Léčba a restaurování vlasů doma. Darsonval vlasy

Volné a oslabené, ztenčené a poškozené, matné a bez života vlasy, které aktivně vypadávají, pomalu rostou a rozdělují se na špičkách - což je skutečný problém pro většinu žen a dívek. Důvody způsobující takové nepříjemné problémy mohou být mnohé - nesprávná péče, časté používání chemických barviv nebo horký vzduch pro styling, nedostatek vyvážené stravy, přítomnost špatných návyků.

Chcete-li obnovit a posílit vlasy doma, můžete tuto účinnou a cenově dostupnou metodu použít jako darsonvalizaci. Použití fyzioterapeutickéhopřístroje Darsonvalmá nejpřínosnější účinek na krásu a zdraví vlasů:

• Pod vlivem slabého impulzního proudu vysokého napětí se zlepšuje mikrocirkulace krve a lymfy.

Darsonvalmá antiseptický účinek, který snižuje počet „škodlivých“ bakterií na povrchu pokožky hlavy.

• Přístroj Darsonval pomáhá regulovat aktivní mazové žlázy pokožky hlavy, v důsledku čehož vlasy zůstávají čisté a svěží déle.

• Darsonval během pracovního procesu uvolňuje malé množství ozonu, což znamená, že vlasové folikuly dostávají více kyslíku.

• Po průběhu Darsonvalizačních procedur začnou vlasy rychleji růst, být silnější, zdravější a krásnější.

• Darsonvalizace navíc pomáhá zbavit se vypadávání vlasů a aktivuje procesnového růstu.

Pokud byl dřívější postup darsonvalizace prováděn v kosmetických skříních nebo v lékárnách, je v současné době možné zakoupit přístroj Darsonval a používat jej samostatně se stejnou účinností doma.

Součástí přístroje Darsonval je několik trysek různých tvarů - houba, hůlka, hřeben atd. Pro ošetření vlasů se používá skleněný hřeben, uvnitř kterého proudí pulzní proud.Darsonvalizacevlasů je jednoduchá a bezbolestná. Vezměte si pohodlnou polohu, rozpusťte a opatrně si vlasy pročesejte (předpokladem je absence kovových vlásenek) a samozřejmě i emocionálně naladit (přemýšlet o tom, jak brzy všechny problémy s vlasy půjdou do zapomnění !!!). Pokud jste majitelem dlouhých vlasů, je třeba nasměrovat hřeben z čela nazadní část hlavy. Pokud máte krátké vlasy, optimální směr trysky je od krku k čelu (proti růstu vlasů). Během prvních zasedání darsonvalizace se vyplatí použít malé síly impulzivního proudu, aby se skalp přizpůsobil. Po 2 -3 sezeních se může zvýšit výkon proudu. Jedním z darsonvalizačních vlasů by neměla trvat déle než 15 minut. Existují dvě možnosti léčby - 15 darsonvalizačních procedur každý druhý den po dobu 2 měsíců nebo 15 procedur po dobu dvou týdnů (každý den). Za to stojí za to si odpočinout.

Nedoporučuje se používatpřístroj Darsonval pro obnovu vlasůspřítomnost následujících kontraindikací:

• Těhotenství

• Přítomnost onkologických onemocnění (zhoubných nádorů).

• Nízká krevní srážlivost (krvácení).

• Tuberkulóza.

• Arytmie.

• Aktivní růst vlasů.

• Cévní síťovina na obličeji.

Ve všech ostatních případech pomůže „domácí lékař“ Darsonval, aby vaše vlasy byly silné, zdravé a krásné!

Bonus !!! Po darsonvalizační proceduře mají domácí přírodnívlasové maskyvětší účinnost. Pro zvýšení pozitivního účinku je tedy možné po dokončení darsonvalizace aplikovat na pokožku hlavy olejovou masku nebo jiné terapeutické a profylaktické činidlo.

Přejeme vám, abyste zůstali zdraví a krásně !!!