Lázně na spalování tuků pro hubnutí. Tipy a triky

Mnoho žen pravděpodobně tajně sní o zázračném léku, jehož jediná dávka by mohla jednou provždy vyřešit problém nadváhy, zachránit je před nenávistnou kůrou pomeranče, „šperky“ s obrysy těla, přeměnit siluetu na ženskou, atraktivnía okouzlující příroda.

Bohužel nebo naštěstí takové prostředky v přírodě neexistují.Namísto zachování zdraví, krásy, přitažlivosti a štíhlosti po mnoho let ženy „pracují“ každý den - diety, masáže, zábaly, masky, křoviny, brusky, pleťové vody, obklady, aplikace, atd.K takovému "mocnému" a účinnému (s pravidelným užíváním) komplexu můžete přidatlázně na spalování tuků .

Lázně na spalování tukůpomáhají snižovat objem, zbavit se kil, normalizovat metabolismus a také učinit pokožku jemnější, sametovou, elastickou a elastickou.

  • Lázeň na spalování hořčičného tuku.Způsob aplikace: v teplé vodě je nutné rozpouštět jeden šálek hořčičného prášku, důkladně promíchat až do homogenní hmoty.Směs se nalije do lázně s vodou, jejíž teplota by měla být v rozmezí 39 ° C. Doporučuje se užívat koupel 5 až 10 minut (začněte s 5 minutami).Po koupeli se osprchujte a lehněte si 20 minut pod deku.
  • Lázeň na spalování tuků s otrubami.Složení: 0,5 - 1 kg otrub, 1 - 2 litry čerstvého mléka, 5 lžíce medu.Všechny složky se důkladně promísí a rozpustí v teplé lázni.Koupel otruby mohou být přijata na 15 - 30 minut, a pak se lehké sprchy bez mýdla.
  • Lázeň na spalování tuků se solí a sódou. Složky: 200 - 300 gramů sody (potravinářské kvality), 200 - 300 gramů chloridu sodného (můžete nahradit moře). Koupel se odebírá do 5 až 10 minut. V této době můžete pít teplý zelený čaj s citronem bez cukru v malých doušcích. Po koupeli se musíte zabalit do teplých přikrývek a lehnout si na 30 minut. Poté se osprchujte. Zvláštní doporučení je, že po koupeli po dobu 1 až 2 hodin, absolutně nic k jídlu nebo pití. Tato verze lázně na spalování tuků je poměrně účinná - 400 - 500 gramů najednou.
  • Lázně na spalování tuků „Linden Blossom“. V lázni si musíte koupit lék z vápna v lékárně, provést infuzi (1 šálek limetkové barvy na 1 litr vroucí vody), vyluhovat po dobu 60 - 80 minut a pak přidat do lázně. Vana se užívá do 20 minut.
  • Lázeň na spalování tuků "Jehly". Pro přípravu lázně je nutné rozpustit jehličnatý prášek (prodávaný v lékárně) v teplé vodě. Jehličnatá koupel trvá 15 minut.

Věnujte pozornost! Před užitím lázní na spalování tuků se doporučuje konzultovat s lékařem přítomnost kontraindikací.

Kromě toho jsou lázně na spalování tuků kontraindikovány v přítomnosti nemocí kardiovaskulárního systému během menstruace. Vany se doporučuje užívat přesně stanovený čas a ponořit se výhradně do pasu (aby se nedotýkaly srdce). Po odběrulázně na spalování tuků se nedoporučují jíst ani pít za hodinu.

Přejeme Vám příjemné spalování tuků!