Módní pásy jaro-léto 2019

Móda pro dámské opaskyse nevzdává svého postavení. Samozřejmě, jako by bez nich. V této sezóně návrháři nabídli mnoho zajímavých a módních modelů pásů, takže mohou být vybráni pro jakékoli oblečení. Pásy mohou snadno dát zvláštní zvýraznění pro všechny jednoduché položky.V období jaro-léto 2019 budou dámské opaskypovinným prvkem každé výstroje, od večerních šatů až po módní šortky.

Pro tuto sezónujsou relevantní úzké pásyapásy ve dvou řadách . Barevná škála v oděvech v této sezóně může být jiná. Módní pásy jsou černé, hnědé, bílé a béžové a samozřejmě světlé.

Světlé pásy

V této sezóně je důležité zaměřit se na barvu a ne na složitost šatů. Hlavním trendem veškerého příslušenství je kombinace nekompatibilních barev. Světlé pásy, takový jako růžový, zelený, žlutý, červený a stříbro, být spojen tato sezóna s nějakým stylem oděvu, oba pro klasické oblečení a ležérní styl. Velmi účinně se takové pásy nosí na kontrastním pozadí, žlutém nebo oranžovém na černé nebo tmavě hnědé, nebo na bílé.Světlé pásydokonale zředí přísné barvy, což dává celému obrazu jarní náladu.

Široké pásy

Široké pásy jako v předchozí sezóně jsou stále nejaktivnější. Spojovací prostředky mohou být jak klasické, tak i extravagantní. Pro objemné a hrubé oblečení jsou ideální tukové pásy.

Úzkýřemeny

Úzké pásy nejsou o nic méně populární než široké. Dokonale zdůrazňují ženskou siluetu se zaměřením na pas, což je jedna z hlavních trendů této sezóny. Na jaře, návrháři nabídli experimentovat s metodami vázání pásy.