Letní móda 2019

Móda pro letní sezónu 2019 je plná nejrůznějších překvapení. To je vzpoura barev a nečekaně tmavé klasické barvy. A přesto je do popředí oblečení, ve kterém nebude horké, ale zároveň nezbaví ženu okouzlující a svůdné. Hlavní věc v letním šatníku dáma - nedostatek nudných a monotónních věcí.

Jaké trendy jsou viditelné pro léto 2019?

Květiny, moře květin ...

Nejlehčí šaty, tuniky a letní halenky - to vše připomínají květinové záhony. Květinové tisky, květinové aplikace ve 3D, průsvitné tkaniny se šitou pletenou krajkou technikou s květinami. Všechny tyto nepokoje barev prostě nemůže potěšit oko.

Hrach

Elegantní hráškový retro trend je stále v módě. Tmavé barvy šatů s malým hráškem nebo velkým hráškem, v kombinaci odstínů zlaté, žluté nebo hnědé se zeleným.

Tkaniny silikonové

Designéři již dlouho berou na vědomí „poznámku“ takového materiálu, jako je silikon. Výsledkem hledání něco kreativnějšího než jemné neviditelné podprsenky byly silikonové transparentní vložky na mokré bavlněné a kožené šaty. Z dálky se zdá, že detaily šatů nejsou spojeny dohromady a jednoduše přilepeny k tělu.

Pomsta královny

Sukně a šaty ve stylu šedesátých let. Svěží a objemný, připomínající zvon, s velkým množstvím záhybů nebo „žvýkačky“. Mini baletní tutunebo tradiční víceúrovňové.

Bílé sukně

Bílá sukně je velmi univerzální. Kombinuje se s jakýmkoliv „vrcholem“ a zároveň může vypadat jak romanticky, tak formálně a podle sportu. Bílé sukně tohoto léta budou středně dlouhé, lakonické.

Řecký styl

Spíše je vhodnější název tohoto stylu - starožitnosti. Po dráze procházejí luxusní a tajemné kněžky a bohyně. Otevřená ramena, záhyby a přezky na popruzích - vše vypadá svůdně a neuvěřitelně sexy. Pokud si myslíte, že oblečení v tomto stylu může být vyrobeno pouze z měkkých, tekoucích tkanin, pak se mýlíte. Módní léto 2019 Vám nabízí kožené šaty ve stylu "řecké kněžky".

Nízký pas

S pomocí nízkého pasu je módní vizuálně měnit proporce libovolného čísla. V letním šatníku mohou ženy v tomto stylu navštěvovat několik věcí najednou. To může být šaty, topy, letní kombinézy, kalhoty, šortky a sukně na bocích. To vše je ozdobeno ozdobnými, krásnými bederními pásy.

Svůdný zápach

Samozřejmě nejde o vůně, ale o styl šatů a sukní. To je doslova hit sezóny! Sukně se nosí samostatně a v kombinaci s kalhotami (vrstvené oblečení). To vše je kombinováno s velkými tlačítky a asymetrickými čarami. Řešení pro návrh hardwaru, která drží horní část sukně, může býtvyjádřil nestandardní nápady, jako napodobení šroubu maticí.

Pikantní řez

Vysoká, téměř až stehna, škrty jsou módním trendem letošního léta. Řezy jsou však stejné vůně, jen mírně upravené. Velmi módní na okrajích řezu, aby odkryly svěží flounces.

Baskické korzety

Korzety s otevřenými rameny, krkem a rukama vypadají skvěle ve slavnostních a romantických obrazech. Teď vypadají ještě efektněji, protože v módě léta 2019 mají korzety stylový detail - baskičtinu. Korzet je vyroben z kůže. Je pokryta hedvábím a zdobena prolamovaným tkáním nebo pletením.

Krajka

Které období je krajkové věci nespadají z pódií celého světa. Šaty, halenky, kalhoty a dokonce i šortky. To vše je velmi ženské, sofistikované a svůdné.