Jaký tvar brýlí je vhodný pro kulatý obličej?

Co je vhodnější pro brýle s kulatým obličejem než jiné, mnoho majitelů takových vzhledů se zajímá. Pokud máte měkkou tvář, která nemá rovné čáry, pak budou tyto informace také užitečné pro vás.

Které brýle jsou vhodné pro kulatý obličej: nejlepší možnosti

Délka a šířka kulatého obličeje jsou téměř stejné, brada s tímto typem vzhledu je zaoblená, vlasová linie má také zaoblené hladké kontury. Nejširší část obličeje jsou lícní kosti.

Pokud jde o otázku, které brýle jsou vhodné pro kulatý obličej, odborníci odpovídají, že všechny modely, které jsou schopny vizuálně vytáhnout a udělat trochu správný výběr, budou správnou volbou. Se správnou volbou takového příslušenství bude obličej vypadat oválně.

Při výběru vhodných modelů, které dodají vzhled harmonie a vizuálně zvýší správnost proporcí, byste se měli řídit těmito doporučeními:

  • zvolit větší modely než menší;
  • malá výška čoček vizuálně rozdělí obličej na dvě části a učiní čelo výš, coždobré pro baculaté dívky s nízkým čelem;
  • Nenoste brýle s dokonale zaoblenými čočkami, obličej bude plnější.

Při výběru tohoto příslušenství je důležité vzít v úvahu takové individuální vlastnosti vzhledu, jako je tvar a velikost nosu, umístění očí vzhledem k nosu.

Přečtěte si tyto informace:

  1. U dívek, které mají příliš malý nebo krátký nos, je nutné zvolit modely, jejichž horní část je umístěna přímo pod ohybem obočí. Ale majitelé velkého nosu, naopak, by měli zvolit brýle, které jsou co nejnižší pod linií obočí. Tento tip vám umožní kompenzovat délku nosu díky správně vybraným slunečním brýlím.
  2. Pokud víte, že vaše rysy obličeje jsou dostatečně velké, nevybírejte modely, které se hodí na tváře.
  3. U očí, které jsou příliš blízko u nosu nosníku, je nutné zvolit možnosti příslušenství se širokými okraji na vnějších okrajích. Harmonizují vzhled.
  4. U miniaturních rysů obličeje nemusíte nosit trojrozměrné modely. V tomto případě je lepší zvolit si elegantní příslušenství.

Tady na fotografii, jaké brýle jsou vhodné pro kulatý obličej, představuje nejlepší možnosti pro baculaté dívky a ženy.

Jaký druh brýlí pro kulatý obličej by byl nejvhodnější možností, jak z něj udělat ovál?Modely se širokou, sladkou, obdélníkovou nebočtvercový tvar.Pro dívky a ženy, které se chtějí zbavit dokonalé zaoblenosti obličeje, doporučují stylisté vybrat možnosti pro toto příslušenství s nejvýraznějším tvarem, který nasměruje oko do chrámu a tím vizuálně protáhne obličej.

Pokud se chcete dozvědět, jaký tvar brýlí si vybrat pro kulatý obličej, musíte vědět, které modely je třeba se vyvarovat. Baculaté dívky, ženy a muži by neměly nosit kulaté doplňky, naopak zdůrazňují kruhovitost ještě více.

Odborníci také uvádějí doporučení, který tvar brýlí je vhodný pro kulatý obličej, a proto by se měli vyvarovat nošení doplňků s úzkými ráfky, širokého můstku na můstku nosu, nízko položených paží.

Které tvary a barvy rámů na brýle jsou vhodné pro kulatý obličej?

Při výběru brýlí by majitelé kulatého obličeje měli věnovat pozornost svým rámům.Které rámy na brýle jsou vhodné pro kulatý obličej, který vám umožní vypadat co nejatraktivněji a výhradně v příznivém úhlu?V tomto případě je také důležité dát přednost rámům, které mohou vizuálně protáhnout obličej a přiblížit se k oválu.

Doporučuje se dát přednost tvaru rámu s přímými čarami, ostrými a ostrými úhly. Dokonale zapadá do tvaru čtverce, obdélníku a trojúhelníku.

Mělo by být známo, že poměr stran je viditelně vyvážen ráfkem, jehož šířka výrazně převažuje nad výškou.

Odborníci také poznamenávají, že barva rámu záleží také na tom, že tma vizuálně zužuje obličej, světlo naopak rozšiřuje.

Jaké body se dotýkají tváře, když mluvíme o barvě ráfku?Za prvé, barva rámu by měla být klidná, kategoricky nevyhovují agresivním odstínům majitelům takového vzhledu. Pokud jste baculatá blond nebo hnědé vlasy, neváhejte si vybrat rámy hnědé odstíny, budou harmonicky zapadají do vašeho vzhledu. Stříbrné rámečky budou také vypadat dobře, ale neměly by svítit a jiskřit ani mít dekorativní prvky, protože samy o sobě jsou jasné a velkolepé.

Modely se čtvercovými rámy - další možnost, kterou brýle vybrat pro kulatý obličej módy.Je pravda, že podle stylistů mohou být modely se čtvercovými obrysy vybírány pouze pro dívky a ženy, kterým příroda udělila ne příliš tenký krk, jinak se v takových brýlích zdají být ještě tenčí.

Aby se vzhled stal harmoničtějším, stylisté doporučují baculaté dívky nosit různé typy rámů z tenkého kovu. Také byste neměli nosit oválné rámy, protože jsou také kulaté a kulaté. Obdélníkové brýle jsou dobrou volbou pro dívky, které si vážily klasického přísného stylu. Pokud jste unaveni z přísných modelů, dávejte pozor na krásné, hravé a originální doplňky jako "kočičí oko". Dívka s takovými brýlemi bude mít koketní a hravý obraz.

Jaké dámské brýle jsou vhodné pro kulatý obličej: úspěšné možnosti

Nevím, které dámské brýle jsou vhodné pro kulatý obličej a zakrývají nadměrné zaoblení?Stylisté pojmenují následující nejúspěšnější možnosti pro chubby fashionistas:

modely čtvercového tvaru, rámy s přímými liniemi;

"kočičí" okraj;

„motýli“, modely prodloužené do chrámů;

ráfky s úzkým můstkem na nose;

modely s tenkými rameny;

lichoběžníková skla;

modely s důrazem na horní část ve formě originálního stylového dekoru;

se rovná šířce obličeje, nebo o něco širší, než je její šířka.

Jaké sluneční brýle jsou vhodné pro kulatý obličej

Máte-li zájem o otázku, jaké sluneční brýle pro kulatý obličej jsou vhodné pro majitele takového vzhledu, pak modely se širokými pažemi budou volbou win-win. S touto technikou můžete odklonit pozornost od širokých lícních kostí, učinit obličej jemnějším a maličkým.

Sluneční brýle Unisex jsou ideální pro tento druh obličeje.Je důležité zvolit modely, ve kterých je jakákoliv výzdoba zcela nepřítomná. Pokud hovoříme o barvě čoček příslušenství pro ochranu před sluncem, pak si můžete vybrat naprosto libovolnou možnost, s výjimkou agresivních odstínů, především se jedná o červenou barvu, je žádoucí dát přednost neutrálnímu barevnému schématu.

Pro baculaté fashionistas jsou velmi vhodné sluneční brýle s tmavými brýlemi v plastovém rámu. Lehké kovové rámy světlé barvy - další dobrá volba pro ty, kteří nevědí, který tvar brýlí je nejlepší pro kulatý obličej. Je důležité vzít v úvahu skutečnost, že samotné čočky by neměly být příliš vysoké, protože porušují harmonické proporce exteriéru.

Jaký typ obličeje je vhodný pro kulaté brýle?

Kulaté brýle, nebo Tishade, jak se nazývají ve světě módy, jsou nyní v módním trendu, ale nejsou pro každého. Jaký typ obličeje zapadá do kulatých brýlí, pokud nestojí za to baculaté krásy? Především je třeba chápat, že takový model bude přitahovat zvýšenou pozornost vzhledu svého majitele. Tyto modely jsou samozřejmě ideální pro dívky s oválným a čtvercovým tvarem. Takové příslušenství kruhového tvaru vyvažuje proporce obličeje, což je činí harmoničtějšími.

Dokonale kulaté brýle se také dívají na ženy módy s dlouhým nosem a špičatou bradou. Pokud se váš vzhled liší mírně masivní čelistí, můžete ji také skrýt pomocí kulatých brýlí.

Jaká forma očních brýlí jde pro kulatý obličej (s fotografií)

Pokud se budete snažit vypadat stylově a módně, je také důležité vědět, které brýle obléknou obličej, aby bylo vidět, protože jsou také důležitou součástí obrazu.

Zástupcům ženského a mužského pohlaví, kterýmpříroda odměnila kulatý tvar obličeje;

rámy s přímými čárami, které na bočních částech tvoří odlišné úhly;

pravoúhlých rámů, které vizuálně činí obličej méně kulatým, mírně ho vytahují;

rámy se širokými rameny.

Modely s příliš malým nebo kulatým rámem se však nedoporučují pro majitele tohoto typu vzhledu.

Věnujte pozornost fotografii, jaké brýle obejdou obličej mezi slunečními doplňky a modely pro zrak.