Krajka - módní trend z roku 2019

"Všechno je nové - dobře zapomenuté staré." Pravděpodobně to tak je. Mnoho detailů výzdoby nestane se zastaralý na dlouhou dobu, vracet se se záviděníhodnou periodicitou k módní podstavec. Vmódní sezóně jaro - léto 2019, mnoho populárních návrhářů preferovalo takový ženský, sofistikovaný a rafinovaný lemovací prvek, jako jekrajka. „Krajkové období“ jaro-léto 2016diktuje módu pro přírodní tóny - odstíny béžové, hnědé, bílé, smetanové a oranžové.

Dolce& amp;Gabbana nabízejí „andělské“ šaty z husté bílé sicilské krajky. Alberta Ferretti ( Alberta Ferretti ) ve sbírce 2019 úspěšně experimentuje se šněrováním jemných pastelových odstínů. Karl Lagerfeld ( Karl Lagerfeld ) na jaře - letní sbírka " Chanel " připomíná "módní svět" rafinovanosti a svůdnosti jemné černé krajky. Na defileDioraBalenciagabylo možné vizuálně přesvědčit o neobvyklé a originální barevné krajce.

Recept na módní krajkové oblečení v roce 2019 může znít takto: průsvitný, lehký a sofistikovaný romantický a sofistikovaný, svůdný obraz.

Velká krajka se dobře mísí s jinými materiály. Při výběru krajky oblečení věnujte pozornosto originalitě obrazu.

S módním trendem "krajky" v roce 2019 můžete úspěšně experimentovat vytvořením nejpamátnějšího stylového vzhledu! Hlavní věc - nepřehánějte to!

Hodně štěstí!