Kameny-talismany, amulety a amulety podle znamení zvěrokruhu za červenec 2019 - který přinese štěstí

Umístění svítidel ne vždy bezpečně ovlivňuje osobu v různých obdobích roku. Abychom se chránili před negativním dopadem, nejjednodušší způsob, jak najít kameny, talismany a amulety pro ženy v červenci 2019 podle znamení zvěrokruhu.

Amulet

Talismany a amulety pro různá označení dne července 2019

V polovině léta budou události v našem životě spojeny s vlivem Slunce a Marsu. To nám slibuje spoustu překvapení ve všech oblastech života. Vy rozhodnete, co chcete věnovat pozornost první. Budeme muset vynaložit velké úsilí, kontakt s různými lidmi, ale výsledek bude příjemně překvapen. Jednejte kreativně, nebojte se experimentovat a spojit své úsilí, protože originalita myšlení je v tomto měsíci vítána.

Oddělení

Ne všechna označení jsou stejně šťastná, u některých nebude vliv planet tak příznivýBylo by zbytečné přemýšlet o ochraně před ní.

Talismanové a beranické kameny

Protože vliv Slunce a Marsu je pro vás obzvláště důležitý, události se budou vyvíjet násilně. Mnoho změn v podnikání a na osobní front. Není to velmi příznivý čas pro finanční úspory nebo aktivní změny, takže rozvíjet to, co již máte ve svém arzenálu, a naplánovat si svůj čas správně. To vám pomůže:

  • Talismani v podobě čtverce, zejména červené, oranžové nebo žluté, protože posílí činnost svítidel a dají vám směr ve snaze o vítězství.
  • Všechny červené kameny talismans, které vyhovují Aries bude efektivní. Ruby pomůže přilákat správné lidi a okolnosti se svou energií, heliotrope dodá hodně štěstí a granát vám pomůže najít rovnováhu a opatrnost.
  • Buddhistický symbol Dorji, který vás může uklidnit a přinést štěstí, může sloužit jako ochrana před rychlými rozhodnutími o vyrážkách.

Talířmani Berana

Kameny Talismans a Taurus

Postavení Pluta a Uranu v tomto měsíci není pro představitele tohoto znamení příliš úspěšné, ale je poněkud vyváženo vlivem Venuše a Měsíce. Takže budete mít dostatek energie pro práci a osobní vztahy, ale vaše touha se poněkud zmenší, což vám nebrání v následování kurzu, který jste si zvolili předem, hlavní věcí není dostat se příliš daleko. Zdržet se a dát požadovanou motivaci vám pomůže:

  • Ozdoby z jednoduchých kovů, jako je měď, s drahokamy nebo drahokamypolodrahokamy talismans. Safír pomůže neprocházet správnou cestou a karneol přitáhne peníze a ušetří vám zbytečné odrazy.
  • Položte na plochu postavu býka ze slonoviny a štěstí se od vás nikdy neodvrací.
  • Malé kování v peněžence nebo klíčenku tohoto tvaru je také silnou obranou pro zástupce tohoto označení.

Talismani pro Taurus

Talismans a Gemini Gemini

Měsíc bouřlivých událostí bude vyžadovat flexibilitu a rychlost při rozhodování, ale pro vás to nebude těžké, protože vaše dominantní planety přijdou se souladem se Sluncem. Nebojte se nic a položte základy na mnoho let, a to jak v rodině, tak v podnikání. K pomoci dvojčatům přijde tento měsíc:

  • Talismans v podobě klíče, zavěsit na klíče nebo koupit takový přívěsek, s ním můžete snadno vyřešit všechny problémy a uspět, také vás chrání před negativními, pokud ho pověsíte do podoby interiéru ve vaší domácnosti.
  • Nezapomeňte na talismanské kameny, tento měsíc vám bude sloužit cornelian jako opravdový talisman a smaragd vám pomůže překonat milostné překážky a posílit vztahy.

Talismani pro dvojčata

Talismani a kameny na rakovinu

Mars tento měsíc způsobí, že zástupci tohoto znamení budou nadměrně rozzlobení a agresivní, často s nepředvídatelným chováním. Potlačíte své prostředí jak v práci, tak ve své rodině, vyřeší se mnoho problémů, ale budete trávit spoustu energie a sílyhodně. Pomáháme vám vyhnout se nadměrnému přepětí:

  • Obrazy mořských živočichů na stěnách nebo na ploše, to vás udrží od zbytečného neopodstatněného autoritářství.
  • Akvamarín z kamenného talismanu vám dá sílu a varuje vás změnou barvy, když se stanete příliš velkou tyčí, a achát zlepší vaše zdraví a řekne vám správnou cestu. To je nejlepší opravit tyto kameny ve vašem zodiac kov - stříbro, pak jejich účinek bude zvláště znatelné.
  • Symbol půlměsíce v tomto těžkém období neztrácí svou pravou podstatu.

Talismani raků

Talismany a kameny k lvům

Vaše vládce, Slunce, vstoupí do soudržnosti s Uranem, ale to neomezuje vaše schopnosti, ale naopak dá sílu k řešení obtížných otázek, zejména těch, které se týkají duševní práce. Připravte se jednat atypicky, protože měsíc je zvláštní a pomáhejte:

  • Přívěsky nebo klíčenky v podobě hvězd, přitahují štěstí a chrání je před negativními.
  • Kameny jsou talismany tohoto měsíce pro Lvov - citrín, který přitahuje bohatství a chryzolit, který posílí duševní aktivitu a rovnováhu emocí a myšlenek mezi sebou.
  • Dejte starožitné sochy doma, i když jsou malé, dají vám sílu a posílí mír v domě.

Talismans of Lions

Domníváte se, že talismany mohou chránit před negativními účinky?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Talismany a kameny pro Virgos

Je to velmi konzervativní období a není nutné do něj měnit, nebo se snažit dobýt všechny vrcholy. I když můžete začít nový obchod, ale neměli byste to dělat sami, použijte pomoc přátel. Jak jednat v červenci, budete vyzváni:

  • Takové kameny-maskoti jako chryzolit, který přinese štěstí, ale nezapomeňte si je nosit přes oblečení a citrín, který přiláká peníze do vašeho života.
  • Pro ochranu můžete použít přírodní kameny a minerály s přirozeným kruhovým otvorem v něm, přinese štěstí a sloužit jako talisman.
  • Malé ozdobné jablko na stole nebo skleněné molo zvýší zdraví a přitáhne lásku a pohodu.

Talismans of Virgo

Kameny Talismans a Libra

Příští měsíc se vyznačuje důležitými setkáními a velmi významnými událostmi, nespěchejte, jednejte podle svých zkušeností a nenechte se unést pochybnými inovacemi. Kameny, amulety a talismany na znamení zvěrokruhu pro finanční pohodu vám pomohou pochopit situaci červenec 2019:

  • Kameny maskoti tohoto měsíce pro Libra jsou karneol, který přiláká hodně štěstí a bohatství a jadeitu, což slibuje hodně štěstí v lásce.
  • Obraz nebo postava sokola v kanceláři přinese závratný úspěch v podnikání.
  • A každý pěkný rytíř se stane ochranou a talismanem, hlavní věc je, že by to mělo být naprostosymetrické a s výhodou zelené nebo bílé.

Talismany šupin

Talismani a kameny Štíra

Mars, i když je to váš vládce,ale tento měsíc vám nedá moc pomoci, protože se jedná o antagonismus Venuše.Zvláštní změny v práci se neočekávají, ale změna - je čas.To vám umožní podívat se na svůj život z druhé strany, najít přítele nebo spřízněnou duši, ale musíte tvrdě pracovat.Abychom vám pomohli:

  • Takové kameny jsou talismany jako jasper, protože přitahuje hodně štěstí a tygří oko, které pomůže s vlastním rozvojem a odhalí vaše mystické nadání.
  • Když kouzlo osmicípé hvězdy vyjde, pomůže to také vidět všechno v jeho pravém světle.
  • Láska amulet pro ženy bude jablko a had, a pro muže rohy, paradoxně.

Talismans of Scorpions

Talismani a Střelci střelců

Úspěšná pozice Jupitera tento měsíc pomůže Streletsplně se aktualizovat a získat finanční výhody.Je pravda, že je nutné se naučit nové přístupy, metody a dokonce i učit se novým profesím.Dopad nebude přebytečný:

  • Kameny jantaru a jasper talismans, které vždy přinášejí štěstí a štěstí zástupcům tohoto znamení.
  • Obraz Slunce tento měsíc bude mít na váš život nejpřínosnější dopad.
  • A postava jezdce nebo jezdkyně, bohyně Diany nebo Amazonek vás ochrání před machinacemi kritiků.

Talismans for Archers

Talismani a kameny Kozoroh

V tomto měsíci vás zesílení Marsu Měsícem prakticky zachrání před veškerou negativitou. Skvělý čas pro práci i volný čas a na frontě lásky jsou možná nová setkání a vítězství. Podpořte a posílejte pozitivní období tohoto období:

  • Mica talismans, protože přitahují peníze a achát, který posiluje zdraví Kozorožců.
  • Jakýkoliv ocelový knoflík chrání před negativním vlivem.
  • Obraz satiry nebo horské kozy, zejména v oblasti hnědé nebo fialové, zvýší pozitivní vliv svítidel.

Talismani na Kozoroha

Talismani a kameny k Vodnáři

Slunce posílí pozici Neptunu a tvůrčí schopnosti zástupců tohoto znamení. To je obzvláště zřejmé v práci, kde je reálná příležitost skočit vysoko na kariérním žebříčku a romány tohoto měsíce budou úspěšné, hlavní věc je, že se všichni vaši voliči nesetkají. Správná volba pomůže:

  • Ptačí pírko, zvláště když držíte trochu rituálu nad naplněním touhy nad ním a namalováte ho modře nebo zeleně.
  • Sapphire bude talisman, který bude přidávat moudrost při rozhodování, a jantar vám dá jasný milostný zážitek.
  • Symbol vážky zvýší vaše kreativní podněty.

Talismans to Aquarius

Pisces Talismans and Stones

Jupiter, Venuše a Mars zaujmou tento měsíc překvapivě příznivou pozici,tak neváhejte přijmout všechny nabídky a neodmítněte žádné pozvánky, zejména pokud se týkají vašich přátel a rodiny. Při dosahování úspěchu přispějete:

  • Kameny Talisman jsou modrým achátem, který splní vaše sny a měsíční kámen, který přitáhne bohatství a posílí vaši intuici.
  • Malá delfínová výšivka nebo malá soška tohoto mořského živočicha přitáhne lásku a posílí přátelské a rodinné vazby.
  • A pro ochranu postavte malý vodopád nebo kašnu doma nebo v kanceláři, v extrémních případech akvárium a vliv nepřátel se rozpouští do jeho vod.

Maskoti rybí

Každý má samozřejmě svůj vlastní talisman, který ho mnoho let chrání, může to být šťastná cetka nebo dar od babičky, která byla po staletí předávána ve vaší rodině. Pokud ale studujete kameny talismans, amulety pro ženy července 2019 podle znamení zvěrokruhu, můžete spolehlivě chránit v tomto měsíci nebo plně využít příznivou situaci.