Plážová móda

Nádherná a stylová dáma na pláži Středozemního moře. Co by mohlo být krásnější?

Představte si skupinu dívek, které procházejí po slunném pobřeží. Jeden z nich je oblečený v pruhovaném tričku, sněhobílých šortkách a lehkých pantoflích. Další, v černých plavkách s jasným šátkem, svázaný na hlavě as plátěnými kalhotami na nohou. Ve třetím, slaměný klobouk, bílé pánské košile, nosí přes bikiny. V ruce nese modré pantofle a plážovou tašku obsahující noviny, láhev vody a cigarety. Tato typická scéna pro francouzskou Riviéru padesátých let, Saint-Tropez v šedesátých letech, Costa Smeralda v sedmdesátých letech a Mallorca dnes.

Plážová móda začala svůj pochod v polovině 19. století. Pak plážové kostýmy pro ženy byly dlouhé na tele. Ty ukazovaly nejen svou skromnost, ale také chránily kůži před slunečními paprsky, protože bílá těla a bledé tváře byly v módě. A teprve ve dvacátých letech se opálení stalo módním. V tomto ohledu se plavky staly stále více otevřenými částmi našeho těla. Samostatné plavky se poprvé objevily ve 30. letech.

V roce 1946 francouzský designér Louis Reard snížil některé části plavek na velikost zvanou bikiny. Zpočátku se celé plavky považovaly za vhodnější pro ženu a zůstaly dlouho ve výšce, ale v 60. letech se bikiny pevně staly v naší módě.

Kromě bikin a uzavřených plavek je plážové oblečení také plážové oblečení. Tato móda inspirovaná místními obyvateli slavných míst. Například francouzská riviéra byla nejoblíbenější prázdninovou destinací.ve 20. letech. Pracovní oděvy přístavních dělníků a místních rybářů přispěly k tomu, že manželky bohatých lidí, kteří tam odpočívali, začali nosit pruhovaná trička, připomínající vesty, barety a plátěné boty.

Klasické plážové oblečení doplňuje letní obuv a módní doplňky. Levné zboží koupené v blízkosti přístavu v kombinaci s elegantními předměty z drahých obchodů. Například, dáma mohla nosit levné espadrilles koupil od pouličního prodavače, drahý svetr a luxusní sluneční brýle na pláži. Kontrast drahý a levný, jednoduchý a exotický, dává pláži zvláštní elegantní. Slavní lidé 20. století se takhle vždy oblékali. Princezna z Monaka, Karolína staví na jednoduchém sarongu na pláži, můžete vidět princeznu Dianu v jednoduchém tričku s kraťasy a kabelku Louise Vuittona, Jackie Kennedy měla na sobě drahé bílé džíny a lehké plátěné boty.

Až donedávna se věřilo, že jediným nezbytným oblečením pro pláž jsou plavky. Nyní je to plnohodnotná skříň, která zahrnuje kromě plavek a pareo také letní šaty, sarongy, módní obuv a doplňky.

Existují ženy, které budou vypadat krásně v plážových šatech. Pro většinu je však nutné vybrat a dělat různé triky v plážovém oblečení, aby se nepozorovaly horší než fotografické modely.

Za prvé, musíte své střízlivě posoudit své tělo. Jděte do zrcadla a podívejte se na problémové oblasti. To může být velké boky, záhyby v břiše a ploché hýždě. OdtudVýsledkem kontroly je výběr oblečení na pláž.

• Pro začátečníky pojďme na vrchol plavky. Živůtek by měl mít správnou velikost, provelká prsa nutně s poháry. Úzké popruhy se nehodí do širokých ramen. V tomto případě by měl být horní okraj obecně bez popruhů nebo s vázanými popruhy kolem krku. Mimochodem, tento model je vhodný a dívky s úzkými rameny. Kdo má malou hruď, může být nahoře na menší velikost, takže vizuálně bude hrudník vypadat větší.

• Pokud jste majitelem tenkého pasu a plochého žaludku, plavky mohou být na strunách, nejenže zdůrazní váš pas, ale také vizuálně prodlouží nohy. Pokud mají pas a boky usazeniny, je vhodné nosit plavky uzavřené.

• Kdo má spíše velké boky, nebo se vám líbí romantický styl, získejte si jistý pareo. S ním bude váš obraz více ženský, a bude skrýt mnoho z vašich nedostatků na obrázku.

• Pokud máte rádi společné plavky, pak si zakupte model, který se otevře, alespoň malé tělo na bocích. Plně uzavřené plavky vypadají poněkud staromódně. Plavky s jasným vzorem, různými ozdobnými detaily také dokonale skryjí vady na obrázku.