Móda 2019: Dámské kalhotky

Mnoho žen módy je ve spěchu, aby si takové stylové oblečení, bez ohledu na jejich věk nebo typ postavy.

Poprvé se o tom, co jsou to dámské kalhotky, dozvěděly nejsofistikovanější ženy módy před 2-3 lety. Nicméně, to bylo v roce 2019-2019, tento kus ženského šatníku získá dříve bezprecedentní popularitu, mnoho metrů módy aktivně pracují s tímto modelem.

Takové moderní manžety na této fotografii:

Culottes by Elsa Schiaparelli

Francouzští aristokraté nosili před několika staletími oříznuté široké hedvábné kalhoty. Nosili se v kombinaci s punčochami, které byly upevněny pod kolenem. Takové oblečení se dnes stalo předchůdcem neuvěřitelně módních a stylových culottes.

Autorem myšlenky nosit dámské kalhoty je Coco Chanel. Nicméně, ona nevlastnila autorství širokých kalhotek volal “culottes”. Italská feministka, módní návrhářka Elsa Schiaparelli a mnozí její následovníci se cítili sebejistě v kalhotách, které nosili jako sportovní oblečení.

V roce 1931 představila Elsa Schiaparelli během módní přehlídky ve své sportovní kolekci stylové kalhoty, na něž upozornila módy, které měly zpříjemnit život žen té doby. Progressive Englishwomen tyto šaty ocenily a objednaly si individuální produkci pro jízdu na kole a cyklistiku.

Až do šedesátých let minulého století zůstaly culottes symbolem feminismu, jen ty nejdivočejší dívky a ženy se je odvážily nosit. Od té doby, pohodlné oblečení ve formě sukně-kalhoty je módní atribut ženského šatníku. Každoročně prochází změnou módních trendů, ale stále zůstává ve výšce módy.

Nejmódnější v roce 2019tato fotografie:

Délka kalhotek: oříznuté široké kalhoty a jejich fotky

Dámské kalhoty jsou široké, oříznuté, kalhoty střední délky. Nicméně, podle stylistů, takové trendy oblečení nejsou vhodné pro všechny fair sex. A tady, s největší pravděpodobností, nemluví o své extravaganci, která přitahuje daleko od všech žen, ale jak se dívají na různé ženské postavy.

Délka kalhotek je nutně zkrácena, ale může se lišit v rozsahu „pod kolenem - nad kotníkem“. Takové oděvy nemají žádné věkové omezení, mohou je nosit jak mladé ženy módy, tak ženy v dospělém věku. Pomocí tohoto stylu kalhot je možné zdůraznit půvab ženských nohou.

Culottes byl zpočátku vnímán s ostražitostí i těch nejvýraznějších módy, protože moderní oděv nelze nazvat moderním. Mnozí z nich ji naopak odmítají, protože se bojí vypadat staromódně. Brzy se však módy podařilo představit módním oděvům široké veřejnosti nejvýnosnějším způsobem, protože se hodí k jakémukoliv vzhledu a mohou být nošeny všemi ženami bez ohledu na typ postavy.

Oříznuté, široké kalhotky nejsou nudné kalhoty stejného typu, ve kterých všechny ženy vypadají stejně. Naopak, díky tvůrčímu letům designérů jsou v širokém měřítku v roce 2019 široce zastoupeny křišťály různých stylů.vysoký pas, s vůní, s trsy, skládaný, pod kolenem, uprostřed kotníku a další.

Na fotografii je vysledováno, že culottes se liší od ostatních dámských kalhot . Především je to jejich styl, široký volný střih, zkrácená délka. Kromě toho, rysy kombinace s jinými předměty oblečení a role v ženském obrazu obecně.

S tím, co nosit culottes na jaře, v létě a na podzim 2017 (s fotografiemi)

V módě se v poslední době objevily culottes, tolik módních žen stále nevědí, s čím mohou být spojeny, aby měly elegantní a atraktivní vzhled. Oblečení můžete nosit kdykoliv během roku, ale je to nejpodstatnější pro podzim a jaro, kdy je počasí stále teplé.

Zpočátku byl tento model kalhot používán především stylisty k vytvoření módních ležérních obrazů. Nyní jsou používány všude, hlavní je vědět, co nosit culottes, v závislosti na zvoleném stylu.

Pokud nevíte, co nosit dámské kalhotky, ale nechcete se dostat za módy, vezměte v úvahu obecně přijímaná pravidla, poslouchejte rady odborníků ve světě módy, věnujte pozornost kombinaci barev a textur v jednom oblečení.

Stylisté v roce 2019 představí ženy nejlepším možnostem nošení culottes:

Teplé svetry.Je to tento styl, který stylisté nejčastěji doporučují při výběru stylové jarní nebo podzimní kompozice. Pokud zvolíte monofonní dno, pakVrchol může být nejrozmanitější - jasný černobílý, světlý nebo neobvyklý tisk.

Na této fotografii jsou kalhoty z roku 2019 v kombinaci s různými svetry teplé a pohodlné.

Košile. Navzdory skutečnosti, že ženy by měly mít ženský vzhled, mohou být v šatníku také věci z pánského šatníku.Chcete-li vytvořit obchodní vzhled, můžete nosit kalhoty s klasickým stylem košile. Toto je jeden z nejlepších outfitů pro kancelářskou práci.

Trička, trička, topy. To je ideální způsob, jak nosit kalhotky v létě, aby se vytvořil neformální vzhled.

Halenky. Na podzim a na jaře, mnoho módních žen nosí culottes s halenkami.Vrchní část šatů může být z jakéhokoliv materiálu - hedvábí, šifon, bavlna, džínové.Tento outfit je ideální pro procházky s přáteli nebo pro návštěvu kavárny.Krásný soubor vynikne kombinací kalhot a krajkových nebo prolamovaných halenek.

Na fotografii jsou na jaře a na podzim roku 2019 prezentovány různé barvy, aby se vytvořily takovéto ženské obrazy.

Bundy. Culottes s bundou je módní kombinace, která bude vynikající volbou pro začátek podzimu a pozdního jara.S touto kombinací se ukáže vytvořit obchodní image moderní ženy.Chcete-li, aby obraz vypadal zajímavě a harmonicky, doporučují stylisté zvolit prodlouženíbundy a bundy.

Culottes 2019 pro obézní ženy a foto módní fotografie

Dokonce i když nemáte vzorovou postavu, podle stylistů jsou krejčovské boty pro obézní ženy také dobrou volbou jak pro dovolenou, tak pro každý den. Měli byste si vybrat modely tohoto stylového oblečení, připomínající nadýchanou sukni pod kolenem.

Nejlepší modely culottes pro obézní ženy jsou styly s vysokým pasem. Taková recepce, spolu se zkrácenou délkou, vizuálně roztáhne siluetu, učiní ženu štíhlejší a vysokou.

Culottes 2019 pro plnohodnotné dámy, módní návrháře především šijí z měkkých elastických tkanin. Modely těchto kalhot z lehce tekoucích tkanin, jako je šifon nebo hedvábí, nejsou pro majitele nádherných forem vhodné. V tomto případě, plné ženy nebudou krásné v modelech tlusté tkaniny, jako je denim. Ideální možností by bylo široké culottes z měkké kostýmní tkaniny.

Dívky a ženy, které jsou majiteli chutných forem, mohou nosit modely těchto módních oděvů se šipkami. Použití takové dekorativní techniky dává ženskému siluetu další růst a činí ho vizuálně štíhlým. Stylisté doporučují vyhnout se modelům, ve kterých je velké množství dekorativních prvků - náplasti, výšivky, nášivky. Takové designové oblečení dodá siluetu objemu, která musí být naopak skryta.

Nejlepší možnosti pro culottesNa níže uvedené fotografii, kde jsou uvedeny všechny současné modely z roku 2019:

Dámské kalhotky: nové na léto 2017

V roce 2019 představují dámské kalhotky širokou škálu použitých materiálů. Při převádění nápadů na design do reality, módní metry dávají přednost šatům. Tyto modely vám umožní zdůraznit výhody ženské postavy a skrýt některé nedostatky.

Na pódiích během módních přehlídek si můžete také všimnout oříznutých kuliček z barevné kůže. Vyznačují se omezeným střihem a ne příliš širokou nohou.

Extravagantní a mimořádné osobnosti, které mají svůj vlastní styl oblékání, dávají přednost této možnosti. Pro podzim a zimu jsou vhodné i modely těchto módních oděvů z semiše - přírodní nebo umělé.

Lehké tenké kalhoty z bílých a pastelových barev se staly hitem léta 2019. Světlé culottes v létě nadcházející sezóny mohou být kombinovány s téměř jakýmkoliv oblečením, vypadají diskrétně a elegantně.

Podívejte se na inovace culottesů pro rok 2019 na níže uvedené fotografii, kde jsou uvedeny všechny nejaktuálnější letní modely:

Barevné schéma krátkých kapilár

Barevná škála pro lehké i teplé krátké kalhotky je dostatečně široká. Nejdůležitější kalhoty jsou monochromatické barvy, ale také vypadá dobře model s nízkými-klíčové obrázky avzory.

V módních sbírkách známých designérů Jacka McCullougha a Lazara Hernandeza si majitelé značky „Proenza Schouler“ všimli bílých kalhot, stejně jako barevných semišů. Během módních přehlídek bylo nemožné nevšimnout si hedvábných kalhot Dries Van Noten, které návrhář příznivě kombinoval s lehkým zákopem v japonském stylu.

Pravidla, jak nosit kalhotky

Chcete-li vypadat módně a stylově, nestačí pouze doplnit váš šatník nejnovější módou, je však stále důležité vědět, jak a co ho nosit. Naučte se nosit kalhotky, pokud chcete vypadat opravdu elegantně a sofistikovaně a ne vtipně a směšně. Faktem je, že kalhotky nejsou zcela standardní oblečení, při sestavování kompozic s jinými předměty ženského šatníku je třeba dodržovat některá důležitá pravidla.

Pokud se rozhodnete koupit módní kalhoty - obleky, které rozředí váš šatník a učiní jej rozmanitějším, zjistěte vlastnosti tohoto oblečení:

Vlastní délka kalhot - do středu nohy, vizuálně dělá ženu o něco nižší, takže pokud máte střední výšku nebo dokonce krátkou, je vhodné takové oblečení odmítnout. Pokud je však zkombinujete s velmi vysokým podpatkem, bude silueta vypadat harmonicky.

Culottes jsou ideální pro holčičky, vizuálně skryjí objemové proporce těla a činí postavu v blízkosti ideálu. Je však žádoucí nosit je s botami na vysoké, ale stabilní patě, je lepší odmítnout tenký čep.

Vysoké, štíhlé dívky mohou bezpečně doplnit svůj šatní skříň módními kalhotami z roku 2019, zatímco jejich nošení není nutné u bot s podpatky, pro majitele takových vzhledů také modely s plochou podrážkou.

Aby se vizuálně zvýšil růst, doporučují stylisté vybrat boty, které odpovídají barvě sukně.

Je důležité vědět, že při výběru takového oblečení by měl být ústředním prvkem ženského obrazu. Při vytváření souboru by měly být všechny ostatní oděvy co nejmenší a nejjednodušší, aby obraz doplňovaly.

Culottes v různých stylech

Módní kalhotky v roce 2019 umožňují stylistům aplikovat je při tvorbě obrázků v různých stylech.

Pokud nosíte široké, oříznuté kalhoty z lehce tekoucích látek, můžete vytvořit jemný romantický vzhled. Zpravidla jsou takové kalhoty z roku 2019 vhodné v létě, kdy můžete nosit modely z krajek, krajek a průsvitných materiálů. Jsou spíše jako úplná sukně, takže by se měly nosit odpovídajícím způsobem.

Pokud chcete vytvořit elegantní slavnostní obraz, obraťte svou pozornost na kalhoty, šité z drahých ušlechtilých tkanin. Typicky, takové možnosti elegantní oblečení jako dekorativní prvky mají záhyby a vysoký pas. Chcete-li dokončit tento slavnostní vzhled s culottes pomůže masivní šperky, elegantní jehlové podpatky, lehká halenka z tekoucí tkaniny a elegantní spojky.

Pletené, semišové a jiné kalhotky z praktické tkaniny jsou ideální pro ležérní styl. Jako top si můžete vybrat diskrétní hubený top, halenku nebo volný svetr. Boty mohou být jakékoliv, hlavní věc je, že vypadá přiměřeně a nepoškozuje celkový vzhled. Pro horké období, pokud chcete vytvořit ležérní vzhled, vyberte culottes z bavlny, lnu nebo lehké džínoviny. V chladném počasí budou dobrou volbou modely ze sametu, úpletu, tvídu.

Culottes nelze přičítat počtu univerzálních oděvů, které harmonicky zapadají do jakéhokoliv obrazu. Nicméně, znát některá pravidla a mít určité informace o módě a stylu, mohou být dovedně použity v téměř každé situaci.

Culottes v mořském stylu

Již několik let v řadě se jeho důvěryhodná pozice v seznamu nejmódnějších stylů dámského šatníku odehrává v námořním stylu. Móda 2019 pro culottes a tentokrát neobchází námořní téma.

Na pódiích bylo vidět krásné kompozice tvořené tmavomodrými širokoúhlými kalhotami a bílou krátkou špičkou nebo vestou. Chcete-li dokončit obrázek pomůže doplňky v červené a textilní boty bez paty, přizpůsobené jedné z barev prvků šaty.

Další možnosti s co nosit culottes na fotografii níže, která ukazuje kostýmy v námořním stylu:

Jak as čem nosit kalhoty na jaře,v létě a na podzim 2019 (s fotografií)

Podle mnoha metrů módy musí být culottes v šatníku každé ženy, protože do tohoto obrazu perfektně zapadají.

Chcete-li vytvořit obchodní obraz s kalhotkami, toto oblečení by mělo být kombinováno s bundami, bundami, halenkami a klasickými košile. V horkém počasí je možné nohavice se širokými nohavicemi v lehkém barevném provedení nosit s lehkou bundou s krátkým rukávem nebo bundou bez rukávů. Jako boty pro takový soubor jsou nejvhodnější elegantní pumpy s tenkými vysokými podpatky.

Jak nosit kalhotky na jaře roku 2019, aby se zachoval obraz ženy?Vynikající možností by byla kombinace tmavě zbarvených hustých kalhot s teplou bundou nebo kabátem a botami s vysokým hřídelem.

Další stylové a relevantní možnosti pro rok 2019, s tím, co se nosí na podzim na jaře, na této fotografii:

Všechny prvky oděvu v obchodním stylu by měly mít neutrální zbarvení. Vhodná černá, šedá, hnědá, tmavě zelená, bílá barva.

Na fotografii jsou dámské kalhoty z roku 2019 vyrobeny z kostýmové tkaniny diskrétních barev.Měly by být nošeny s halenkami nebo bundami. V této výbavě můžete s jistotou jít do práce v kanceláři, protože vám je k dispozici stylový obraz obchodní dámy. Chcete-li to dokončit, noste černá vysokotlaká čerpadla a zvedněte je jako příslušenstvítaška portfolia, vyrobené ve stejných barvách jako boty. Modely kalhoty diskrétní styl našel s multi-barevné kůže, jsou také vhodné pro šatní skříň obchodní lady.

Klobouky Safari a boho style

Při výběru kalhot pro vzhled ve stylu safari byste měli vědět, že musí být vyrobeny z jemné přírodní tkaniny z pískových a béžových odstínů. Módní ležérní luky s manžetami ve stylu safari mohou být kombinací módní sukně s alkoholickým tričkem nebo lehkou košili s hrudními kapsami. Jako doplněk pro doplnění stylového luku pro každý den je vhodný tmavě hnědý pytel přes rameno a mezi boty si můžete vybrat klínové sandály. Chcete-li dokončit letní ženský obraz ve stylu safari, můžete použít světlý šátek v písčito-béžové tón.

Po pečlivém promyšlení obrazu, pokud si to přejete, se culottes dokonce vejdou do bohémského stylu. K tomu si vyberte oříznuté široké kalhoty s jasným malým ornamentem, pak by měla být horní část šatů monofonní. Chcete-li vytvořit boho-inspiroval vzhled, můžete nosit běžné kalhoty a žebrovaný dres tunika.

S jakými botami nosit dámské kalhotky

Jaké boty nosit kalhotky, aby měly bohémský vzhled?Nejvhodnější botou budou ploché boty s velkým počtem dekorativních prvků, které se podobají výrobku vyrobenému ve stylu ruční výroby.

Předpokladem pro výběr takových šatů je množství šperků. Použitínáramky, přívěsky na dlouhých tkaničkách, náušnice s přívěsky z plastu, příze, kůže, dřeva a dalších přírodních materiálů. Bižuterie v etnickém stylu vypadá dobře.

Věnujte pozornost fotografii, kde jsou dámské kalhotky ústředním prvkem kostýmu, vyrobené v módním boho stylu.

Široké oříznuté kalhoty připomínající více sukně než kalhoty perfektně zapadají do sportovního stylu. Ve skutečnosti, to není překvapující, protože zpočátku takové šaty byly vytvořeny právě pro pohodlné sporty.

Jaké boty nosit kalhotky, aby měly obraz mladé sportovní dívky?S tímto cílem lze tyto oděvy snadno kombinovat s teniskami, teniskami a kluzáky. Trička, trička, mikiny, olympijské mikiny a krátké větrovky jsou vhodné jako top pro sportovní oblečení. Pánské tričko styl - také vhodná volba na vrchol.

Věnujte pozornost této fotografii: klasické modré džíny s vysokým pasem v kombinaci s černou a červenou kostkovanou košili zastrčenou do kalhot, červených tenisek a černého pásu tvoří moderní sportovní vzhled.Tento typ oděvu je ideální pro mladé módy, jdou na procházku po městě nebo setkání s přáteli.

Culottes v romantickém stylu

Takové módní modely dámských kalhot umožňují vytvořit nejen obchodní a sportovní image, ale takéSkvělé pro výrobu oblečení v romantickém stylu. Chcete-li vytvořit dokonalý obraz romantické dívky, stačí si představit, že nemáte na sobě kalhoty, ale načechranou sukni midi.

Volné kalhoty se zkrácenou délkou, vizuálně velmi podobné sukni, budou vynikající volbou pro rande pro ty dívky, které se nechtějí cítit omezené na tento romantický večer. Jako horní část šatů jsou vhodné vrcholy nebo halenky z šifonu, saténu, hedvábí nebo krajky.

Pokud jedete na rande na letní večer, věnujte pozornost této fotografii s tím, co v létě nosit kalhotky a vypadat romanticky.

Vypadají krásně s lehkým vrcholem tanku a bolerem, bundou nebo prodlouženým svetrem široce otevřeným. Dokonale v kombinaci s takovými kalhotami těsně přiléhajícími síťovanými síťovinami.

Pro chladné večery na podzim nebo na jaře může být jako svrchní oděv výhodná pláštěnka. Pokud si ji vyzvednete na stejnou délku jako kalhotky a nezapnete ji, můžete přidat několik centimetrů růstu. Taková módní sada je vhodná pro miniaturní módy krátké postavy. Mezi botami jsou pro romantický obraz nejvhodnější elegantní boty na vysokém podpatku s vysokými podpatky. Můžete upřednostnit modely dámské obuvi s popruhem ve tvaru písmene T, což ženě dodává přitažlivost a omezenou sexualitu. Můžete si také vybrat elegantní klínové sandály nebo vysoké, stabilní paty.

Pokud víte předem, že během romantické rande najdete na dlouhou procházku, vzdát lodě s podpatky ve prospěch pohodlných baletní obuvi nebo na paty Vienna Fine Lofer.

Kalhoty-Culottes se svrchní na podzim, zimy a jara

S příchodem chladného počasí módy přemýšlet o tom, jak nosit Culottes s teplé oblečení, aby nedošlo ke ztrátě atraktivity obrazu svému. Ve skutečnosti kalhoty s svrchních kombinuje dost harmonicky vyzvednout předměty, jako skříň pro Fancy Pants je hračka.

plášť, černé kožené bundy - dobrou volbou pro jarních a podzimních období. Na podzim roku 2019 a na jaře roku kalhot je možné bezpečně kombinovat s džínové bundy, protože, stejně jako „černé kožené bundy“ jsou stále relevantní pro mladé lidi.

pružinovým pokles luky kyulot také reprezentována jejich kombinací s stylový kalhoty pláště nebo , plášť v „oversayz“ stylu. No tyto kalhoty vypadají pláště Military styl, které jsou vhodnější pro zástupce módy mládeže.

Zimní kalhoty kalhotová sukně vyrobené ze silného tkaniny luxusní a elegantní vzhled s drahými kožešinových výrobků. To může být zkrácen plášť bundu nebo vestu.

Fashion 2017: co na sebe Culottes na jaře, v létě a na podzim

Jedním z nejzávažnějších problémů mezi módy - co se nosí kalhoty kalhotová sukně klesat a na jaře roku 2019. S příchodem podzimních nachlazení by se měl starat nejen o svůj vzhled,ale nezapomeňte na zdraví. Chcete-li, aby obraz vypadal harmonicky, ale zároveň nohy nejsou zamrzlé, zvedněte punčocháče pod kalhotky. Stylisté doporučují tento intimní prvek ženského šatníku, aby odpovídaly tónům bot a kalhot. Pokud máte na sobě punčochy nebo punčochy, zvedněte boty s uzavřeným pláštěm.

Jak nosit kalhotky v létě, které boty s nimi nejlépe kombinujete?Odborníci ve světě módy doporučují nosit v teplejších měsících módní oblečení s birkenstocky, baletními byty nebo špičatými čluny. High-vzestup dívky lépe opustit modely s vysokými podpatky, ale pro miniaturní ženy módy budou vynikající možností.

V teplém období se ženy módy mohou vzdát svých vyhrazených klasických barev a nechat se obléknout do pestrobarevných výbušných oděvů, které jistě nastaví dobrou náladu nejen pro majitele šatů, ale i pro všechny kolem.

Světlé culotty na podzim-jaro na fotografii níže:

Světlé kalhoty bohaté zelené barvy dávají obraz aktivity a obětavosti a v kombinaci s černobílým vrcholem se stanou hodným outfitem moderní ženy. Pro doplnění obrázku pomůže doplňky, které jsou udržovány v černé a bílé barvě. Tento obraz vypadá jasně i zdrženlivě.

Další možnosti pro nošení kalhotek na podzim a na jaře jsou na této fotografii:

Na podzim a na jaře mohou být tyto oděvy nošeny s lehkým kabátem, ale dávají obraz elegance a formality.Pokud chcete vypadat volněji, položte si koženou bundu .

Na této fotografii jsou culottes pro léto prezentovány v jemné žluté barvě, která je tak aktuální v roce 2019. S nimi, lehké vrcholy vypadají dobře - monofonní nebo s diskrétními omezenými vzory. Žluté culottes mohou být monofonní nebo se vzorem, při výběru druhé možnosti by měl být vybrán konzervativnější vrchol. Naopak, pokud je potisk v horní části šatů, kalhoty by měly být monotónní, jinak se spojí a zkazí celkový obraz.

Široké kalhotky z létající látky v bílé nebo jiné světlé barvě - hit letní a jarní a podzimní sezóny 2019.

Podívejte se na fotografii, jak nosit kalhotky na podzim-jaro, pokud jsou vyrobeny ve světlé barvě.Především byste měli vědět, že majitelé štíhlé postavy si mohou takové oblečení dovolit, protože lehké oblečení může vizuálně přidat objem a zvýšit tělesné proporce. Můžete nosit lehké, široké kalhoty a vestu ve stejné barvě. Půvabné sandály s vysokým podpatkem a malá kabelka nebo elegantní spojka doplní obraz. Vypadá krásně na štíhlých nohách sandálů s popruhy nebo strunami. Dávají skromný ženský obraz světelné tóny sexuality.

Pamatujte: Příliš jasné verze tohoto oblečení jsou ideální pro párty a různé noční akce, kde musíte vystupovat mezi davem.

Typickytakové šaty ve dne, zejména v každodenním životě, jsou nevhodné a vypadají směšně.

Pokud chcete odpoledne vyniknout, tato nestandardní řešení vám pomohou:

  • Vertikální pruhovaná sukně;
  • modely s dvoubarevnými výtisky;
  • široké oříznuté kalhoty s etnickými vzory;
  • Kalhoty z krajkové sukně.

Všechny nejúspěšnější a nejrelevantnější nápady v roce 2019 od světově proslulých stylistů, jak nosit kalhotky na podzimním jaře, na této fotografii:

Zde jsou možnosti pro všechny příležitosti - jak pro každý den, tak pro slavnostní událost.

S tím, co v zimě nosit kalhotky a fotografie luky s punčochami a botami

S příchodem chladného počasí se módní manažeři zajímají o to, co nosí v zimě kalhoty, protože tyto šaty jsou skvělé pro jakoukoli roční dobu. Kalhoty z tvídu, sametu, semiše nebo vlny mohou být nošeny s tlustou látkovou blůzou, která doplní vzhled a zahřeje svou milenku na chladné dny s bundou nebo sakem. V zimě se ujistěte, že nosí kalhoty s punčochy - kapr nebo těsné. Je lepší si je vybrat v jednom tónu na boty a kalhoty.

Mezi boty můžete nosit zimní modely s cvočky:

  • krátké boty s podpatky;
  • vysoké boty s podpatky nebo bez paty;
  • boty ;
  • kotníkové boty ;
  • boty bez paty.

Na této fotografii, s tím, co nosit kalhoty v zimě, je to možnémožnosti dámské obuvi.Mohou být jak diskrétní, tak elegantní a poměrně agresivní a hrubé. Volba konkrétního modelu obuvi by měla být prováděna z požadovaného obrazu. Boty mohou být na patě, elegantní klín, na rovné nebo masivní podešvi traktoru, tak důležité v posledních několika sezónách.

Na fotografii, jak nosit kalhotky v zimě, jsou také široce zastoupeny kotníkové boty, které dávají obraz ženskosti a nenápadné sexuality.Tlusté teplá tkanina, kotníkové boty, nadměrné kabáty jsou ideální kombinací pro moderní ženy.

Jak nosit kalhoty v zimě s kabáty a bundami (s fotografiemi)

Jak se nosí zimní kalhoty s svrchním oblečením?V chladném zimním počasí je nejlepší volbou podlouhlý kožich, jehož délka mírně pokrývá kalhotky nebo je na stejné úrovni s nimi. Takový oděv dá ženskému obrazu štíhlost, protože šířka kyčlí bude skrytá, což se díky širokým kalhotám může zdát o něco více než skutečné ženské svazky. Pod kožešinovou srstí se vejdou jen boty s vysokými podpatky. Tato kombinace dámských šatních skříní dodá svému majiteli luxusní a sebevědomý vzhled.

Culottes s nadrozměrnou srstí jsou bezesporu nejlepší kombinací tohoto stylového kusu dámské šatní skříně s svrchním oděvem.

Štíhlé dívky se mohou bezpečně oblékat do krátkých izolovaných bund nebo kabátů. Tento vrcholoděv se stává obzvláště důležitým, když je kombinován s kalhotkami zdobenými baskičtinou nebo modely široce oříznutých kalhot se šipkami.

Dalším dobrým řešením pro štíhlé módy je svrchní oděv v provedení vesty a bundy. Vyrovnává spodní objem a vyvažuje proporce horní a dolní části ženského těla.

Culottes v zimě vypadají skvěle s pletenými svetry. To je právě při volbě takových dámských oděvů, které by měly opustit hromadné modely, stejně jako spolu s širokým dnem, bude dávat obraz masivity a nadměrného objemu. Dobrá volba by byla těsně přiléhající pletené svetry, vyrobené z malého nebo velkého pletení.

Věnujte pozornost této fotografii: Culottes v zimě tvoří harmonickou kompozici s prolamovaným můstkem vyrobeným z velkých prolamovaných viskózních materiálů:

Jako boty byly vybrány vysoké boty s pohodlnou a stabilní patou.

Culottes s botami a fotografiemi harmonických kombinací

Jednou z módních bot pro kombinaci se širokými, oříznutými kalhotami jsou krátké boty. Nicméně, podle stylistů, jen dívky s elegantní miniaturní postavou si mohou dovolit takové boty. Pokud se v zimě rozhodnete nosit kalhotky s botami, jejichž výška dosahuje kotníku, zvedněte těsné punčochové kalhoty tak, aby odpovídaly botám, takže na snímku není kontrast.

Další vhodnou botou jsou boty s nízkým profilem na vysokém podpatku. Při výběru takové kombinace můžetevypadají velmi stylově a zároveň vždy teple. Ženy v dospělém věku - po 50 letech, mohou vyzvednout boty na elegantních klínech pod jejich kalhotami.

Různé varianty harmonických kombinací manžet a bot na této fotografii:

Po přezkoumání možných módních kombinací bot a širokých kalhot si můžete vybrat nejvhodnější variantu.

Máte-li krátké a těžké stavět, přestaňte nosit oblečení s botami na ploché podrážce. Toto pravidlo by mělo být dodrženo při vytváření obrazu, bez ohledu na sezónu: boty s nízkou podrážkou nedají ženě s hustou stavební přitažlivostí ani v létě, ani v zimě.

S tím, co nosit džíny a fotografie módních luky

Co je to denim culottes?V podstatě se jedná o oříznuté džíny se širokým řezem. Jsou vhodné jak pro teplé, tak i pro chladné období. Co můžete nosit s džíny zůstat v trendu sezóny? Tato položka je žena

\ t