Masky na růst vlasů

Masky pro růst vlasůpodle receptu „babičky“ lze bezpečně označit za jeden z nejúčinnějších, cenově dostupných a bezpečných způsobů, jakstimulovat růst vlasůve srovnání se specializovanými kosmetickými a léčivými přípravky. drog. Potvrzení bezpečnosti a účinnosti masek pro domácí růst vlasů, mnohaleté zkušenosti s jejich používáním v praxi jak filiistiky, tak profesionály, získávání výsledků, stejně jako používání přírodních složek (komponent) pro výrobu masek, které lze snadno nalézt v každé chladničce nebo zakoupené lékárna za přijatelnou cenu. Kromě toho, masky pro domácí růst vlasů nemají žádné kontraindikace (jedinou kontraindikací je alergická reakce nebo intolerance jednotlivých složek) a vedlejší účinky.

Maska pro růst vlasů "Med a cibule". Chcete-li vytvořit medovo-cibulovou masku, musíte loupat jednu středně velkou cibuli, strouhat ji na jemném struhadle nebo přeskočit přes mlýnek na maso (mixér), vytlačit šťávu přes gázový ubrousek a smíchat s přírodním medem v poměru 1: 4 (jedna část cibule šťávy a čtyři lžičky). Složky jsou důkladně promíchány a naneseny na vlasy a vtřeny do kořenů. Maska by měla být ponechána po dobu 20-25 minut, pak omyjte vlasy jemným šamponem a opláchněte infuzí léčivých bylin (tmavé vlasy - kopřivy, pro lehké vlasy - heřmánek). Kromě toho můžete zvlhčit suché, křehké a poškozené vlasy v masce medové cibule, můžetepřidejte 1 lžičku olivového oleje.

Maska pro růst vlasů "Pepřová tinktura a pivovarské kvasnice".Pro masku budete potřebovat dvě polévkové lžíce pivovarských kvasnic a tinkturu červené papriky (pepřovou vodku).Komponenty se smíchají a aplikují na vlasy po dobu 15 až 20 minut, po kterých je nutné vlasy umýt obvyklým způsobem.

Maska pro růst aloe vlasů.Domácí maska ​​Aloe je tak bezpečná pro vlasy (ale účinná), že odborníci na kadeřnictví doporučují, aby to dělali nejméně 3-5 krát za sebou před každým mytím vlasů, bez obav z poškození zdraví a krásy.K přípravě masky potřebujete dostat 1 čajovou lžičku čerstvě lisované šťávy z aloe (před použitímse doporučuje dát aloe šťávu do lednice pro aktivaci užitečných vlastností), 1 vaječný žloutek, 1 stroužek česneku (pre-chop).Všechny složky masky jsou důkladně promíchány a naneseny na vlasy (věnujte zvláštní pozornost vlasovým kořenům) po dobu 30 - 60 minut.Poté se doporučuje umýt si vlasy šamponem a opláchnout přípravou čaje.

Dobrá rada č. 1.Aby bylo možné co nejvíce pozitivně ovlivnit masky na domácí růst vlasů, doporučuje se před použitím masky si vlasy umýt bez balzámů a obličejových masek.Odstraňováním zbytků vlasového stylingu, špíny, mazu a prachu umožníte použitým komponentám proniknout hlouběji do vlasové struktury a pokožky hlavy.Vlasy by měly být mokré, ale ne mokré.

Dobrá rada číslo 2.Aby maska ​​působila na vlasy rychleji a efektivněji, po aplikaci je nutné je ohřát plastovým sáčkem (gumovým uzávěrem) a ručníkem. Pod vlivem tepla se aktivují přírodní složky.

Být krásná a šťastná!