Móda Jaro-léto 2019 Strip - módní trend sezóny

Vmódním obdobíjaro-léto 2019„pruhovaný trend“ získává stále více nových a neuvěřitelných hybných sil.V této sezoně je bar hitem.Může být všude, v botách, doplňcích a samozřejmě v oblečení.Oblečení z pásu v této sezoně lze nosit nejen na pláži a na procházkách, ale i v kanceláři a na večerních akcích.Světoví návrháři na svých módních přehlídkách nabídli zcela extravagantnímodely pruhovaného oblečení .

Fashion 2019nám nabízí stylová řešení a širokou škálu pruhů: horizontální, vertikální, diagonální, široké a tenké.Nejdůležitější je správně je používat.Pokud zvládnete tuto vědu, pak budete v závislosti na svých cílech moci vypadat odvážně nebo elegantně.

Módní návrháři mají velmi rádi pruhy a neustále je uplatňují při vytváření nových modelů oblečení.Vzhledem k tomu, že mohou být použity pro zlepšení síly modelů a dát jim více a více nových a zajímavých nuancí.Chcete-li se dozvědět více o pruhovaném trendu, zveme vás, abyste se seznámili s návrhy nejtypičtějších a nejmodernějších představení světa.

Ve svých sbírkách navrhují Haider Ackermann, Marc Jacobs, Bensoni a Jil Sander používat pásky v elegantních inteligentních toaletách.Pásek může zdobit jak ženský koketní šaty, a večerní šaty.To vám umožní hrát si s proporcemi a vytvořit iluzi přesné formy.Směr, umístění a velikost čar může výrazně změnit vizuální obraz.

Pokud jste si jisti svou ideálnostíobrázek, pak můžete nosit vodorovný pruh. Ale pokud potřebujete skrýt pár kil nebo zdůraznit jen důstojnost, je lepší zvolit věci se svislými nebo diagonálními pruhy.

Pásy jsou skvělé pro každodenní život. Šaty a kostýmy mohou být zdobeny pruhy různých šířek a různých odstínů. Pokud nechcete riskovat, že se budete kompletně oblékat v pruhovaném oblečení, pak si můžete vybrat oblečení, které má hladký přechod z tenčí do širší linie, nebo naopak. Takové modely navrhli Moschino, Prada, Matthew Ames, Isabel Marant.

Pokud jste ženský, mladý a chcete experimentovat, měli byste si vybrat koketní styl. Tento styl může být dokonale viděn ve sbírkách Marca Marc Jacobs, Sonia Rykiel a Paul & Joe.

Nejdůležitější věc při výběrumódního oblečenív pruhu, správně určete, které vrcholy, šaty, šortky nebo kombinézy budou schopny nejlépe vymalovat všechny výhody vaší postavy, protože pásek je spíše odvážné rozhodnutí.