Zimní sukně s kožešinou: dámské módní styly

V minulé sezóně se stávají velmi populární mezi módy. A to není překvapující, protože takový šatník může ozdobit každou dívku za předpokladu, že styl a barva byly vybrány správně.

Dámský zimní kabát s kožešinovým límcem podle norem musí obsahovat nejméně 70% vlněných vláken.

Pouze v tomto případě bude svrchní oděv schopen chránit před zimním mrazivým větrem. Při výběru musíte pečlivě přečíst etiketu, na které je uvedeno složení látky. Nespoléhejte se pouze na hmatové vjemy a tipy prodávajícího. Faktem je, že moderní průmysl se naučil vyrábět materiál, který se nejvíce podobá skutečnému zakrytí, ale zároveň není schopen udržet teplo. Ale ani to neříká, že je nutné hledat 100% vlněné tkaniny, protože takový materiál velmi rychle ztrácí svůj vzhled. Ideální kombinace je 80% vlny a 20% syntetického vlákna. Tato srst bude trvat velmi dlouho.

Dámské zimní kabáty s kožešinovými límci

\ t

Každá žena by měla mít takový šatník jako kabát. Neexistuje žádný údaj, podle kterého by nebylo možné takovou věc vyzvednout.

Existuje mnoho stylů dámských plášťů s kožešinou, které umožňují výběr i pro téměř jakýkoliv styl oblečení.

Abychom si mohli vybrat právo, podívejme se na druhy modelů.

Modely zakrytí jsou častěji nalezeny ve stylu nazvanémpardesyuPokud jde o jeho vzhled, připomíná mužský střih. Je považován za klasický výkon kabátu zimní roušky s kožešinou. Charakteristickým rysem tohoto stylu je, že na bocích jsou dvě náplastní kapsy, dvouřadová spona, límec, vyrobený v klasickém stylu.

Srst v tradičním anglickém stylu se nazývá redingot.Takový model ve většině případů kolenní délky, dvouřadý, s knoflíky. Není příliš široký nebo přilehlý. Redigot lze bezpečně kombinovat s kalhotami a klasickou sukní. Tento styl je vhodný pro téměř všechny ženské postavy.

Raglan je oblíbený model ženského rouška s kožešinovým límcem.Hlavním rozdílem je řez rukávů. Toto není samostatná část. Rukávy jsou jedno s oblastí ramen. Délka výrobku ve většině případů kolena. Povinnými prvky jsou také stojací límec a kapsy.

Zimní srst s kožešinovým límcem vztyčeným nebo rovným řezem.Styl může být doplněn pásem a pod ním byste měli nosit rovné nebo zúžené kalhoty a vysoký podpatek.

Duffle kabát je styl, který je vhodný pro ženy, které rády nosí sportovní styl.Jeho rukáv je zkrácen a ve většině případů se zapíná velkými tlačítky.

Budete vždy vypadat tak jasně a stylově, že si na límci vyberete kabát s rouškou:

To je skvělémožnost, která pomůže zdůraznit zásluhy, nebo naopak skrýt nedostatky vaší postavy Například, oválný střih pomůže vizuálně zmenšit velké tvary. Vždy relevantní bude model těsně pod boky a styly s kapucí. Kožešina v tomto případě elegantně rámuje a činí obraz harmoničtějším, ženským. Takové vložky lze použít pro stojací obojky. Oni také lemují kapsy, rukávy. Vše je vybráno individuálně pro každý styl a model vlněné srsti.

Ženy budou vždy volit přírodní kožešiny, preferují lišku, lišku stříbrnou, lišku. Zároveň je natřena v požadovaném odstínu, který nemusí vždy odpovídat barvě materiálu výrobku.

Aby nákup mohl být potěšen dlouho, je třeba věnovat pozornost některým detailům, které ukazují na vysokou kvalitu výrobku:

  • švy by neměly být viditelné, schovávají se pod podšívkou;
  • při zkoušení tkaniny by neměly být žádné tvrdé části, které jsou často pozorovány ve spojích švů;
  • tkanina na rukávech by měla mít ohyb nejméně 2 cm a na lemu alespoň 3 cm;
  • srst v každém modelu by měla být dobře upevněna nebo šitá, je lepší odmítnout model s lepenými kožešinovými vložkami.

Styly módních zimních kabátů s kožešinou nebudou velmi harmonicky kombinovány pouze se sportovním stylem a ležérním stylem.V opačném případě budou ideálně sedět na téměř libovolném tvaru, který bude odpovídat jakémukoli stylu oblékání.

Pro dívky s krásnýma nohama se doporučuje krátký oděv.A na majitelích malých bříšků nebo extra kilo v bocích, model lichoběžníkového tvaru bude sedět velmi dobře. Pomůže skrýt všechny nevýhody postavy.

71 Nezapomeňte na pás. Že bude zdůrazňovat pas.

Chtěl bych také doplnit pár slov o typech kapot. Existují dva hlavní typy: klasický a šál. První jen visí dozadu a je poměrně malý. Dobře zapadá do hlavy, může být přišita k límci nebo může být odpojena.

Šátek šátek je něco mezi širokým límcem a kapucí. Když leží na ramenou, dává poměrně objemné a zároveň stylové záhyby. Vizuálně, taková kapuce vypadá jako šátek, a kožešinové vložky, které lze použít v jeho rámu bude zkrášlovat pouze ženu, což jí vypadat harmonicky a stylově.

Předpokládá se, že zimní dámský kabát s krátkou délkou srsti je možností pro každodenní nošení, velmi dobře s džíny. Podlouhlý výrobek s kapucí však nebude vypadat harmonicky se sportovním stylem.

Jaká je kombinace srsti srsti límce?

Rouška je univerzální volba pro šití jakéhokoliv styluprvek ženského šatníku. Materiál je poměrně hustý, dobře zvládá mráz, udržuje teplo.

Pravděpodobně proto vždy zůstane povrchová vrstva ženského rouška s kožešinou aktuální. Změnit se mohou pouze styly a možné detaily.

Aby byl ženský obraz harmonický, je nutné pochopit, s čím je třeba kombinovat tento svrchní oděv. Pod bokem vypadá skvěle, s rovnými tmavými kalhotami a botami na vysokých podpatcích. Svetr nebo svetr by se neměly dívat zpod takových svrchních oděvů, protože zničí celý soubor.

Provedení rouška s kožešinovým límcem s dlouhým lemem bude dobře kombinováno se všemi druhy oděvů dámského šatníku. Výjimkou bude sportovní styl, jak jsme řekli výše, můžete také přidat rozšířené na spodní části kalhot. Ideální pro šaty, sukně, které jsou kombinovány s punčochami stejné barvy s botami. Také tón bot by měl odpovídat šátku a čepici. Ačkoli v posledních letech ve světě módy byla tendence k úplnému rozporu mezi barvami v oblečení. A spousta žen nedodržuje pravidlo, že pytel, šátek a boty by měly být v melodii. Chcete-li sledovat takový módní trend, nebo ne, každá žena se rozhodne pro sebe.

Nebojte se experimentovat s květinami v oblečení.

Zimní dámský kabát z roušky s kožešinou není pouze černou, šedou a hnědou verzí. Dnes je trh dostačujícíbarevné odstíny, díky kterým bude váš vzhled svěží. Tyto světlé nátěry jsou perfektně kombinovány s botami a klobouky pastelově zbarvenými.

Již jsme se trochu zastavili ve výšce podpatku zimní obuvi. Stojí za zmínku, že vysoký podpatek je ideální pro jakýkoliv styl srsti.

Kožešina a rouška jsou dokonale kombinovány s malou platformou nebo botami mužského stylu. Takové boty s nízkou rychlostí a šněrováním dokonale zapadají do rovného řezu.

Srst je jedním z univerzálních prvků svrchního oděvu dámského šatníku. Pokud si vyberete správný model, pak dostanete dokonalý prvek, který lze dobře kombinovat s téměř jakoukoliv věcí. Správně vyberte nejen styl a délku, ale také příslušenství. Vzpomeňte si na zlaté pravidlo, že všechny další prvky v ženském obrazu, ať už jsou to rukavice, štoly, klobouky, šály, tašky, by měly být kombinovány v barvě s vnějším oděvem nebo by měly být radikálně protichůdné .

Pokud je srst rouškou s kožešinovým límcem jiného odstínu, je třeba vzít v úvahu její barevné schéma.