Úplnost a móda

Všichni jsme zvyklí na to, že móda existuje pouze pro hubené a mladé dívky. Ale je to? V průběhu let se i oni, i když ne všichni, stávají dámy v "těle". Tady o nich, o takových baculatých dámách, budeme mluvit.

Majitelé luxusních a luxusních forem mohou snadno vypadat stylově a stylově, ale s náležitým a kompetentním výběrem oblečení v souladu s jejich velikostí. Takové oblečení by mělo zdůrazňovat důstojnost postavy a zakrýt její nedostatky.

Co doporučují stylisté pro obézní ženy ?

Mnoho lidí se mylně domnívá, že vodorovné pruhy na oděvu vizuálně zvětšují postavu. Naopak, pokud je rozumné a správné je používat, pak mohou vyrovnat proporce celého čísla, vizuálně překrýt nadměrnou plnost.

Ženy s obrázkem A (úzká ramena se širokými boky) by měly pochopit, že jejich problémovými oblastmi jsou hýždě a „jízdní kalhoty“. V důsledku toho je nutné vyrovnat šířku kyčlí a ramen, to znamená, že vodorovné čáry umístěte na oděv nahoře a svislé čáry na dně. V tomto případě se nosí šaty bez ramen, šaty s „lodním“ výstřihem a rukávy „baterka“. Věřte mi, je to velmi vhodné pro vás, a také věnujte pozornost věcem s vůní, dlouhými korálky a výstřihem ve tvaru písmene V.

Výběr barvy by měl být v souladu s následujícími pravidly: lehký top, tmavé dno. To se provádí proto, že tmavá barva vizuálně snižuje hlasitost.

Ženy s tvarem T (mohutná ramena, nádherná busta, úzké boky a ploché stlačené hýždě), naopak,by měl být "tmavý a světlý dno". Pro takové postavy by nositelné sukně, sepnuté boky, měly být prodlouženy dolů - to udělá ženu štíhlejší. Výřezy budou oválné, široké a dekorace budou masivní. Obrázek na sukních by měl být velký.

Stylisté doporučují plné ženy používat různé vertikální linie: řezy, spojovací materiál, kreslení shora dolů. Řádky by však neměly být zakřivené, ale rovné. Opatrně s dresem ve světlé svislé pruhy! Pokrývající formu bude zdůrazňovat vaši úplnost. Diagonální buňka je velmi vhodná, stejně jako diagonální linie, které vizuálně přispívají k růstu. Nemůžete nosit krátký top se stejným krátkým dnem, stejně jako kombinace dlouhého vrcholu s dlouhým dnem.

Dodržujte hlavní zásadu pro vás: nepozorujte místa, kde jsou „problémy“. Nemůžete nosit velká tlačítka, luky, světlé pásy, kde je nežádoucí přilákat něčí oči. Musíte být velmi opatrní a opatrní při výběru šperků na rukávech - všechny druhy ozdob, náramků, manžet!

A několik slov o účesu a obuvi pro obézní ženy.

Vložíte kudrnaté účesy polodlouhých vlasů, čtverců, kudrlinek. Krátký účes se nedoporučuje, jinak se hlava bude zdát malá ve srovnání s tělem, ale dlouhé rovné vlasy také nezapadají do vaší postavy. Hlavní objem vlasů by měl být nad rameny.

Obuv se doporučuje nosit s kulatým nosem na stabilní patě, je možné ji na poměrně masivní plošině. Bude to vašePostava je skvělá rovnováha. Dodržování těchto jednoduchých pravidel, budete vždy vypadat módní a stylové.