Dámské kožichy: módní zimní styly 2018-2019

Tato výbava je ideální volbou pro kombinaci elegance a hodnoty. Eminent návrháři nabízejí obrovskou škálu modelů, mezi nimiž každá žena, v případě potřeby, najde nejlepší kopii.

Jak originální jsou dámské kabáty s kožešinou, podívejte se na fotografii:

Srst s kožešinovými kapsami a vložkami (s fotografií)

V předvečer chladné sezony jistě vznikne notoricky známý „problém oblékání“. Dívky procházejí ve svých hlavách nejrůznějšími variantami svrchního oděvu, aby zabránily výběru toho, který chrání před větry, mrazu a zároveň zdůrazňuje kouzlo forem, jemně skrývá některé nedokonalosti postavy. Důležitá nuance je cena produktu. Ne každá dáma si může dovolit teplý přírodní kožich, ale každý chce vypadat elegantní a reprezentativní. Skvělá alternativa by byla ženská zimní srst s kožešinou. Úspěšně zvládá své úkoly - spolehlivěohřívá, dává kouzlo dívce, přidává poznámku o pevnosti obrazu.

Mnoho žen pokládá kabát s přírodní srstí za praktičtější nákup než kožich. Faktem je, že péče o ně je poměrně složitá a šicí technika dává při zpracování řezu určitá omezení.

Moderní trh nabízí širokou škálu pohodlných kabátů a krátkých kabátů, zdobených kožešinou. Mohou se nosit bezpečně jak na večerní šaty, tak na každodenní oblek. V oblasti krku, podél okrajů rukávů, kapes mohou být přítomny kožešinové vložky.

Srst s koženými kapsami vždy vypadá velmi výnosně, podívejte se na fotografii:

Kožešiny pro dámské kabáty

Výrobci nabízejí obrovské množství výrobků z kožešin, jak přírodních, tak umělých. Tato hromada se vyznačuje dlouhou životností, vysokou estetikou. Chrání před zamrznutím i v nejtěžším počasí, které nelze říci o syntetických kožešinách.

Nejčastěji používaná kožešina z těchto zvířat:

 • Činčila,
 • Králík;
 • Ovce,
 • Kozy;
 • arktická liška;
 • Mink;
 • Sable;
 • Liška a další.

Poslední čtyři možnosti jsou klasifikovány jako "prémie", jejich ceny jsou velmi působivé.

Podle toho také - stylové zimní kabáty s kožešinami těchto zvířat jsou jistým znakem vysoké pozice ve společnosti.

Stylové styly ženských zimních kabátů s kožešinou

Chcete-li najít dokonalý styl kabátu s kožešinou, měli byste zvážit klíčové rysy své vlastní postavy.

Téměř všechny modely jsou vhodné pro štíhlé mladé ženy průměrné výšky.Pro krátké, baculaté dívky, stylistům se doporučuje věnovat pozornost vybaveným výrobkům s volným kožešinovým límcem.

Je lepší, aby vysoké dámy koupily zkrácené kožichy - v zimě 2019 byly obzvláště populární, příští rok neztratí svůj význam.U žen s masivním horním trupem se doporučuje vyhnout se obojkům s nadměrně měkkým zdřímnutím, vizuálně zvýší parametry ještě více.

Nejlepším řešením v tomto případě je otočná brána nebo „stojan“.Jak vypadá srst s kožešinou na fotografii:

Pokud potřebujete zamaskovat několik dalších centimetrů na bocích, nebo naopak přidat chybějící objem v této oblasti, pak byste měli zvolit rozšířený model.Do jaké míry může být takový zimní kabát s kožešinou velkolepý, podívejte se na fotografii:

Aby bylo možné vizuálně rozšířit příliš úzká ramena, aby se vyrovnaly velké boky, zaměřte se na rukávy-baterky.

Materiály a barvy dámských kožichů

Před nákupem se musíte rozhodnout o požadovaném materiálu věci.Dnes šijí kvalitní výrobky z různých tkanin, z nichž každá máVaše přednosti:

 • Kašmírje měkký hygroskopický materiál vyrobený z čištěné horské kozí podsady;
 • Drapje cenově dostupná, vysoce pevná, odolná tkanina, ideální pro šití svrchních oděvů;
 • vlna z alpaky- vlákna jsou hypoalergenní, mají vynikající izolační schopnost, odolnost proti opotřebení;
 • Pláštěnka- materiál neumožňuje průchod vlhkosti, dámský plášť z pláštěnka na srst dobře chrání tělo před pronikavým větrem a mrazem;
 • Suedeje velmi krásný vzhled, ale je velmi těžké se o něj postarat (budete potřebovat sadu speciálních chemikálií), je špatně zahřívaný a náchylný k účinkům deště, sněhu.

Zvláštní kouzlo výrobků vyrobených z pravé kůže (více rozpočtové alternativy - moderní koženka). Kůže vydrží vliv deště, plíseň, takže se často používá k vytvoření demi-sezónních sbírek.

Kožený podzimní kabát s kožešinou dá celkový vzhled elegance, rafinovanosti, pevnosti:

Dalším důležitým kritériem je barva věci. Také on musí být vybrán v souladu s individuálními charakteristikami ženy, barevným typem jejího vzhledu, odstíny jiných oděvů.

Světlé nátěry s kožešinou budou relevantní v letech 2019-2019:

Terakotové barvy

Zelená

Žlutábarvy

Modrá

Nezanedbávejte ani výrobky se zvířecí malbou. Mluvíme o leopardovi, zebře, tygrovi, serpentinálním tisku. Tyto motivy v designu oblečení vždy přitahují nadšené pohledy ostatních.

Klasické tóny jsou stále populární:

Smoky gray

Černý

Hnědý

Béžová

Bílý plášťzdobený načechraným kožešinovým límcem bude vynikající náhradou za drahý kožich. To je dobrá volba v případě, že dívka jde na společenskou akci, romantické setkání nebo firemní večírek.

Krása je krása, ale funkce udržování tepla v ošacení by měla být primární vlastností ovlivňující volbu modelu kožichu.

Pro zimní období je lepší koupit si prodlouženou věc, aby žádný mráz nepoškodil zdraví žen. Načechraný přírodní límec chrání hrudník a krk před chladem.

Je dobré, když podzimní kožich má hlubokou kapuci- v ročním období hrozí nebezpečí pádu v neočekávaném dešti a kapuce pomůže chránit hlavu před vlhkostí. Kromě toho tato část výrobku eliminuje potřebu obávat se výběru klobouku.

Často módní zimní kabáty,zdobené kožešinou, výrobci navíc teplé s odnímatelnými obloženími naplněnými spolehlivými materiály pro udržení tepla - přírodní nebo syntetické.Jako takové výplně se mohou objevit tyto materiály:

 • Avian down;
 • Zvířecí chlupy;
 • Sintepon;
 • Vata.

Modely podzimních a zimních kožichů na syntetickém zimním zimovišti

Přirozené výplně samozřejmě zaručují 100% ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale jsou drahé. Cenově dostupné syntetické materiály však ušetří jen mírně nízké teploty. Současně je méně pravděpodobné, že vyvolá alergické reakce.

Dámský kabát na syntetickém zimním oblečení s lehkou váhou na srsti, s jednoduchým odchodem.Jako povlak se obvykle používá jako krycí tkanina, která zabraňuje pronikání srážek do vnitřku výrobku. Vata, na rozdíl od sinteponu, téměř „nesedí“ podél ponožek, lépe se zahřívá.

Zimní dámské kožichy vyrobené na základě alpaky dostávají každý rok velmi dobré reakce.Toto je zvíře, které je chováno v Jižní Americe. Suroviny jsou extrahovány ručně, v procesu stříhání zvířat. Po důkladném čištění a přípravě z něj vyrobíme kvalitní vlákna. Výrobky z alpaky se téměř nezvrásňují, jsou hygienické a skladovací.

Módní styly podzimních a zimních kabátů s kožešinou

Mezi širokou škálu stylů kabátů s kožešinouDívka může najít model, který úspěšně zdůrazňuje důstojnost její postavy, „dělá přátele“ jinými oděvy. Módní návrháři vyvinuli mnoho typů kabátů, z nichž nejběžnější je angličtina (také klasická). Hlavní charakteristika tohoto modelu by měla být nazývána rovným, přísným řezem, rovnou linií ramen, anglickým límcem.Takový plášť může být:

 1. Jednořadový- má úzké strany, jednu řadu knoflíků (skrytých nebo otevřených), dokonale kombinovaných s jinými oděvními oděvy, vypadá skvěle rozepnutým;
 2. Dvouřadý- vyznačuje se širokými zdvojenými chlopněmi, dvěma řadami tlačítek (mezi nimi pouze jedna řada provádí aplikovanou funkci);
 3. Oblékací plášť- v původním provedení není vybaven sponami, předpokládá přítomnost pásu, vypadá skvěle s rozevřenými kalhotami, vysokými botami.

Krásu takových zimních kožichů můžete ocenit při pohledu na fotografii:

Další populární verzí zimního kabátu s kožešinou v roce 2019 je „lichoběžník“.

Roztahuje se shora dolů, tradičně má délku kolena.Vyznačuje se dynamickou siluetou a úhledným límcem, vyrobeným v "rackové" technice. Pokud výrobek ozdobíte přírodní nebo umělou kožešinou, okamžitě se změní. Můžete přidat hromadu na hranách kapes, na spodní části rukávů, stejně jako kolem výstřihu.

Módní kožichy v podobě lichoběžníku dokonale skrývá objemy , takže dívky, které jsou v tak zajímavé pozici, jakou mají - tak to bude jemně skrýt "těhotné" bříško od špatných očí.

Podívejte se, jak vypadají tyto kožichy na fotografii níže:

Módní kabáty s kožešinoua la Jacqueline Kennedy (tento styl se také nazývá francouzština) je zkrácený kus svrchního oděvu s poměrně úzkou linií ramen a nadměrným pasem. Většina modelů je vyrobena s rukávy s délkou длинные, dlouhé kožené rukavice nebo vlněné rukavice vypadají úžasně.

New Look- krásný kabát s kožešinou, v roce 2019 tento model dosáhl svého vrcholu popularity. Autorem tohoto stylu je legendární Christian Dior. Charakteristické rysy nového vzhledu jsou považovány za těsně přiléhající vrchol, svěží lem a jasně definovaný pas. To je skvělá volba pro dívky s přesýpací hodiny.

Model Příkopový plášť je vyroben rovně nebo lehce. Typická délka je až do kolena. Trench kabáty jsou zdobeny jho, sloty, ramenní popruhy a hlyastikami. K dispozici je také otočná brána a textilní pásek.

Coats Duffle Coat jsou snadno rozeznatelné rovnou siluetou, poměrně objemnou kapucí, náplastnými kapsami a originálními podlouhlými zipy. To je skvělá volba pro zimu, jen pokud je přítomna.teplá podšívka.

Vyhodnoťte popsanou verzi zimní srsti s kožešinou při pohledu na fotografii:

Prošívaná dámská kabát z pláštěnky s kožešinou

Nejtypičtější dámské kabáty s kožešinou v současných i budoucích letech budou výrobky z kašmíru, alpaky. Stále existuje silná poptávka po zahraničních modelech, které mají mladé dámy rádi. S takovými vrstvami nosí masivní pletené šátky, klobouky.

Dalším běžným trendem je prošívaný kabát s kožešinou , který je nejčastěji vyráběn z látky na výrobu deště. Je odolná, trvanlivá, nenáročná na hygienickou péči. Materiál neprochází vlhkostí, dobře chrání tělo před větrem. Nejširší paleta odstínů a stylů, stejně jako praktičnost v provozu, přitahují ženy k této verzi svrchního oděvu. Nejvyhledávanější délka je ve středu stehna nebo u kolena. Obvykle se jedná o látkový pás s elastickým zapínáním vpředu.

Kapuce je dalším potenciálním atributem takového pláště.Na okraji jeho vypnout kožešiny, odpovídající hlavní tón výrobku nebo maloval v kontrastní barvě. Hromada se používá buď přirozená nebo umělá. Některé modely nemají kapotu ani límec. Nosí se šátky, které jsou občas součástí soupravy. Kapsy jsou nad hlavou, zadlabávají a obvykle je jich několik.

Pro každodenní použitíNejvhodnější je ponožka prošívaná srst. Je teplý, pohodlný, lehký. Můžete nosit jak sukně, tak kalhoty. Pokud hovoříme o čelenkách, nejsou zde žádné problémy - pletená nebo kožešinová čepice, vlněný šátek, šátek z anguorky atd.

Ohodnoťte krásu takového ženského kožichu a podívejte se na fotografii níže:

Péče o dámské kabáty s kožešinou

Ta věc bude sloužit po dlouhou dobu, pokud se o ni bude náležitě starat. Každá srst vyžaduje zvláštní péči, v jejímž případě rychle ztratí svůj tvar. Ne všechny materiály bezpečně přenášejí praní v pračce, je lepší využít služeb čistíren. Jedná se zejména o výrobky zdobené kožešinovými vložkami.

Aby se zachoval přirozený luxus a prodlužovala doba provozu výrobku z kožešin, je nutné pravidelně provádět jednoduchou prevenci předčasného opotřebení:

 1. Čištění.Opatrně zbavte hromadu všech viditelných nečistot vatovým tamponem nebo látkou namočenou v technickém alkoholu. Pokud je srst příliš špinavá, můžete ji znovu otřít. Po zpracování je výrobek zaslán do sucha tak, aby na něm nezůstala kapka vlhkosti.
 2. Česání.Bude to mít kartáč s tuhými štětinami. Zuby musí být tupé. Kožešina jemně česaná, aby nedošlo k jejímu poškození. Manipulace pomůže vrátit se k výrobku původní pompou, brilancí a hedvábností.

Je také důležité řádně skladovat výrobek na konci chladného období. Aby se zabránilo znečištění prachem, použijte husté, prodyšné kryty z netkaného materiálu, určené pro organizaci svrchních oděvů. Před zabalením v pouzdře se věc vyčistí a vysuší (pod širým nebem, ale ne pod spalujícím sluncem).

Na dámských pláštích s přírodní kožešinou se často vyskytují charakteristické přilepené pelety. Toto otravné znamení naznačuje, že se v produktu objevil krtko. Je nutné bojovat s parazitem, jinak to zkazí oblíbenou věc. Oblasti postižené kožešiny jsou vyčesány kovovým hřebenem a jsou vždy ošetřeny přípravky proti soli (jsou vyráběny ve formě speciálních prášků nebo sprejů). Moderní výrobci také nabízejí velmi pohodlné kryty proti molárnímu použití pro skladování kožešin a vlněných výrobků impregnovaných speciální směsí.

Teplé, elegantní kabáty s bujnou srstí budou nádhernou součástí zimní i demo sezónní šatní skříně. Pokud si věc správně vyzvednete a postaráte se o ni správně, potěší majitele více než jeden rok.