Stříhání vlasů s nůžkami

Stříhání vlasů pomocí horkých nůžek- postupná metoda salónůpéče o štípací vlasy , která umožňuje uchovat krásu a zdraví vlasů od kořene po špičku.

Charakteristickým znakem „ostříhaného ostříhání“ - používání speciálního nástroje - horkých nůžek. Horké nůžky jsou velmi podobné vzhledu jako běžné nůžky, ale kovové čepele jsou v plastovém rámu. Vývojáři a první výrobci „horkých nůžek“ byla německá společnost s názvem „Jaguar“.

V závislosti na typu vlasů zvolí master požadovanou teplotu, ve které se nůžky vyhřívají. Pro suché, slabé a tenké vlasy jsou zvoleny nižší teploty a pro husté a kudrnaté vlasy - vyšší.

Střih horkých nůžek , ideálně, začíná počítačemdiagnostikováním stavu vlasů . Účes lze provádět jak na suché, tak na vlhké vlasy. Poté rozděluji vlasydo malých provazců, stočíme se do svazku a pán začne stříhat vlasy horkými nůžkami vyčnívajícími z bičíku. Po pečlivém česání vlasů a úpravě surových míst - pán odstraní zbývající rozdělené konce vlasů. Tvar účesu je dále modelován také s použitím horkých nůžek, bez toho, aby se vlasy nanášely běžnými nůžkami.

Stojí za zmínku, že řezání horkými nůžkami je poměrně zdlouhavý a pečlivý postup. První a druhý účesDélka bude trvat nejméně 40 minut. V průměru, pokud je mistr svědomitý a profesionální při ošetřování účesů - doba trvání je 1 - 1,5 hodiny.

Pro regeneraci vlasů (zbavení se zlomenin)pomocía terapeutického „ostříhání vlasů“ je nutné postup zopakovat nejméně 3krát v intervalu jednoho měsíce. Poté, pro zachování efektu, můžete opakovat řezání horkými nůžkami jednou za 3 až 4 měsíce.

Výhody a výhody řezání horkými nůžkami pro péči o vlasy:

  • Hlavní výhodou řezání vlasů horkými nůžkami jezbavení se zlomených konců vlasů.Na rozdíl od účesů s obyčejnými nůžkami, po horkém ostříhat, řez každého vlasů je utěsněn a má hladký, hladký povrch. To vám umožní udržet vlhkost a živiny (vitamíny, aminokyseliny, stromy b ) uvnitř vlasové šachty. Utěsněné špičky pomáhají zabránit takovému negativnímu jevu, jako je průřez špiček vlasů.
  • Po stříhání vlasů horkými nůžkami jsou vlasy chráněny před vnějšími agresivními faktory po dobu 2 měsíců.
  • Kromě toho, vlasy jsou silnější, silnější, silnější, lesklé a elastické.
  • Střih s horkými nůžkami je vhodný pro prevenci a léčbu všech typů vlasů.
  • Střih za teplaje velmi užitečný pro dlouhé a štípací vlasy, tenké a slabé vlasy, jakož i pro vlasy po chemickém ošetření (perm nebo dyeing). Pro krátký střih horkýs nůžkami to není o nic méně užitečné - vlasy zůstávají jednodušší, trvá déle a tvoří rychleji.