Módní trendy nail design: Léto 2019

Léto 2019 bude bezpochyby velmi vzrušující, jen proto, že v nové sezóně jsou v módě neobvyklé a módní návrhy nehtů, které lze vidět již na fotografiích módních bloggerů. Stylová manikúra přitahuje pozornost ostatních a letní nápady by měly být určitě originální a jasné.


V návaznosti na módní trendy v období jaro-léto 2019 můžete získat různorodý efekt a výsledek stylového nehtového umění na nehtech. Překvapivě existuje mnoho novinek mezi designem nehtů pro léto 2019, nyní na internetu můžete sledovat obrovské množství fotografií neobvyklých, jemných a fascinujících nápadů na manikúru.

Módní letní cibule může být doplněna o originální manikúru v letní variaci, která hraje stejně důležitou roli jako ostatní prvky obrazu.

Když se připravujete na nezapomenutelný letní čas a přijdete se stylovými změnami v obraze, je důležité věnovat pozornost rukojeti a vybrat si moderní design nehtů, který dokonale dokončí celý vzhled.

Jemné akvarel květiny a manikúra v broskvových tónech

V této sezoně byste se neměli bát experimentů, naopak byste měli svůj styl diverzifikovat, což lze provést pomocí nových typů letní manikúry, která se bude značně lišit od designu, který se již nudil pro každého. Když, pokud ne v létě, můžete hýčkat své ruce s jasnou a módní letní manikúru?

Nyní je poněkud obtížné porozumět rozsahu typů a technik manikúry, které jsou k dispozici, je důležité pochopit, které trendy jsou stále na vrcholu popularity,a jaké typy manikúry tvrdí, že jsou vedoucí postavení nové sezóny. Stojí za to připomenout několik základních tipů, které vám umožní vybrat nejelegantnější a nejvhodnější design 2019.

Světlý a šťavnatý meloun na nehtech

Vzhledem k tomu, že během letního období bude manikúra vystavena slunečnímu záření, mořské vodě, různým krémům a jiným nepříznivým prvkům, je důležité věnovat pozornost kvalitě nátěru. Praktickou možností je gelový polštář nebo šelak, s nímž můžete implementovat jakýkoli trend nových produktů. Jejich síla a trvanlivost vám umožní udržet elegantní vzhled manikúru po dlouhou dobu.

Zajímavé: Nejmódnější manikúra v roce 2019: nápady na dekorace, oblíbené barvy

Neexistuje přesný seznam, které barvy trendů vedou v létě. Neexistují žádné jasné zákazy nebo trendy. Výběr palety, profesionální mistři doporučují začít z osobních preferencí.

Květinové ornamenty a fólie

Pro ty, kteří jsou charakterizováni neustálou aktivitou, a ti, kteří plánují strávit léto v neustálém pohybu, nasycených, přirozených tónech. Jedovaté barvy by však rozhodně měly být vyloučeny.

Ti, kteří mají rádi uvolněnější a méně pohyblivou dovolenou, by měli upřednostňovat nahé a pastelové odstíny, stejně jako myšlenky designu s motivy odtržení od reality, s nestandardními kresbami.

Módní design ve žlutých odstínech

2018 je rokem žlutého psa,tak teď všechny tóny žluté jsou v trendu, který plně splňuje letní náladu.

Nové nehtové umění této sezóny bylo úspěšně aplikováno na krátké nehty, zejména na luxusní nehty. V létě tohoto roku je jakýkoliv tvar a délka nehtů v módě.

Zajímavé: Jaro 2019: vyrobit moderní manikúru, gelový leštidlo, zvolit design

Inovace mezi návrhy nehtů pro aktuální sezónu vítají nestandardní nápady, ale je třeba vzít v úvahu již zavedený trend, který je orientován na přirozenost a ženskost.

Rainbow Ombre

Techniky potahování nehtů, které aplikují účinek natahování barvy, úhledné přechody na jiné barvy, se stanou nejžhavějším hitem. V trendu ombre doplněný různými způsoby dekoru.

Neil myšlenky pomocí kresby prošly některými změnami. Priorita nyní:

  • jednoduchost;
  • stručnost;
  • přirozenost.

Mezi novinkami léta 2019 patří krásný design nehtů s květinovým vzorem, mořskými motivy a na fotografii z módních časopisů můžete často vidět manikúru zobrazující různé druhy ovoce a bobulí. Všechny tyto tisky nepochybně nejlépe odrážejí letní náladu.

Zajímavé: Módní letní pedikúra v roce 2019: trendy a fotografie

Hřebíková deska s designem kombinuje módní typy manikúry s různými způsoby zdobení. Existuje pouze jedno omezení - neměli byste používat velké prvky dekoru, protože v móděminimalizmu.

Pastelové barvy

Ti, kdo upřednostňují diskrétní a stručnou manikúru, by měli věnovat pozornost jemným a uklidňujícím odstínům používaným v jednoduchých vzorech.

Jemná letní manikúra v pastelových odstínech

Jemné barvy, pastelové a přírodní barvy - v letním období to vše lze aplikovat na jejich měsíčky. Laconic design v takové aplikaci bude relevantní a poptávaný mezi většinou módy.

Aby se tento jednoduchý design zředil v jemné paletě barev, můžete ozdobit jeden hřebík, například drát připomínající náramky, korálky nebo jiné detaily, které vám umožní zdůraznit a zvýraznit manikúru.

Světlé tóny

Pro ty, kteří si v této sezoně chtějí osvěžit jasnými barvami, doporučujeme vybrat si nestandardní nápady na letní manikúru, které zvýší náladu jeho majitele a jeho okolí.

Jasné barvy a minimalistický grafický tisk

Nasycená červená, zelená, růžová nebo žlutá - vynikající možnosti pro módní manikúru letos v létě.

Můžete jej přidat pomocí stylových rhinestone, samolepek nebo fólie, které vám umožní ztělesnit celé umělecké dílo na nehtech.

Letní francouzština

Francouzština s obrázkemDlouho je to novinka mezi trendy, ale v létě roku 2019 bude tento design nehtů na vrcholu své popularity, nyní není vzácné vidět ho na fotografii v jiné barevné verzi, doplněné třpytkami nebo kamínky.

Matný vícebarevný francouzský

Okouzlující představy o letní francouzštině - francouzština v podobě ombre, která na nehtech různých tvarů a délek vypadá neobvykle.

Mezi nejvýznamnější možnosti patří ombre bunda v barvách šedo-modrá, růžová a bílá a další barvy.

Rozbité sklo

Jedním z nejdůležitějších módních trendů v létě 2019 bude manikúra s „rozbitým sklem“, která vám umožní vytvořit krásný a neobvyklý design nehtů, na internetu již můžete najít obrovské množství fotografií s různými interpretacemi takového umění nail.

Stylové rozbité sklo

Tato elegantní verze je ideální pro každodenní i slavnostní vycházky a doplní jakýkoli stylový vzhled.

Pro ztělesnění takové myšlenky budete potřebovat manikúru, která vytvoří neobvyklý efekt. Odrazí se světlo, dopadající na fólii a vytvoří se efekt malých krystalů, který nemůže být jen okouzlující.

Fancy maskovací bundy

Tiny kamifubuki na nehtové desce - to je zajímavé a neobvyklé řešení pro horké léto. Světlé konfety vám umožní vytvořit skutečnou oslavu, která bude účtovat svému majiteli pozitivní náladu.

Vícebarevné kamifubuki

Neobvyklá manikúra s konfety můžeinterpretovat různými způsoby pomocí kamifubuki různých odstínů a velikostí, počínaje barvou hlavního laku. Nápady na fotografii můžete vidět na internetu, kde jsou prezentovány mnohé neobvyklé návrhy.

Vytváření letní nail art, camoufubuki lze umístit náhodně nebo podle určitého tvaru, po celém nehtu nebo podél okrajů, což vám umožní získat různé letní manikúry.

Léto 2019 se nepochybně potěší svými módními a neobvyklými představami o nehtovém designu, při pohledu na fotografie z módních časopisů je nemožné si nevšimnout obrovské rozmanitosti i těch nejjednodušších, na první pohled nail art.