Dámské náramkové hodinky ze zlata as částečným zlacením

Většinou se takové drahé výrobky nepoužívají pro zamýšlený účel - ukázat čas své milence, ale vytvořit luxusní stavový obrázek.

Dámské náramkové hodinky vyrobené ze zlata jsou ve srovnání s jinými materiály považovány za spolehlivější a odolnější, i když je tento kov považován za měkký. Ve zlatém rámu lze nastavit pouze drahý mechanismus hodinek, díky kterému je příslušenství odolné a odolné k použití.

Tyto výrobky jsou obdařeny zvláštní elegancí, lehkostí a elegancí. Při použití takového kovu v procesu výroby příslušenství nepotřebují další dekorace. Samozřejmě, že chcete koupit dámské náramkové hodinky vyrobené ze zlata, budete potřebovat značné množství peněz, ale takový nákup ospravedlní jeho přitažlivost a trvanlivost za správných provozních podmínek a pečlivé péče.

Typy hodinek ve zlatém pouzdře

Náramkové hodinky ve zlatém pouzdře, určené pro ženy, jsou obvykle doplněny tenkým koženým řemínkem nebo kovovým náramkem, který odpovídá stylu a barvě. Je mimořádně vzácné, že takové příslušenství je pokryto drahokamy a polodrahokamykameny a bílé a barevné kamínky - ještě méně.

Takové příslušenství zlata se liší podle typu mechanismu. Existují takové typy:

  • křemen - moderní, přesnější a dražší;
  • mechanická zařízení - nejběžnější, cenově dostupnější.

Pokud hovoříme o výrobci tohoto příslušenství z drahých kovů, jsou nejlepší výrobky vyrobené ve Švýcarsku. Trh s takovými produkty také představuje řadu možností pro ne-švýcarské modely vyrobené v Evropě a Asii. Jejich kvalita je mírně horší než u švýcarských výrobků.

Pozornost žen je často přitahována neobvyklými a originálními modely takového příslušenství. Mezi rozmanitostí těchto produktů můžete vidět zajímavé modely, jejichž ciferník se skládá z malých číselníků, zobrazujících čas jiných zemí, stejně jako kalendář a chronograf. Nicméně, podle odborníků, drahé zlaté hodinky by neměly obsahovat mnoho funkcí, měly by být omezené a stručné, mají jeden velký ciferník.

Dámské hodinky v bílém a růžovém zlatě

Co se týče samotného kovu, z něhož jsou vyráběny dámské hodinky. To může být nejen klasické žluté zlato, ale i jeho další varianty. Dámské náramkové hodinky vyrobené z bílého zlata vypadají reprezentativně, budou skvělým doplňkem moderního vzhledu, který se podobá obchodům. Hodinky bílé zlatorozšířili sbírky módních značek jako Roberto Cavalli, Chanel, Michael Kors.

Zástupkyně žen, které upřednostňují kouzlo, potěší zajímavé modely náramkových hodinek z růžového zlata. Samozřejmě, že jsou výrazně nižší než u příslušenství vyrobeného z klasické verze kovu, pokud hovoříme o prezentovatelnosti těchto výrobků.

Sbírky náramkových hodin ze zlata od výrobce "Nika"

Při výběru hodinek je třeba věnovat pozornost společnosti, která takové příslušenství vyrábí. V Rusku jsou nejlepší hodinky vyrobeny ze zlata "Nika". Tato společnost byla známá svými výrobky v celém bývalém SSSR, neztrácí ani teď svůj význam. Moderní hodinky "Nika" soutěží s mnoha známými zahraničními značkami.

"Nika" dnes vyrábí dámské náramkové hodinky ze zlata několika módních linií:

DolceVita.Kolekce se vyznačuje vynikajícími keramickými vložkami v pouzdře hodinek. Jsou vyráběny ve dvou odstínech - bílé a černé. Číselník má také několik možností - bílé, růžové a červené zlato práškové s malými kubickými zirkony.

„Kolibříci“ . V tomto řádku jsou malé modely obdélníkového tvaru, vyrobené v různých barvách. Jedná se o výrobky z bílého, žlutého a růžového zlata, zdobené dvěma řadami kubických zirkonů. Číselník je rozdělen do dvou zón: v jedné, černé, růžové, modré a bílé zirkonech a ve druhémŠipky a římské číslice jsou umístěny.Elegantní popruh je vyroben z černé nebo lila kůže pokračuje vytáčení linky.

​​


Iris. Jedná se o velmi zajímavý model, který se vyrábí ve formě neotevřeného budíku duhovky na tenkém stonku.Model je vyroben ze zkušebního zlata 585, pokrytého kubickými zirkony, má kožený řemínek.Barevná kompozice vypadá upoutaná a elegantní - bílá v kombinaci s hnědým a černým zlatem.

Na území Ruska se další známá společnost pod názvem „Seagull“ zabývá výrobou dámského příslušenství.Tato společnost vyrábí dámské náramkové hodinky, a to jak s koženým řemínkem, tak i zlatým náramkem.V podstatě všechny modely mají malé kulaté nebo oválné ciferníky s římskými nebo arabskými číslicemi.

Seznam nejoblíbenějších značek zlatých hodinek v Rusku zahrnuje tyto značky:

Prezident Ruskaa východ

Anne Klein a Candino

Casio a Cover

Diesel a DKNY

[[PN 78]

Emporio Armani a Tissot

Guess a Romanoff

)

Timberland a Timex

Longines a Raymond Weil

Rolex

Dámské náramkové hodinky na zlato

Aby byl obraz vnímatelnýnení nutné kupovat drahéVšechny zlaté doplňky.Hodnou náhradou za ně budou kvalitní náramkové hodinky pro zlaté - zlaté modely, kterévzhled téměř neliší od možností z drahých kovů. Zlacení je plné nebo částečné. V první verzi zlacení pokrývá všechny detaily příslušenství zlatý prach o tloušťce 3 až 20 mikronů. U dámských hodinek na zlato s částečným zlacením se rozprašování aplikuje pouze na nejdůležitější prvky výrobku. Velkou nevýhodou zlatých hodinek je zlacení náchylnosti k rychlé abrazi.