Obnovení vlasů

Podzim začíná jako ve známé bajce I. Krylova „... Červené léto zpívalo, neměl jsem čas se ohlédnout, jak se mi v zimě valí oči…“.

Stručně řečeno, dovolená je za námi a před podzimem - zimou pracovních dnů. Doporučuje se věnovat maximální pozornost na podzim zdraví a kráse vlasypřed chlad a mráz , tj. obnovení po letních prázdninách.

Jedním z nejvíce dostupných dostupných, jednoduchých a účinných způsobů obnovy vlasů je použití různých rostlinných olejů. Použití rostlinných olejů pomáhá, aby vlasy byly silné, silné, lesklé, zabraňují vypadávání vlasů a části špiček.

Pro péči o pokožku hlavy a vlasy se doporučuje používat tyto rostlinné oleje jako:lopuch, ricín, olivový, broskev, slunečnice, hroznový, mandle, rakytník, olej shi (shea), avokádový olej, jojobový olej, olej z pšeničných klíčkůa tak dále.

Existuje několik způsobů, jak používat rostlinné oleje doma. Můžete přidat olej do všech domácích masek, šamponů, aplikovat na vaše vlasy ve své čisté formě, nebo vytvořit směs několika druhů olejů nebo udělat teplé olejové zábaly na vlasy. Kromě toho, můžete přidat několik kapek éterických olejů do rostlinných olejů, což také pomáhá přidávat sílu a zdraví na vlasy.

" První pomoc" vlasypo letní dovolené- masáž hlavy rostlinnými oleji.Masážje velmi užitečný postup, protože zvyšuje průtok krve do pokožky hlavy. A pokud v této době použít léčivé rostlinné oleje, které obsahují mnoho užitečných složek, můžete nádherně "krmení" vlasy. Za tímto účelem:

· Vlasy dobře rozčesávejte hřebenem s řídkými zuby.

· Během 5 minut proveďte lehkou masáž pokožky hlavy pomocí špiček prstů.

· Poté ponořte prsty do teplého oleje. Všimněte si, že rostlinný olej (směs oleje) by měl být teplý, ale žádný by neměl být horký, aby se spálil . Pokračujte v masáži hlavy po dobu 5-7 minut.

· Po dokončení masáže si vlasy rozčesávejte a zbývající olej otřete na koncích vlasů.

· Pro lepší pronikání oleje je nutné vlasy prohřát. Můžete zahřát ručník a zabalit si vlasy. Nebo si vlasy zabalte do polyethylenu a zahřejte teplým vzduchem pomocí vysoušeče vlasů.

· S olejem na vlasech, musíte být jako po dobu nejméně jedné hodiny, a pokud chcete, můžete ji nechat na noc.

· Po umytí vlasů obvyklým způsobem a opláchnutí okyselenou vodou (1 lžička citronové šťávy na 1 litr vody).

To je ono!Pokud pravidelně provádíte masáž hlavy rostlinnými oleji (jednou týdně), můžete se vrátitsíla vlasů, krása a lesk.