Jak ušetřit čas v dopoledních hodinách?

Pro mnoho lidí je dopoledne poněkud složité a komplikované denní dobou (zejména u pravých sov), která často končí pozdě do práce nebo studia. Během ranních setkání v nepokojích a spěch na účtu doslova každou minutu. Jak ušetřit čas?

  1. Nezáleží na tom, jak je to znát, zkuste sledovat předpověď počasí ve večerních hodinácha vybrat si vhodné oblečení na ráno.To vám umožní ušetřit čas a zachránit vás před porážkou chiffonier!
  2. Pokud si vezmete práci nebo studujete domadoma vařené jídlo, je lepší si ho vyzvednout večer . Takový zvyk zajišťuje, že nejdete hlad a nemusíte se uchýlit k snackému nezdravému jídlu.
  3. Pokuste se umýt nádobí večer po večeřia nebudete to muset dělat před snídaní ve spěchu.
  4. Projděte si před spaním10 minut, abyste věci umístili na svá obvyklá místa, sbírali sáček a položili všechny potřebné dokumenty!Takže si můžete být jisti, že vše, co potřebujete během pracovního dne, bude s vámi.
  5. Spusťte budík o 20 - 30 minut dříve , než potřebujete vstávat! Taková recepce vám umožní začít den s uvolněným a klidným probuzením as vysokorychlostním maratónem na trase lázeň-kuchyň-šatní skříň. Klidné probuzení vám pomůže udržet pozitivní náladu na celý den.
  6. Při plánování času, který potřebujete pro ranní poplatky, nezapomeňteponechat 5 až 10 rezervních minutv případě nepředvídaných událostí.okolností.
  7. Svrchní oděv, taška, klíče od bytu nebo autaby měly být umístěny na nápadném a snadno přístupném místě.
  8. Večer si zkontrolujte nabití baterie mobilního telefonu , takže ráno nemusíte čekat minimálně několik minut, než váš „mobilní přítel“ uspokojí svůj hlad!