Volba barvy vlasů pro střední délku

Mezi barvícími metodami, které navrhují stylisté, si budou moci vybrat pro sebe nejvhodnější variantu a obdivovatele omezených klasiků a milovníků všeho jasného a neobvyklého.

Módní barvy vlasů 2019 pro střední vlasy pro blondýnky jsou reprezentovány všemi druhy světlých odstínů.

Módní ženy, které si přejí být v trendu sezóny, mohou být natřeny v tmavých zlatých a béžových odstínech. Další nejvhodnější variantou pro barvení středních pramenů jsou všechny složité barvy skládající se z několika odstínů. Mezi komplexními světlými odstíny určenými pro blondýnky patří v této sezóně jahodová blond, písečná blondýna, šampaňské, „zlatá růže“.

Honey blondeje dobrou volbou pro střední vlasy, která je obzvláště oblíbená u žen módy, kteří chtějí vypadat co nejpřirozenější. Tato barva kombinuje tóny pšenice, slámy a medu, je ideální pro krásy s tmavou pletí.

Caramel blondje dalším módním trendem pro lehké prameny. Obzvláště relevantní střední kadeře béžové se zlatým leskem.

„Rose Gold“je jednou z nejtypičtějších a nejatraktivnějších možností barvení světlých kudrlinek střední délky. Popularita tohoto barevného řešení je vysvětlena jeho významem pro účesy vyrobené v jakémkoliv stylu.

Barvení vlasů ve dvou barvách: středně blond a popelavé (s fotografií)

Střední blond vlasy vypadají skvěle na provazcích střednídélku, čímž je ženský obraz co nejpřirozenější a nejatraktivnější.

Dívky, které mají přirozeně blonďaté kadeře, mají velké štěstí, protože budou mít trend i bez zbarvení. Nicméně, aby se zámky atraktivní lesk a barva více nasycené, nicméně, barvení mistři doporučují tónování je ve světle hnědý odstín.

Zde je na fotografii středně blond vlasy z přírodní palety.

Barva vlasů střední velikosti popeleje také módní variantou barvení pro světlovlasé krásy. Světle šedé béžové tóny vypadají skvěle na středně velkých provazcích a vytvářejí dojem pramenů vybledlých na slunci.

Ash-blond barva vypadá ušlechtilé a elegantní , navíc volba takové varianty barvení, žena módy vždy zůstane v centru pozornosti každého, protože popelavé odstíny dávají ženskému obrazu přirozený jas a výraznost.

Ohromující účinek neobvyklého stříbrného popela na vlasy se dosahuje smícháním čisté šedé, modré oblohy a šeříku. Takové zbarvení je vhodné pro všechny účesy na středně dlouhých vlasech.

Světle šedé odstíny jsou vynikající pro barvení pomocí ombre techniky. Zajímavého efektu je dosaženo v důsledku malování ve dvou barvách na středně dlouhých vlasech, zatímco současně by měla být kombinována i jiná stejně komplexní barevná varianta s popelem.

Bude to dobrékombinace šedé s čokoládou.

Barva středně blond vlasy popela také vypadá dobře v kombinaci s jemnými nebo více nasycenými tóny růžové.

Tuto verzi módního zbarvení naleznete na níže uvedené fotografii:

Barva pramenů v popelu a šedi zpravidla vyžaduje předběžné zabarvení, proto je třeba o ně pečlivě pečovat.

V různých odstínech je na této fotografii střední barva popele:


Černé a červené odstíny pro středně dlouhé vlasy

Na vrcholu módy se ukázalo, že všechny černé a červené odstíny patří mezi módní trendy v barvení.

Tyto aktuální barvy vlasů pro střední délku jsou určeny výhradně pro světlé a odvážné dívky, které se nebojí vypadat jasně a přitahují pozornost ostatních.

Existuje mnoho nápadů, které vám umožní zdůraznit krásu kaštanových a tmavě blond pramenů, červených a černých odstínů - jeden z těchto způsobů.

Zvláštní obliba v roce 2019 mezi tmavovlasými dívkami získala takovou barvu jako "Ceylonský safír".Vyzařuje atraktivní tmavě modrou záři, která se projevuje zejména na slunečním světle. Tento ušlechtilý odstín je ideální pro ženy s tmavohnědými a černými prameny.

Mezi červenými odstíny pro tmavé kadeře jsou nejoblíbenější možnosti ohnivé a sytě červené barvy.Jsou dokonalévhodné majitele, tmavé i světlé odstíny pleti, a zároveň přitažlivost a vizuální objem jakéhokoliv účesu pro střední vlasy.

Měděný odstín je v paletě červené barvy nejvšestrannější. Měď je reprezentována řadou interpretací - od jahod až po zázvor. Nádherné na středních pramenech vypadají měděné ombre.

Burgundsko nebo mahagonový tónje dobrou volbou pro majitele tmavých vlasů, kteří si chtějí osvěžit a oživit své vlasy. Tato varianta zbarvení bude klást důraz na něžnost kůže a dodá obraz šlechty. Burgundský pigmentový mistr kadeřnictví šikovně kombinovaný s mnoha dalšími odstíny.

Účesy pro střední vlasy s barvami jako bordeaux a karamel učiní obraz nezapomenutelným a jedinečným.

Zbarvení střední srsti v takových barvách na fotografii níže v různých variantách odstínu:

Moderní metody barvení vlasů střední délky

Střední barva vlasů se dobře hodí k takové módní technice barvení, jako je ombre.

V klasické verzi jsou vlasy obvykle přísně rozděleny na polovinu a malovány tmavším a světlejším odstínem. Je důležité kombinovat studené nebo dvě nebo dvě teplé odstíny.

Měkčí verze ombre je ten, kdy je přechod plynulejší a je téměř nepostřehnutelný. Tato barvící technika je ideální pro dívky, které se rozhodnoumírně změňte svou průměrnou barvu vlasů.

Rezervace a zvýraznění- techniky barvení, populární před několika lety, neztrácejí letos svůj význam.

Shatushje relativně nový způsob barvení vlasů, jehož podstatou je ztmavit nebo zesvětlit jednotlivé prameny, aby se vytvořily prameny, které vybledly do slunce. Zde není nutné dodržovat plynulé přechody, jako je tomu u ombre. Mohou mít různou intenzitu a mohou být umístěny v jakékoliv výšce.