Molekulární restaurování vlasů

Obnovení a ošetření vlasůje jedním z nejnaléhavějších témat v moderním světě krásy. Elegantní vlasy a lesklé, zdravé kadeře - důležitý prvek přitažlivosti žen.

Kosmetický průmysl dvacátého stoletíIstoletí se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí, která nabízí krásné polovině lidstva stále více nových postupů obnovy a léčby vlasů pomocí inovativních technologií a přípravků pro vlasy - laminování a biolaminace , odstranění, stínění, zasklení atd. Jednou z nejnovějších inovací pro obnovu vlasů je molekulární lesk.

Molekulární glazováníje speciální postup, jehož cílem je obnovení krásy a zdraví vlasů, což mu dodává přirozený lesk, bojuje proti části špiček a křehkosti.

Technologie pro provádění postupů molekulárního lesknutí vlasů spočívá v hlubokém pronikání a aktivním působení živin a regeneračních složek na vlasy, vzhledem k vysoké teploty - asi 180 ° C (pomocí speciálního železa pro vlasy). Aktivní složky pronikají hluboko do poškozených a oslabených vlasů skrze poškozené šupiny, jsou fixovány uvnitř, poskytují nejpozitivnější účinek na zdraví vlasů a „zavírají“ šupiny a dávají vlasům zrcadlový lesk. Během procedury se používají speciální kosmetické postupy.vlasové přípravky - termo-opravné prostředky. Kombinace těchto látek a vysoké teploty dodává vlasům sílu, pružnost a chrání před negativními vlivy vnějších agresivních faktorů.

Po dokončení lesk vlasů získáte takový pozitivní účinek na vlasy, jako:

- Pevnost a pružnost.

- Lesk a hladkost (postup je ideální pro kudrnaté vlasy)

- Restaurování a posilování vlasů.

- Prevence průřezu špičky a křehkosti.

- Nasycená barva.

- Snadné česání

    Účinek po lesknutí vlasů bude trvat 2 až 4 týdny (v závislosti na počátečním stavu vlasů). Odborníci doporučují lesk vlasů 2 týdny před barvením vlasů a 2 týdny poté. Nedoporučuje se kombinovat postup barvení a lesknutí vlasů (léčivé látky pájené uvnitř vlasů, zabraňující rovnoměrnému rozložení barvicí směsi).

    Kromě toho se po lesknutí vlasů doporučuje používat vhodné přípravky na péči o vlasy doma.

    Postup molekulárního lesknutí vlasů není příliš drahý. Provádí se do 1,5 - 3 hodin v závislosti na délce a tloušťce vlasů.

    Lesk na vlasy je okamžitý postup. A to znamená, že pokud si přejete, můžete to udělat doma, pomocí výživných olejů nebo jiných redukčních činidelKombinace se žehličkou na vlasy (použití žehličky na vlasy je bezpečné - voda, která je obsažena v produktu a vlasy řídí úroveň teploty) Buďte však opatrní a pozorní - nadměrné úsilí může poškodit zdraví vašich vlasů.