Dámské kožené bundy - 2019 s přírodní kožešinou

Ale nejcennější "instancí" ve sbírkách je jediná věc - kožená bunda.Většina dívek dává přednost zkráceným verzím tohoto stylového svrchního oděvu, nicméně pro podzimní a zimní období si obezřetné mladé ženy často kupují prodloužené kožené bundy.

Popularitu těchto výrobků lze vysvětlit skutečností, že tyto prvky kombinují jako praktičnost a eleganci.Vzhledem k tomu, že móda nestojí v klidu a rytmus života se každým rokem stává bláznivější a rychlejší, je toto oblečení ideální pro ženy, které chtějí vypadat a vystupovat na hlučném večeru a pohodlně na hlučné párty.supermarketu.

Pravidla pro výběr kožené bundy s kožešinou

Vzhledem k tomu, že jakákoli kožená bunda s kožešinou je zakoupena déle než jeden rok, musíte vědět, jak zajistit kvalitu zvolené věci.

Ve skutečnosti existuje mnoho tipů a rad, jak ověřit pravost výrobku. Aby se však neobtěžovali zbytečnými a těžkopádnými informacemi, nezapomeňte na základní pravidla:

  1. Přírodní materiál by měl být teplý na dotek, takže při koupi věci se stačí dotknout povrchu výrobku teplou dlaní. Všechny druhy náhrad budou studené.
  2. Na rozdíl od originálních materiálů, koženkové materiály neabsorbují vlhkost. Chcete-li zjistit, co je zimní bunda s kožešinou, která se vám líbí, je vyroben z, jen kapku vody na to.
  3. O kvalitě výrobku se dozvíte a jeho okraj: v případě, že věc je vyrobena z přírodního materiálu, okraj bude mírně drsný. Hladké hrany hovoří o použitých umělých materiálech.
  4. Ujistěte se, že povrch zimní kožené bundy s kožešinou je rovnoměrný a hladký a nikde nejsou žádné záhyby ani deformace.
  5. Kdyby se k výrobě použil přírodní materiál, pak by jeho poškrábání na povrchu věci nebylo vidět.
  6. Kvalita nátěru může být kontrolována pomocí lehkého kusu látky: stačí jej navlhčit a lehce otřít povrch výrobku. Skart by neměl být zbarven.

Vysoce kvalitní kožená bunda s přírodní kožešinou je spolehlivou ochranou proti nepřízni počasí , což je prvek módního večera nebo denní „luk“ a samozřejmě záruka sebedůvěry.

Věnujte pozornost fotografii dámských zimních kožených bund s kožešinou: i v chladném období můžete vypadat ohromující a nemusíte se obávat toho, co budete nosit příště:

BV závislosti na tom, jaký styl oblečení dáváte přednost, „koženou bundu“ lze nosit s šaty a culottes. Kromě toho, pokud zastavíte svou volbu na zkrácených modelech, pak budete mít možnost ukázat těm, kteří jsou kolem vás, všechny výhody vaší postavy a jemně naznačují, co v tomto okamžiku nosíte.

Podívejte se na fotografii kožených bund s kožešinou: dekorace lišky, mývala, arktické lišky a jiných zvířecích kůží dělá ženský obraz velkolepým, luxusním a příjemným:

Aby se však dosáhlo maximálního účinku, měli byste se naučit, jak správně vybrat model tohoto oblečení, aby vypadal dokonale na vašem typu postavy a zdůrazňoval všechny jeho výhody.

Nejprve musíte věnovat pozornost límci výrobku. V závislosti na tvaru obličeje byste měli zvážit následující body:

  • Majitelé správného oválu jsou nejšťastnější: bez váhání si mohou vybrat dámskou koženou bundu s kožešinou s naprosto libovolným límcem. Rack nebo turn-down - to nevadí. Kromě toho můžete tuto část zcela opustit.
  • Je vhodnější, aby jednotlivci, kteří se potýkají s baculatými tvary, experimentovali s regály. Totéž platí pro ženy s čtvercovou tváří. Ty budou vyhovovat modely s otočnými límci, jejichž hrany musí být ostré, ale ne zaoblené.
  • Obojky se zaoblenými hranami jsou volbou pro dívky a ženy s prodlouženými rysy. Hodí se adržáky trojúhelníkového obličeje, kteří se musí vyhnout špičatým límcům.
  • Pro ty osoby, které mají přirozeně krátký krk, se návrhářům nedoporučuje, aby si koupili svrchní oděv se stojacími límci, aby ho nemohli vizuálně zkrátit. V případě, že se vám opravdu líbila kožená bunda s přírodní kožešinou, která ještě používala stojací límec, doplňte svůj vzhled visícími dlouhými náušnicemi.

V roce 2019 jsou kožené bundy s kožešinami tak rozmanité , že si každá žena může vybrat ten, který ji osloví. Obě vysoké dámy a krásné ženy s nádhernými formami se budou moci potěšit.

Stylové kožené bundy s kožešinou: krátké a protáhlé modely

Chcete si koupit stylovou koženou bundu, ale nejste si jisti, který model je lepší zvolit tak, aby dokonale zdůraznil všechny vaše ctnosti a skryl drobné nedostatky?

Můžete být klidní, protože nejlepší odborníci již odvodili „zlaté pravidlo“.

Majitelům postavy přesýpacích hodin je zakázáno skrýt své úžasné tvary!Proto si můžete bezpečně koupit krátkou koženou bundu s kožešinou, která bude lehce nasazena a vůně. Tak budete zdůrazňovat svou krásnou siluetu. Ve stejném případě, pokud si koupíte produkt přímého řezu, pak jednoduše skryjte pas.

Dívky ve tvaru „hrušky“ potřebují, aby jejich vrchol byl co nejvíce objemný. ProVšechny druhy doplňků a doplňků zapadají:široké límce, šály, závěsy a volánky. Vaše ideální kožená bunda by měla mít objemné rukávy a zaoblená ramena. Kromě toho, nejvhodnější délka pro vás - těsně pod boky. Je velmi důležité vyhnout se přímkám! Chcete-li, aby věc vypadala dobře na vás, podívejte se na možnosti se zúženým pasem nebo použít pásy. Jen nezapomeňte, že pás by neměl být příliš široký a ležet na bocích.Rada návrhářů:pomůže vizuálně vyrovnat vaši postavu s kombinací tmavých a světlých tónů, takže když jdete do obchodu koupit koženou bundu, vyberte si modely béžové a červené.

Aby bylo možné zvolit dámskou bundu s kožešinou, osobou s „trojúhelníkovým“ číslem typu , je třeba věnovat pozornost přítomnosti nižších kapes a objemné srsti v uvažovaných variantách. Dále se snažte najít modely, ve kterých bude raglánový rukáv standardní délky nebo tří čtvrtin. Nadýchané rukávy - zejména svítilny - vám nebudou vyhovovat. Neměli byste se dívat na možnosti se širokými límci nebo s objemnými rameny. Zkrácené modely - ne váš styl. Mírně delší „kožená bunda“ na vás bude dokonale sedět a pokud má ještě siluetu ve tvaru „A“, neváhejte a vezměte si ji bezpečně. Pamatujte si, že příliš honosné barvy vám nebudou vyhovovat, takže hledejte modely, které budou kombinovat klidné neutrální odstíny.

Výběr dámské kožené bundy z kožešin, majitelů postavy"Obdélník" se snaží vyrovnat spodní a horní část.Spravedlivý sex hledá vhodné varianty s rovným řezem. Couturiers v takových situacích se nedoporučuje experimentovat s pásy, takže se opět nesoustředí na pas. Příslušná délka bundy je mírně vyšší než stehno nebo střední stehno. Chcete-li vyrovnat spodní a horní, měli byste se podívat na model, například s náplast kapsy na dně a dekorativní tlačítka nahoře. Vhodnou možností by byla "kůže" s kontrastními vložkami nahoře a dole. Kožená bunda s kapucí a kožešinou, zdobená velkými náplastmi, je módní návrháři považována za jednu z nejznámějších „luky“.

Osoby s číslem „jablko“, které si toto nebo toto oblečení kupuje, sledují hlavní cíl - vizuálně prodloužit siluetu.K dosažení tohoto výsledku v případě "kůže" je nutné se nejprve vyhnout namontovaným modelům a zadruhé hledat možnosti s vysokým pasem. Stojí za to věnovat pozornost také skutečnosti, že takové příslušenství, jako je pás, bude ve vašem snímku na místě. Pokuste se vybrat sako, které vás dostane do středu stehna.Poznámka:rukávy v produktu by neměly být příliš měkké.

Kožené bundy s norkou, stříbrnou liškou a mývalovitou srstí

Podívejme se spíše na fotografie zimních kožených bund s kožešinou: mohou to být nejen různé styly, ale také barvy! Jaká barva je pro vás to pravé, znají zkušené designéry.

"Letní" dámy- dívkyse světle hnědými vlasy a modrým nebo modrýma očima - módní návrháři doporučují vybrat kožené zimní bundy s přírodní srstí „studených odstínů“. Nejlepší ze všeho je, pokud jsou kožešinové vložky ze stříbrné lišky nebo mýval.

„Jarní“ krásy- s pšeničnými nebo čokoládovými odstíny kudrlinek a lehké kůže - by měly obrátit svou pozornost k „kůži“ neutrálních barev - šedé nebo světle hnědé.

„Zimní“ osobnosti-smyslné brunetky se sněhově bílou kůží budou vypadat skvěle v kožených bundách s norkovou srstí:zdůrazní svou nedostupnost a přitažlivost. „Sněhové královny“ však budou vyhovovat svrchnímu oděvu nasycených odstínů: smaragdové, vínové, žluté a dokonce růžové.

„Podzimní“ divasy-červené čarodějnice s kůží broskvové barvy - „studeným“ odstínům je třeba se vyhnout:tito zástupci spravedlivého pohlaví budou mít „šťavnaté“ barvy.

Modely kožených bund s kožešinou s kapucí a bez

Dámské zimní bundy s kožešinou jsou nepostradatelnou věcí v šatníku každé moderní ženy, která si váží sama sebe. Toto oblečení vypadá harmonicky se šaty jakéhokoliv stylu, které mohou být vyrobeny z jakéhokoliv materiálu. Navíc šaty mohou mít různé délky - maxi, midi nebo mini. Například taková kombinace jako zajímavé, přiléhavé šaty bohaté barvy a zkrácené „kůže“ vás učiní centrem pozornostina jakékoli oslavě.

Podívejte se na následující fotografie dámských kožených bund s kožešinou: perfektně se hodí nejen na sukně, ale i na klasické kalhoty a dokonce i kraťasy!

Aby se „luk“ stal opravdu stylovým, doporučuje se, aby si tento oblek vybral vhodnou obuv nebo dámskou koženou bundu s přírodní kožešinou. Pravidelné ženy módy v takových situacích nejčastěji dávají přednost botám s nízkými podpatky, úhlednými botami nebo kotníkovým botám. Ujistěte se, že doplňte svůj módní módní elegantní klobouky.

V roce 2019-2019 se „kůže“ s kapucí a bez ní nejlépe nosí s svetry, které dokonale zdůrazní postavu, nebo s volnými halenkami. Bude zajímavé podívat se na košile a tuniku naprosto libovolnou délku.

Věnujte pozornost fotografii kožešinové kožené bundy: na fotografii má model na sobě ploché boty a pravidelná mikina je vidět pod pláštěm.

Toto je vhodná volba pro každodenní nošení. Kromě toho je možné vyměnit mikinu velkoplošným svetrem. Možná, že tato kombinace nemůže být nazývána trendy, ale pohodlná a teplá - s lehkostí.

Opustit domov, nezapomeňte přinést klíčové příslušenství ženského obrazu - kabelku. Spolu s "kůží" budou vypadat skvělé obdélníkové modely malých velikostí. Pokud nosíte prodloužený styl, můžete bezpečně složit vše, co potřebujeteelegantní spojka. Ale pod bundu s přírodní kožešinou je lepší vyzvednout vak o podobném objemu.

Pamatujte, že dámská zimní bunda s kožešinou je něco, co vám bude sloužit po mnoho let a bude váš vzhled nezapomenutelný a stylový.