Kožešinové čepice 2018-2019: stylové styly

Móda miluje překvapení. Taková praktická a užitková věc jako designéři čelenky představují v tomto podzimním a zimním období luxusní a stylové příslušenství. Kožešinová čepice sezóny 2019-2019 je nejslibnější trendovou nabídkou.

Dokonce i vytrvalí milovníci pletených modelů a kukly by měli v jakémkoli špatném počasí o tom přemýšlet. Chcete-li vypadat módní a stylové, měli byste se určitě podívat na nový globální trend v kožešinových čepicích.

Dámské kožešinové klobouky pro zimu 2019-2019: módní klobouky

\ t

Aby se neřeklo „zelené“, srst nikdy nevyjde z módy. Kromě toho, že prošel obdobím dominance globálního každodenního stylu, s jistotou získá trendy. Motiv takového návratu je čten zcela jednoduše - návrháři hledají nové způsoby, jak zobrazit individualitu a dámské kožešinové čepice pro sezónu 2019-2019 - jednu z nejlepších možností, jak to udělat s třpytkami.

Nikdo, a ještě více, ani designéři z první světové desítky, se dnes nepovažují za jedinečný způsob, jak se chránit před krutou zimou, i když tato kvalita nebere od čepic. A ještě více, člověk by neměl v takových věcech vidět symbol statusu a úctyhodnosti - tato móda se před 20 až 30 lety ponořila do zapomnění a je nepravděpodobné, že se vrátí.

Je nepravděpodobné, že byste své přátele a kolemjdoucí překvapili a ohromili obvyklým kožešinovým kloboukem v roce 2019. Navíc, pokud si dáte něco průměrného, ​​máte každou šanci být staromódní. A to vše proto, že se nový styl objevil v módě pro tyto klobouky, svěží a velmi mimořádný.

BMá několik oblastí najednou, z nichž si můžete vybrat něco, co obohatí váš vlastní obraz. Ale je tu jedna malá „ale“, musíte si vybrat nejzajímavější.

Hlavní témata sezóny - východ, ročník, „a la russ“ a možnosti mužů - každý z nich vyžaduje svůj vlastní přístup.

Jeden z nejmódnějších stylů, inspirující designéry v této sezóně, a navíc prolomení standardních představ o každodenním sezónním obrazu - „malajština“.

Model s koženou korunkou, vyšívanou z krásné dlouhosrsté kožešiny, je nutně doplněn objemným hledím, „sluchátky“ a luxusním (a na první pohled naprosto nefunkčním) „ocasem“, který jde dolů na lopatky.

Tento styl, navržený pro jakékoliv extrémní povětrnostní podmínky, je v této sezoně veden "městskými" trendy.

Modely v jakémkoliv etnickém stylu, vynikající volba pro všechny sezónní snímky - dokonale přidávají intriku k jakémukoli neutrálnímu a praktickému souboru, který z něj dělá módní.

Trendem tohoto trendu jsou pařížské módní domy, jejichž návrháři ve sbírkách kožešinových klobouků, dokonce i v zimě 2019-2019, dychtivě začali citovat nejen etnický a národní, ale i historický styl.

Nejzajímavější, ale zároveň náročné možnosti jsou přední značky jako Dior nebo Chanel pod vedením Karla Lagerfelda. Mimochodem, předvádí vysokou pařížskou třídu, která opět přináší své modelykožešinové čepice ve stylu "a la russ".

Klobouky, Kubankas a „boyars“ v nádherném ženském vzhledu nové zimy jsou lákavé, ostře módní a zároveň komplexní dodávky světa vysoké módy.

Volumetrické, měkké formy, šité z ušlechtilých kožešinových klobouků v tomto stylu - oblíbená technika pro vytváření nových obrazů v nejmódnějších sbírkách.Ale nic víc než stylizace historických stylů. Tak jako na obrázku, kožešinové klobouky-2017 stanovily tón pro světovou módu:

Módní kožešinové čepice pro sezónu 2019-2019: čerstvé trendy

]

Jeden z nejvíce nečekaných a módních návrhů na zimu 2019-2019 - kožešinové klobouky ve stylu důstojníků britských královských stráží.On byl dělán slavný módní provocateur - Vivienne Westwoodová.

Vysoké klobouky z měkké kožešiny jsou poctou novému způsobu módy pro vojenský styl.Model je z hlediska čerstvých trendů naprosto vítězný, ale svým způsobem vrtošivý - v ideálním případě bude vypadat kompletně s konzervativním a mírně tuhým kabátem v anglickém stylu.

Mimochodem, toto je klíčem k úspěšnému používání ultramoderních modelů na vlastní představě: je to podrobně hodnocení toho, jak přesně se obraz pódia z první světové desítky kombinuje.

Takové, s komplikovaným stylem, dámské zimní kožešinové čepice v sezóně 2019-2019 jsou jediným a dominantním akcentem v absolutně neutrálním urbanistickém vzhledu.

Dlouhosrstý, exotický nebo upřímněUnikátní kožešina je ideálním materiálem pro tyto klobouky.Neočekávané a kontroverzní kombinace stylu, barvy a struktury materiálů zcela novým způsobem odhalují styl těchto modelů.

V žádném případě by neměly být doplněny kožešinami nebo jinými kožešinovými předměty.Neutrální vlněné a vlněné pláště, pohodlné, ale originální design tenké bundy nebo kožichy jsou nejlepšími společníky v takových obrazech. Podívejte se na fotografii, kožešinové čepice sezóny 2019-2019 - hlavní akcenty obrázků:

Z pánského šatníku je třeba si zapůjčit nejlepší, zvážit designéry anabídka jako alternativa pro zimu 2019-2019, módní kožichy klasického mužského stylu "Ushanka".

Samotná myšlenka je krásná, protože jakékoli pánské oblečení, stylově interpretované v dámském šatníku, vždy vypadá nejen elegantně, ale také zajímavě a sexy.Navíc, v této sezóně - earflap je koketní a velmi ženská variace stylu.

Elegantní hledí a stylizované „uši“ přírodních kožešinových kožešin doplňují elegantní pásek z pravé kůže.V trendu přírodní ušlechtilé barvy kuřecí kožešiny, sobolí, nebo, zřídka a exkluzivněji - rys nebo činčila.

Současně jsou v trendu trendy a upřímně jasné, chytlavé tóny obarvených nadýchaných arktických lišek nebo stříhaných norek.Takové modely vždy vypadají trochu odporně, frivolně a netriviálně.vyhledá standardní obrázek. Zároveň se však dokonale spojí do pohodlných městských obrazů pro všechny věkové kategorie. Tyto zimní kožešinové čepice v roce 2019 hrají zvláštní roli ve stylovém ženském šatníku.

Klasický a samozřejmě i referenční styl, který je dnes opět v trendu. S návratem k módě sofistikovaných, sofistikovaných a velmi ženských obrazů se tento styl čelenky ukázal být jedinečným a žádaným. Baret, bohatý, šitý na míru a šitý podél kosy nebo z mnoha klínů, se stal skutečným hitem ženské dámské kolekce klobouků z roku 2016.

Krátkosrstá nebo krátkosrstá chlupatá srst je dokonale kombinována s lakonickými a „měkkými“ svazky těchto modelů. Nespornou zásluhou baretu je, že jeho tvar může být dokonale tvarován sám od sebe, a najít nejlepší variantu pro svůj vlastní typ obličeje. Posuňte na boku nebo na zadní straně hlavy, a pokud chcete dát tvar mini čepice - možnosti pro nošení tohoto modelu je mnoho. Jedná se o vzácnou vlastnost transformace zejména pro zimní věci. Kromě toho, že - přímý citát z módní retro stylu, s ním můžete vytvořit velmi ženské a koketní obrazy. Není divu, že tento model je pevně zakořeněn v mládí nejlepších sbírek.Tak jako na fotografii si zaslouží zvláštní pozornost ženská kožešinová čepice pro sezónu 2019-2019:

Kožešinové čepice pro podzim-zima 2019-2019 a fotografie módních stylů

\ t

Koupě kožešiny a samozřejmě drahé věci, dokonce i těch nejvzdálenějšíchprogresivní fashionista se stává opatrným a konzervativním. Je tu kompromis mezi odvážnými nápady na pódium a osobním obrazem. Abychom nebyli vytrženi z trendů a nepoškozovali svůj vlastní obraz, stojí za to objasnit, že módní kožešinové čepice v roce 2019 nejsou považovány za symbol statusu a serióznosti.

Čelenka originálního střihu účesu králičího rexe může být mnohem důležitější než luxusní čepice vzácného kuna. Kromě toho, v této sezoně, prakticky nepoužívají lokálně nebo jasně barevné kožešiny - buď přírodní a nejlépe exotické barvy, nebo matné přírodní odstíny, které účes dává na hromadu.

Při výběru odstínu v tmavém barevném schématu se vyhněte černé a klasické hnědé barvě, preferujte buď přechodovou barvu nebo světlejší odstín barvy, kterou potřebujete. Kolouch, smetana a jakékoliv pastelové odstíny v zimě více než kdy jindy v módě.

Rozhodně trendové rozhodnutí sezóny, které používají nejlepší světoví návrháři - kombinované modely - s kůží, semišem a dokonce i pleteninou. Možnost Win-win - pletené klobouky, jak z hladké, tak z dlouhosrstých kožešin.

Při výběru vlastního modelu dámských kožešinových klobouků pro zimu 2019-2019 věnujte pozornost nejen módním stylům a barvám, ale také struktuře kožešin. Samozřejmě je nutné zvolit tak, aby barva byla harmonicky kombinována s hlavním gamutem sezónního souboru, ale také zdůrazňovala jeho vlastní výhody.barevný typ.

V každém případě byste v této sezóně nikdy neměli hledat přesnou kombinaci barvy čelenky s nádechem kožichu nebo kabátu. Můžete si vybrat kontrastní kombinaci, zejména pokud hlavní věc souboru je udržována v tmavých a neutrálních odstínech. A v žádném případě by neměly kombinovat černou s černou - takové monochromatické kombinace nejsou v módě a navíc vždy vypadají příliš ponuré, vizuálně přidávají věk. Kolekce módních kožešinových čepic pro podzim-zima 2019-2019 navíc nabízí mnoho originálních barev.

Trend sezóny - dlouhosrstá kožešina z přírodních odstínů a v případě tmavého kabátu nebo kožichu bude ideálním řešením například model z černohnědé lišky, arktické lišky nebo sobolí. Tyto kožešiny vypadají perfektně v jistě hitových stylech "hat" nebo "boyar". Vypadají více žensky a neutrálně ve stylu „zvonku“, který dnes získal status klasiky.

Návrháři sami dodržují základní pravidlo, které kombinuje nádhernou a výraznou dlouhotrvající přirozenou barvu srsti a nejjednodušší styl. Zároveň aktivně experimentuje s formami a styly kožešinových klobouků zimní sezóny 2019-2019, s použitím oříznutých, „oškubaných“ a pletených textur.

"Stryzheny" ve slovníku konstruktérů vůbec neznamená rozpočet - snižují levné i exkluzivní kožešiny, hledají originální textury a nové materiální možnosti. Vznešený a sametový vzhledna dotek, velmi plastická "stříhaná" textura umožňuje otevřít se novým způsobem možnosti jak klasického, tak avantgardního stylu. Kromě toho, účes dává zcela nové barevné nuance na tradiční odstíny a originální barvy. Výběr vlastního modelu neztrácí ze zřetele rysy dnešních trendů.Tyto fotografie módních kožešinových klobouků pro zimu 2019-2019 vám pomohou správně se rozhodnout: