Vojenské. Oblečení vojenského stylu

„Vojenský“je zvláštnístyl oděvu , jehož charakteristické rysy jsou použití prvků vojenského vybavení a vojenského oděvu. “ armáda ” překládal z angličtiny znamená “armáda”. Dámské a pánské oblečení ve vojenském stylu neztratilo svůj význam po mnoho sezón. Světově proslulé módní domy pravidelně obsahují prvky "vojensko-vojenského stylu" ve svých nových sbírkách dámského oblečení. Inspirací pro tvorbu vojenského oblečení jsou vojenské akce a tradice různých období - okázalost a slavnost ruských husarů, Francie za vlády Napoleona, vojenská kamufláž amerických vojáků během vietnamské války atd.

Armáda nabízí následující položky ženského šatníku:

  • Košile zdobené hrudními kapsami, klopy, koženými opasky.
  • Široké kalhoty se spoustou náplastí, zipů, kovových spon a nýtů a popruhů.
  • Vojenský plášť. Vzdáleně připomíná tuniku nebo bundu vojenských tradic. Povinné dekorativní prvky jsou knoflíky, opasky, náplasťové kapsy. Kromě toho mohou být jako dekorace použity nárameníky.
  • Oblečení ve vojenském stylu má pevně přiléhající siluetu, zdobenou kovovými knoflíky nebo nýty, šněrováním, širokými pásy na pásy nebo náplastí.
  • Populární a velmi originální kus oblečení ve vojenském stylu je nákladní kalhoty.Nákladní kalhoty jsou nejčastěji zdobeny kapsami, opasky, šněrováním, různými reliéfy, zákulisí (na kapsách nebo na dně nohy). Kalhoty jsou dlouhé nebo krátké. V závislosti na kvalitě, typu a barvě látky, může být nákladní kalhoty dobrý, pohodlný a stylový prvek, a to jak obchodní styl a sport.
  • Povlak. Vybavený, osazený a mírně rozšířený na dno, se stojatým límcem a tuhými rameny. Dekor - náplasťové kapsy, široký pás s kovovou přezkou a také knoflíky uspořádané ve dvou řadách. Jako prvek dekoru lze použít kožešinu. V tomto případě, z demi-season verze, miletari styl kabát promění v zimní verzi.

Vojenský styl lze rozdělit do tří hlavních oblastí:

  • Nejštýlovější, a tedy i drahý směrVysoce vojenský . Oblečení ve stylu high-vojenské lze zakoupit výhradně v buticích světově proslulých módních domů. Charakteristické znaky a prvky vysoce vojenského oděvu jsou striktní styly v podobě nejvyšších vojenských činitelů s ozdobnými prvky v podobě malých knoflíků, náplastních kapes, širokých pásů a opasků s přezkami, hlavami ramen (pagon), ozdobou řádu a stuhou.
  • Vojenská mládežje zvláštní kultovní styl, který vznikl jako reakce protestu proti válce ve Vietnamu. Vojenské pro mládež - trička a maskovací trička, vysoké boty na podrážce „traktoru“ se šněrováním, kalhoty „a la NATO“, opasek na opasek.Vojenská mládež - svoboda, svoboda a mezilidské dovednosti.
  • vojenská maskovací (formalistická) armáda -elegantní a stylové dámské oděvy (kabelky, boty, sukně a trička, plavky) v maskovacích barvách.

Základní barvy dámského a pánského oblečení ve vojenském stylu - zelená, modrá, khaki, hnědá, černá, bílá, olivová, tmavě červená, červená, šedá a samozřejmě "Kamufláž" ve všech odstínech a projevech.

Slavné značky v módních sbírkách, které mají vojenský styl: Givenchy, Luella, Chloé, Ralph Lauren, Christian Dior, Armani, Marc Jacobs. Fanoušci vojenského stylu mohou snadno vypadat jako ženský a sebevědomý, elegantní a sexy.

Vojenský styl. Oblečení vojenského stylu