Kolekce Christian Dior Сouture podzim-zima 2018-2019

Dobrý den pro naše milé čtenáře !!! Dnes chceme pokračovat v tématu módní přehlídky couture podzim-zima 2019-2019, která se konala v Paříži a vyprávět o módní přehlídce slavného módního domu Christian Dior. Celý svět čekal na tuto přehlídku se ztuhlým dechem, protože to je první výstava belgického návrháře Rafa Simonsa, který byl v dubnu tohoto roku jmenován kreativním ředitelem domu Dior. Na výstavu přišli nejen světští celebrity, ale i slavní návrháři jako Marc Jacobs, Alber Elbaz, Donatella Versace, Riccardo Tisc a další.

Přehlídka začala elegantními černými kalhotovými obleky, kalhotami s vysoce pasovanými rukama a zúženými na dno. Nicméně, všechny kalhoty ve sbírce vypadaly tak. Také ohromen kuličkovými šaty a šaty - bez ramínek dorty a se širokými kapsami. Lze také poznamenat, že v kolekci Christian Dior je kladen důraz na pas a je zdůrazněn zlatým nebo stříbrným kovovým páskem. Na všech modelech byl zářivě neonový make-up a vlasy byly puštěny a česány dozadu.

Co se týče šperků, Simons používal perlové šperky, jako jsou prsteny a široké náramky, a prsteny s velkými velkými kameny.

Boty - elegantní nádherné boty se špičatou špičkou, různých barev.

Sbírka se objevila v ostříleném stylu módního domu Christian Dior, ženského, bezchybného, ​​nádherného a nepochybně luxusního a zaslouženého nejvíce pozitivních recenzí.

Fotky z kolekce Christian-Dior Couture podzim-zima 2019-2019

Fotografie vogue.co.uk