Jak nosit punčocháče v síti: stylová kombinace

Nikdy však nevyjdou z módy, navíc je dnes módním doplňkem. Takže je na čase zjistit, co nosí punčocháče v síti.

Čisté punčocháče: trendy mládeže

Za prvé je vhodné vyjasnit, že vaše nohy budou v každém případě v centru pozornosti, a aby bylo možné je prezentovat v nejlepším světle, je nutné nejprve vybrat správný model. Nebo spíše jeho barva a velikost buňky. Geometrický vzor jasně popisuje tvar nohou, a ne nejlepší způsob, jak se dívat na velmi štíhlé, s vyčnívajícími koleny. V tomto případě je lepší se vyhnout černé barvě a velkému vzoru. Ale na majestátních nohách střední úplnosti takové modely vypadají velmi přitažlivě.

Věnujte pozornost punčochám v pletivu na těchto fotografiích - existuje volba pro všechny módní ženy:

Modely s malými vzory vypadají neutrálně a dokonce i klasicky - v mnoha situacích budou nepostradatelné v létě, kdy je prostě nemožné nosit běžné nylonové modely.

Vzpoura barev a modelů modré, růžové, modré, červené a tyrkysové vlády v trendech mládeže - to je nedílnou součástí obrazů v romantickém a lehcefrivolní styl. Nasaďte si je na šaty nebo sukni těsně nad koleno, perfektní sada vám poskytne přesnou shodu barvy punčochových kalhot a šatů nebo potisku na něm. Mimochodem, tato stylová kombinace vizuálně dělá nohy štíhlejší a delší.

Barevné modely budou vypadat také ekologicky, pokud podporujete jejich barvu s příslušenstvím - například s kabelkou a samozřejmě s možností win-win - přesná shoda barvy s barvou boty.

S tím, co nosit černé punčochové kalhoty v síti a fotografické sady s kraťasy

Klasickou a velmi lákavou možností jsou černé modely. Ale nejnebezpečnější - i ta nejmenší chyba - může být obraz vulgární. Aby nedošlo k omylu při rozhodování o tom, co nosit černé punčochové kalhoty se síťovinou, vyloučete ze souboru jakékoli jiné sexy věci. Aby tyto obrazy byly svůdné, mohou tyto modely samy o sobě.

Zvedněte jim tužkovou sukni na optimální délku a boty s nízkým podpatkem. Tato kombinace bude doplněna o top top, který bude vypadat elegantně a mírně provokativně.

V takových souborech je důležité zdůraznit přednosti modelů a zároveň je nepřetěžovat dalšími akcenty, aby nevypadaly jasně a stylově. Proto byste neměli vstupovat do takových scén s aktivními konkurenčními výtisky. Obyčejné sukně, šaty nebo šortky v tomto případě učiní ideální set pro většinu situací.

Věnujte pozornost tomu, jak efektně vypadají punčocháče v mřížce s kraťasy na těchto fotografiích:

Existují však kombinace, jako je například „skotská“ klec nebo vzor „polka-dot“, který vypadá skvěle. V tomto případě byste se neměli nechat unést příliš krátkými lemy sukní a porazit složitou kombinaci tisků s pomocí věcí klasické délky.

Vzhledem k tomu, že správně zvolená síťovina vždy dává štíhlost nohou, může být optimální délka až kolena nebo vyšší.

S kterým můžete nosit punčochové kalhoty ve velkém pletivu

Existuje spousta variant těchto modelů: od klasických - kožených, až po modely s velmi velkým vzorem jasných barev s ozdobným dekorem. Ať už si vyberete jakýkoliv designový model, rozhodnete se, co můžete nosit punčochové kalhoty v síti. Puritánská pravidla, která uvádějí, že tyto modely jsou určeny pouze pro speciální případy, je dnes obvyklé.

Samozřejmě byste neměli chodit do kanceláře v modelech červené nebo černé ve velkém pletivu - jsou určeny pro neformální a jasné obrazy, v nichž je takové příslušenství relevantní jako žádná jiná.

Pro ty, kteří sledují nejnovější světové trendy, je otázka, co nosit punčochové kalhoty ve velké mřížce, zcela nerozdělená.

Tyto modely jsou dnes na vrcholu své popularity a nejznámější designéři je uvádějí do svých kolekcí jako základní příslušenství. Ale skutečný život se liší od molu a snímky s takovými modely by měly být sbírány velmi pečlivě.

Nejprve - příslušenstvíOstře módní, náročná a dokonce šokující, takže musíte být připraveni na to, že budete středem pozornosti. Hlavním pravidlem, které nám stanoví pódium, je použití takových punčoch v souboru ve velkém stylu. To lze provést pomocí mini-délka oblečení a ploché boty - neměli byste přidat konkurenční akcenty na obrázku. Můžete použít složitější techniku ​​- nosit šaty nebo sukni s dlouhou štěrbinou na boku - oblečení bude vypadat méně působivé.

Podívejte se na fotografii, se kterou můžete nosit punčocháče v mřížce a vypadat velmi stylově:

Punčochové kalhoty s sandály: obrázky na molu

Velmi důležitým bodem těchto obrazů je obuv.

Sexy lodě v závratné výšce podpatků z vás udělají vampu.

A vzdorovitě skromné ​​baletní byty dodají obrazu koketní levity. Volba stylu obuvi závisí na tom, co přesně chcete s takovým oblečením říci. Ale i sbírat nejs sexy a odvážnější soubor, nikdy nosit boty s botami s takovými punčocháče - to je dobře zavedené klišé vulgarity, která je nejlepší se vyhnout.

Stejné klišé, ale už elegance - kombinace „punčochových kalhotek v síťovině s sandály“. Nosit nebo nenosit? Módní debaty o tom netrvají prvních deset let a po celou dobu jsou punčochové kalhoty nosí s sandály. Co přesně - řekněte nám obrázky na pódiu. S čepy zV žádném případě by se neměly vyrábět tenké pásky: konflikt mezi potiskem a texturou boty zničí i ty nejelegantnější nohy.

Vizuálně masivní, na tlusté podešvi nebo platformě, sandály s tkáním ze širokých popruhů jsou perfektně kombinovány s takovými modely. To je jedna z nejpopulárnějších možností, které světově proslulí návrháři používají.

Podívejte se, jak se obrázky dívek v punčochách shromažďují na těchto fotografiích: