Barevné rukavice: jak si vybrat a co nosit

Stačí se naučit, jak si je vybrat a dovedně je kombinovat do vlastního oblečení.

Obecně se uznává, že rukavice by měly být kombinovány v barvě a stylu s taškou a botami. Nicméně, nové módní trendy diktují nová pravidla: toto příslušenství by mělo být vybráno v barvě oděvu, čelenka nebo jakékoli příslušenství. A můžete udělat opak, se zaměřením na světlé kontrastní rukavice s omezeným celkovým barevným uspořádáním souboru. Obě tyto možnosti si zaslouží pozornost a ztělesnění ve svém vlastním obrazu.

Co by měly rukavice odpovídat barvě a proč jsou vybrány

V ročních sbírkách doplňků je tolik barev, že volba jednoho jediného z nich se stává módním úkolem. Takové příslušenství vám umožní vytvářet složitější a zajímavější kombinace obrazů. Hlavní škála základního sezónního šatníku vám umožní vybrat si barvu rukavic, jak nejlépe můžete. Ovšem zpravidla ochucené módními trendy a pečlivě vybranými sadami oděvů se vyznačuje zdrženlivou paletou barev, které dominujítmavé nebo neutrální tóny. Potřebují jasné, velkolepé dodatky.

Nejvhodnější je vzít barvu milované srsti na základě, protože jste ji pečlivě vybrali a boty a pytel. Zbývá jen rozhodnout, jak si vybrat barvu rukavic na srsti. Nejlepším způsobem je hledat krásné a čisté barevné kombinace, aniž byste museli najít jejich přesné kombinace. V případě černé, hnědé nebo šedé barvy riskujete vytvoření klasického a "správného" souboru. Je to určitě elegantní, ale na podzim vás bude rychle obtěžovat a na jaře vás nebude potěšit.

Proto je vhodné použít pravidlo barevné kombinace používané profesionálními designéry.

Například příslušenství šedého nebo vínového tónu dokonale vyhovuje tmavě modré nebo šedé barvě, bude vypadat originálně v kombinaci s tyrkysovými nebo smaragdovými odstíny.

Květinové doplňky budou vypadat perfektně s černým kabátem, od měkké růžové až tmavé fuchsie.Důležitý detail: výběr odstínů jedné sytosti a jasu, tmavý - tmavý, světlý - k světlu.

S tím, jaké rukavice by měly být barevně kombinovány, vytvořený obraz závisí pouze na vaší fantazii. Mohou být ponechány s jedním jasným přízvukem s omezeným barevným schématem celého souboru.

Ale dobře zvolené kombinace s odstíny jiných doplňků budou vypadat nejtypičtěji:

šály, snoody ,

čepice a dokonce i módní brože na klopě nebo čelenku.

Takový výběr je méně konzervativní než klasický a vždy dává příležitost experimentovat s obrazem bez omezení.

Jakou barvu si vybrat rukavice a co si vybrat

Při rozhodování, jakou barvu si vybrat rukavice, odstraňte přímé shody podle odstínů sáčku a bot a hlavní věc na obrázku - to je základní pravidlo. Současně by však neměly konkurovat všechny odstíny veškerého příslušenství a samotného oblečení. Riskujete, že vypadáte příliš strnule a nedůvěřivě. To platí zejména pro příslušenství vzácných a jasných barev. Pokud nosíte červené boty, například jakékoli jiné příslušenství, včetně rukavic, by mělo být absolutně neutrální. S touto technikou můžete zkomplikovat barevnou paletu obrazu a učinit z něj mnohostrannější, co dnes navrhují návrháři a módní kritici.

Nicméně v dobře zavedených pravidlech, jak si vybrat barvu rukavic, existuje jedna výjimka - sáčky spojky, včetně jejich denních verzí, musí být nutně stejné barvy s rukavicemi.

Takové módní domy jako Dior a Chanel již alespoň takové soupravy vydaly, ochucené exotickými odstíny tropického ovoce. Tento trend se ještě nestal masivním, má lehký vintage odstín a lze ho snadno použít k diverzifikaci každodenního, ale elegantního stritstayl stylu.

Posouzení trendů a módních prognóz zvolte barvuRukavice jsou nejlepší z vašeho oblíbeného barevného schématu - i ty nejmodernější odstíny nebudou ve vašem šatníku žít, pokud se vám to nelíbí nebo se vám to nelíbí. Pro doplňky vzácné a barvy, které je obtížné kombinovat s věcmi v každodenním stylu, nezapomeňte najít společníky.

To by mohlo být šátek, šál,

velký náhrdelník nebo náušnice, brož - stejná nebo dobře kombinovaná. Spárované s rukavicemi, dokonale doplňují veškeré oblečení.

Jak si vybrat barvu rukavic pro kabát: červené příslušenství

V módě - jasné barvy a velkolepé kombinace, a často nákup příslušenství vede ke změnám ve stylu a obrazu. Jen málo skutečných módy je schopno odolat nákupu takového klasického a lákavého příslušenství jako červené rukavice. Ale stejně jako každá jasná a expresivní věc, vyžadují zvláštní pohled na vytvořený obraz.

Co tedy nosit červené rukavice?

Především byste je měli nechat s jedním červeným přízvukem v souboru a v žádném případě se nesmějí kombinovat s taškami a botami, a ještě více se svrchními oděvy stejné barvy.

Výjimka by se měla vztahovat pouze na spojku , a to pro denní i večerní spojku.

A pak pečlivě vyberte tón. Toto příslušenství bude dokonale kombinováno s pláštěm všech odstínů béžové nebo mléčně bílé, stejně jako všechny odstíny šedé. Tyto barvy jsou vždy nejtěžší najít společníky a tuto kombinaci aktivních aneutrální odstíny dodají obrazové harmonii.

Podívejte se, jak vypadají oblečení s červenými rukavicemi na těchto fotografiích:

Někdy však i velmi pečlivě vybraný soubor vyžaduje opakování aktivní barvy. V tomto případě budou vždy pomáhat nejaktuálnější "skotské" a "windsorské" buňky, ve kterých je přesně červená barva jedním z povinných odstínů. Nemáš sukni v takové módní kleci? Pak si nezapomeňte koupit šátek s tímto kultovým potiskem a můžete snadno změnit jakýkoli neutrální vzhled.

S tím, co nosit červené rukavice, řekněte fotografie těchto stylových snímků:

S tím, co nosit zelené a hnědé rukavice

Zelená je jednou z nejmodernějších a zároveň obtížných barev sezóny.

Jeho kombinace s modrou a fialovou jsou nejvíce lákavou kombinací ve stylových souborech. A i když jsou odstíny zelené samotné, tam je nejméně padesát, bohužel, on, nebo spíše oblečení této barvy, mají jen málo lidí čelit. Příslušenství však umožňuje vytvářet módní kompozice bez poškození obrazu.

Nevíte, co nosit zelené rukavice?

S modrým nebo purpurovým oblečením je v tomto případě důležité zachovat rovnoměrné nasycení odstínů, například smaragdově zelené barvy s tmavě fialovou nebo safírově modrou.

Doplňky odstínů bělené máty nebo prvního listí jsou dokonale kombinovány s oděvy z lila nebo lila tónů - to je skvělé řešení.pro jarní vzhled. Stejně jako oblečení , kabelku nebo lze vybrat i šátek, tento duet dá nový vzhled jakémukoli neutrálnímu oblečení.

Otázka, co nosit hnědé rukavice, nevzniká u těch, jejichž šatníku dominují oděvy z přírodních přírodních odstínů: šedá, béžová, tmavě zelená a tmavě červená.

Jejich kombinace s hnědou je vždy dokonale elegantní. Tyto modely jsou navíc ideálním řešením pro klasické kombinace s jakýmkoliv kožešinovým oblečením přírodních tónů - od kávy, až po měkký krém. Hnědé doplňky dodají módní a relevantní kombinace s oblečením z tmavě modrých a fialových barev. A nezapomeňte, že je tu spousta tónů samotné hnědé barvy, ale stojí za to vyzkoušet si úspěšné kombinace jako profesionální designéři, kteří kombinují studené a studené odstíny a teplé s teplými.

Tyto doplňky jsou dnes doslova nosí s jakýmkoliv oblečením a odpověď na otázku, jaké rukavice jsou vybrány pro barvu, je mnohem složitější a všestrannější. Ať už k nim budete chtít přidat jakýkoliv soubor, nejprve se řídí barvou přízvukového obrazu obrazu - ať je to šaty, bundy, bundy nebo svetr. V tomto případě stojí za to vytvořit elegantní kontrastní soupravy, vybrat si příslušenství živějších barev.

Například, všechny sady módního džínoviny budou vypadat ještě působivěji s příslušenstvím odstínů květů bobulovin a hnědérukavice tvoří klasický set.

Jakou barvu by měly mít rukavice?

Rukavice různých barev - nejúspěšnější doplněk jakéhokoliv sezónního šatníku. Stejné oblečení může vypadat úplně jinak, pokud změníte barvu a styl příslušenství. A přestože z definice nemohou být mnozí, musíte si vybrat pro sebe nejúspěšnější modely. Pomůže vám vytvořit si vlastní typ barev.

Čím jasnější a kontrastnější je váš vzhled, tím více se vám hodí elegantní a aktivní barvy doplňků.

Pokud vám příroda udělila jemný typ barvy, vaše barvy jsou barevné.

Ale i nejmódnější doplňky chytlavé, aktivní barvy rozbijí veškerou harmonii vytvořeného obrazu a stanou se centrem přitažlivosti pro pozornost.

Proto by více než trendy měly věřit svému vlastnímu vkusu. Navíc neexistují žádná přísná nastavení - jaká barva by měla být v rukavicích? Navíc, naštěstí, trendy pro takové doplňky se nemění tak často jako u oblečení. A designéři vytrvale vyzývají k tomu, aby ukázali svou vlastní představivost a chuť ve výběru, nebo jednali jako ikony ve skutečném stylu. Pokud je trendová barva nebo styl, dokonce i ta nejmódnější a povýšená, která se nazývá „ne vaše“, prostě přeskočte - vyberte si příslušenství, které vám vyhovuje osobně.