíte, tento oděv pomáhá mírně přizpůsobit postavu a přiblížit ji ideálnímu „pískovému sklu“. Neobvyklý střih umožňuje vizuálně vyvážit proporce těla, i když máte postavu, jako je obrácený trojúhelník nebo hruška.

Zajímavé: 10 nejjasnějších šatů v Paříži Haute Couture Week podzim-zima 2019-2019

Z rysů lze také poznamenat, že vzhledem k důrazu na hrudník se zdá větší, velkolepější.

Elegantní šaty na šaty

To je důvod, proč jsou šaty na oblékání ideální pro obézní ženy. Fotografie ukazuje několik úspěšných snímků. Díky speciálnímu střihu je skrytých několik kilo navíc a postava vypadá mnohem štíhleji. V tomto outfitu prostě nezůstanete bez řádné pozornosti.

Tento styl oblečení je vhodný jak pro obchodní styl, tak pro příležitostné. V této situaci je hlavní věcí vybrat správné příslušenství, které může zvýraznit vaši osobnost a styl.

Pohodlné, lehké modely se zábalovými šaty

Jaký styl zvolit?

Od doby, kdy Diana von Furstenberg představila svůj první model, uplynulo mnoho času. Nyní jsou krásné nové položky, které nemohou nechat nikoho lhostejným.

Zajímavé: Módní šedé šaty 2019-2019

V klasické verzi protíná úhlopříčka siluetu, která umožňuje, aby byla postava co nejblíže tvaru přesýpacích hodin. Stejný zápach je pevnýna boku, zpravidla to dělá s krásnou brož nebo pás.

Originální šaty s vůní a flounces

\ t

V-neck - vizitka šaty s vůní. Většinou je tvořen oboustranným zápachem. Ale nemyslete si, že se jedná o jednoduchý dekorativní prvek. Ve skutečnosti, tento výstřih pomáhá, aby se ženská postava rafinovanější. To je dáno tím, že klade důraz na hrudník a otevírá krk, díky čemuž se zdá delší.


Moderní módní trendy nabízejí šaty s vůní na živůtku. Je třeba říci, že se jedná o jeden z nejpohodlnějších a nejpraktičtějších modelů, který je vhodný pro každodenní nošení a pro zvláštní příležitosti. Sukně takového oděvu zůstane pevná a může mít různou délku, střih, ale vrch je přehozený a zdůrazněný řezem. Tento model je ideální pro ženy v těle, s důrazem na všechny jejich výhody a skrývá drobné nedostatky.

Šaty s různými délkami zápachu

Šaty s vůní na zádech vypadají o nic méně zajímavé. Řez v zadní části může být různých hloubek, zatímco přední strana zůstává hladká. Pro vytvoření elegantního a diskrétního obrazu je vhodný takový oděv. Stačí přidat několik jasných doplňků a obrázek pro publikaci je připraven.

Jaké barvy jsou pro tuto sezónu relevantní?

Tento rok nám móda nabízí obrovský výběr barev, a proto je snadné vybrat si šaty pro barevný typ vašeho vzhledu. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Classic Black

V této barvě budou šaty vypadat stylově a elegantně. Můžete si vybrat jako čistě černou, s různými vzory, výtisky. Výběr této barvy je lepší dát přednost hladkým tkaninám, jako je úplet, satén nebo dres.

Módní tisky

  • Modré odstíny (modrá, kobaltová, azurová nebo modřínová)

Dlouhé šaty s vůní v této barevné škále vypadají neuvěřitelně něžně a jemně. Jsou ideální pro procházky s přáteli, jít na rande. Originální modely v černé barvě s modrými nebo modrými akcenty.

  • Červená

Tato barva je skvělá pro šaty s volánky. Jeho délka je jiná, jako midi, a na podlaze. Ten je vhodnější pro rekreační oblečení. Boty budou vypadat dobře klasická béžová čerpadla nebo jehlové sandály.

Světlé pletené šaty

  • Hrách
  • \ t

Polka tečky zůstávají relevantní pro několik sezón, a proto není divu, že designéři v takových barvách také identifikovali šaty. Tento tisk vám umožní vytvořit hravý a jemný obraz. Tyto šaty se vyznačují dalšími ruche a sukně s volánky.

Jaké materiály zvolit?

Výběr materiálů je stejně velký jako barvy. Uvažujeme o nejoblíbenějších tkaninách, které se nejčastěji vyskytují na módních přehlídkách.

A první v popularitě jepleteniny. Proč je to? Je to velmi jednoduché. Pletenina sama o sobě je pohodlným materiálem, příjemným pro tělo a má mnoho variací. Navíc se dobře táhne a to vám umožní vytvořit dokonalý tvar šatů.

Zajímavé letní modely

Pro modely této tkaniny se vyznačuje monotónnost a jednoduchost řezané, rozšířené nebo rovné sukně.

Zajímavé: Jak si vybrat punčocháče na šaty a boty

Dále máme hedvábí. Dokonale vyjadřuje charakter šatů. A další povrchové úpravy ve zlatě nebo stříbře dodají obrazu ještě více elegance a elegance.

Stylové moderní šaty s vůní

Zajímavé! Šaty hedvábného zábalu nejsou vhodné pro holky, protože tento materiál, který naopak zdůrazňuje všechny nuance postavy.

Jaké šaty se vám líbí?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Šifónové šaty jsou to, co potřebujete pro oficiální recepce, večírky. Pouze tento materiál může plně zprostředkovat celou jednoduchost tohoto stylu. Tento oděv vypadá velmi romanticky a vzdušně. Ano, co říct, lépe se podívejte na fotografii a přesvědčte se sami.

Model z šifonu

Krajky mají v našem žebříčku zvláštní místo. Koneckonců, oni sami jsou schopni vyzdobitkaždá žena z ní učiní rafinovanější a elegantní.Ale v tandemu, krajky a zábal šaty vytvořit nemožné.Jsou schopni úplně proměnit dívku, učinit z ní něžnější, romantičtější.Tyto šaty jsou ideální pro boty s vysokými podpatky a otevřenou špičkou.

Zajímavé!Výběr tohoto typu oblečení, nezapomeňte, že boty by měly být na tenké patě.

Co se nosí?

Tyto šaty jsou samy o sobě dostačující, mohou být jen mírně ozdobeny pomocí správně vybraných bot a doplňků.Ale tady musíte být opatrní a nepřehánět.Nejlepší je vybrat krásné náhrdelníky nebo korálky, které zdůrazní krásné V-neck.

Módní šaty s vůní

Z bot si vyberte něco klasického a stručného.Dokonale přizpůsobené tlumené boty.

Fotografie ukazuje novinky z roku 2019 - se zábalem, který bude v této sezoně relevantní.Doufáme, že něco pro sebe najdete.Nechte vybraný outfit jen zdůraznit vaši přirozenou krásu.


Líbí se vám tento styl oblékání?