Zimní 2018-2019 Módní kožichy

Kožešinový plášť!!! Co jiného může být lepší než top zimní oblečení. Výhodou kožichu je, že je lehký, pohodlný, teplý, a co je nejdůležitější, je to jedna z mocných ženských antidepresiv a příjemných „kompenzací“. Většina žen na zemi chce mít v šatníku krásný kožich. V dobře zvoleném, vysoce kvalitním kožichu je žena vždy elegantní, vynikající a atraktivní. Kožich je svrchní oděv, který nikdy nevyjde z módy, a návrháři s ním budou každý rok experimentovat a představovat nám stále více nových možností. Podívejme se, které modely kožichů nám nabídli designéři vnové zimní sezóně 2019.


Vjsou nejnovější sbírky světových designérů kožichů prezentovány jako různé touhy, chutě a styly. V ziměobdobí 2019 , jak dlouhé a krátké kožichy jsou módní. Hlavní trendy pro kožichy v této sezoně jsou glamour, elegance, velká ramena, objemné kožešinové límce a ověsy, směs srsti, barvy a tvaru.

DesignéřiBurberry Prorsumve své sbírce představovali velmi originální břečťanovou srst po celé délce kolena. Převážně kožichy své vojenské kolekce s odpovídajícím barevným rozsahem: černá, šedá, hnědá, tmavě modrá.

Ve ​​sbírceJust Cavallibyly prokázány velmi krátké nátěry černé, červené a šedé barvy. Tyto kabáty vypadají velmi krásně. Jejich délka může být až do pasu, mírně pod pasem a velmi krátkábolero kabáty

Módní kožichy 2019byly zastoupeny ve sbírce odBalmain . Tyto kožichy jsou černé, bílé a fialové, krátké, střední délky stehen.

Známý světový designérLanvinve své sbírce navrhl objemné kožichy z nadýchané kožešiny, burgundské, černé a černé a bílé.