Korejská móda jaro-léto 2019

Módní průmysl získal za posledních několik let další centrum. Dříve, primát a právo na stanovení trendů byly za módní domy v Evropě, ale nyní se hodný protivník objevil v Asii. V roce 2019 se pro dívky stal zajímavý korejský styl oblečení, takže stojí za to zvážit nové položky nabízené v Soul Fashion Week.

Týden módy v Soulu

Vlastnosti korejských obrázků

Co je dnes v Jižní Koreji módní, bude nosit zítra v celé Asii. Toto prohlášení se postupně stává pro evropské země pravdou. A to je důvod, proč před 16 lety v této zemi měli převážně národní oblečení. Nyní vytvořila svůj vlastní jedinečný postoj k módě. Zpočátku to bylo do značné míry napodobování Západu, ale velmi rychle se stalo něčím víc.

Jedinečný postoj k módě

Vývoj je výsledkem hledání nových obrazů hudebních popových zpěváků (idolů) a osobního stylu obyvatel velkých měst. Oni se stali první chřipkou v jejich zemi. A právě toto dalo podnět současným půjčkám západních návrhářů zajímavých nápadů. Faktem je, že značné procento nové molo je přepracovaná idea stylu ulice a Jižní Korea je v nich neobvykle bohatá a upozorňuje na ně při tvorbě sbírek.

Módní inspirace

Výsledkem je, že korejská móda je tvořena zástupci popové kultury, designérů a obyčejných lidí, kteří vědí, jak „udržet nos ve větru“ světových módních trendů. Výstupem jsou velmi demokratické výstroje, které mohou být snadnonosit každý den. Oblíbené příslušenství Koreje pomáhá nastavit akcenty a činí obraz ultramoderním, obchodním nebo romantickým v závislosti na okolnostech.

Unikátní jedinečný styl

Důraz v ženském korejském obraze je často prováděn na nevinnost: make-up by měl učinit obličej dokonalým, jako je porcelánová panenka, ale zároveň živý a něžný. Oblečení má protichůdné vlastnosti, které jsou smíšené v překvapivě jednoduchých a harmonických lukách :

 • dohled nad věcmi;
 • bederní pás;
 • minisukně;
 • pastelové barvy;
 • límce, lávky, luky.

Posledně uvedené poukazuje na jeden z nejdůležitějších módních pravidel v Koreji - roztomilý - to je módní. Mladé dívky v každém možném smyslu zdůrazňují a infantilizují svůj vzhled, dospělé ženy přidávají do svých obrazů jednoduché a přirozené detaily, které jim dodávají kouzlo.

Máte zájem o korejskou módu

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Trendové položky nové sezóny

Podle sbírek prezentovaných na módní přehlídce v Soulu má móda jaro-léto 2019 své vlastní charakteristiky. Například evropský trend na obrovském, jako by to bylo z mužského ramene, bund, Asiatů doplněných opasky. Tak, oni zdůrazňují zmenšování ženy, a kolem pasu nezapomeňte.

Zámořské oblasti

Korejské dívky zřídkakdy dělají bez roztomilého vlasového příslušenství. Vstoupí do nadcházejícího oteplování, hrdě nesou na hlavách barety a panamu. Mimochodem, první dává obraz francouzské nedbalosti, Pařížská móda je v Asii vysoce ceněna. Ta dělají z luku dětinější nebo avantgardní, záleží na modelu pokrývky hlavy.

Na vrcholu klobouků popularity

Trendové oblečení pro jaro 2019 je plášť. Mělo by to být:

 • volný, téměř pytlovitý;
 • lehká tkanina;
 • výhodně světlou barvu (béžová, písková, smetanová);
 • opásané.

A pokud ho ozdobíte baretem, můžete získat naprosto moderní korejský luk. Jedna „ale“: průměrná evropská žena ji doplní čluny a elegantní taškou. V Asii budou dávat přednost teniskám, botám s nízkým podpatkem a ponožkám, a ve svých rukou si vezmou zábavnou spojku.

Ultimate Attention to Accessories

Rodové rysy země vedly k vytvoření unisex stylů, - jsou charakterizovány tím, že dívky v nich jsou ženské, a mladí muži. Je stále těžké říci, jak to dát na realitu Ruska nebo jiných zemí SNS.

Politické oteplování mezi Severní a Jižní Koreou hrálo obrovskou úlohu. Fotografie z pořadů ukazují univerzální radost, která se projevila v sloganech o oblečení o dlouho očekávaném světě.

Pouliční styl označuje jednu vlastnost Korejců - je to módní párování. To dokazuje skutečnost, žemilovníci nosí věci ve stejném rozsahu a podobném stylu.

Vrstvení je populární módní řešení. Korejci rádi kombinují několik věcí: tričko, košili, džínové bundy, bundu. A v podmínkách jarních chladných ranních vystoupení může tato tendence hrát do rukou.

Malé mody

Módní barvy a potisky

\ t

V této souvislosti si Asiaté hodně půjčují od svých evropských protějšků (i když mají rádi malování na zvířatech méně). Přijali:

 • logomania;
 • pruhy;
 • buňka;
 • hrách.

Světlé barvy jsou vždy oblíbené v Koreji

Co se týče barev, Korejci spěchají z jednoho extrému do druhého. Vždy se jim líbí jemné kombinace v odstínech oblohy při východu slunce na jaře, a také jako neuvěřitelný jas kombinace červené se zelenou, modrou, černou. V této situaci hraje hlavní roli sebevyjádření. Musíte se rozhodnout, která nálada převažuje a zvolit vhodný rozsah.

V roce 2019 se může stát vedoucí postavou korejský styl dívek. Měli byste ji však přizpůsobit své vlastní realitě. Ne každá kombinace věcí, které vypadají na asijské, bude vypadat stejně na ženu ze zemí SNS. Měli byste zvážit nativní mentalitu a rysy obrázku. Krása Slovanů se vyznačuje výraznějšími formami, odlišnou texturou vlasů a odstínů pleti, což by snad bylo lépe zdůrazněno nikoli pastelovými, ale jasnými barvami.