Fergie.Tajemství krásy vlasů

Vlasové problémyjsou známé nejen obyčejným dívkám a ženám, ale také světlým populárním hollywoodským hvězdám. Hollywoodské hvězdy jsou obeznámeny s takovými problémy, jako je úsek špiček vlasů, suchost a křehkost, vypadávání vlasů a lupy. Existuje mnoho důvodů pro tyto problémy: pravidelný styling, časté používání přípravků na vlasy, chemická barviva, stejně jako negativní účinky horkého vzduchu z vysoušečů vlasů, žehliček a kleští.

K obnově vlasů své bývalé síly a krásy, Hollywood hvězdy uchýlit k pomoci řemeslníků a odborníků v oblasti trichologie. Přes hvězdnou příležitost používat nejdražší kosmetické a terapeutické přípravky pro péči o vlasy, hollywoodské hvězdy nezapomínají na domácí vlasové přípravky.

V , zejména sólista známé skupinyČerný Eyed HráchFergiepro domácí péči o vlasypoužívámarocký olej ( MaroccanOil ) . Recept na vlasy Fergie je jednoduchý, ale velmi účinný - rovnoměrně rozděluje marocký olej po celé délce vlasů. Olej může být mírně zahříván pro větší účinnost a ponechán přes noc, nebo alespoň 30 - 60 minut. Ráno je nutné důkladně umýt vlasy šamponem. Pokud věříte slovům zpěvačky Fergie, vlasy po marockém oleji jsou poslušné, lesklé , silné a krásné. Pravidelné používání marockého oleje pomohlo Fergie zbavit se problémů aproblémy s vlasy.

Marocký olej ze stromů Argan má takové příznivé vlastnosti pro vlasy jako:

  • Antioxidační ochrana;
  • Intenzivní zvlhčování suchých a křehkých vlasů;
  • Chránit před nepříznivými účinky ultrafialových paprsků;
  • Zabraňuje průřezu vlasových špiček;
  • Pomáhá obnovit strukturu křehkých, tenkých a poškozených vlasů.
  • Po použití marockého oleje se vlasy stanou silné, silné, lesklé, učenlivé a vláčné, měkké a načechrané.Marocký olejse navíc doporučuje pro všechny typy péče o vlasy.