Rýžová dieta

DHlavním rysem rýže je, že rýže absorbuje a odstraňuje z těla strusky a jedy. Obsahuje 8 důležitých aminokyselin, které jsou nezbytné pro lidské tělo k tvorbě nových buněk, draslíku, železa, vápníku, jodu a vitamínů B nezbytných pro srdce, které posilují nervový systém a zlepšují stav nehtů, kůže a vlasů. Nejužitečnější je hnědá rýže, protože prochází nejméně zpracováním - z ní je odstraněna pouze horní tvrdá skořápka. Bílá rýže je rýže, která prošla všemi druhy ošetření, je dokonale měkká, ale v ní je méně vitamínů.

Existuje mnoho různých diet. A každý z nich má své vlastní racionální zrno. Pouze je nutné pochopit, co to je a v souladu s tímto správně aplikovat dietu. Existujídietykrátkodobé - jsou určeny pro vykládku a existují, které lze dlouhodobě aplikovat. Nejdůležitější je rozhodnout, co opravdu potřebujete.

Existuje mnoho variant stravy z rýže, s níž můžete jednoduše vyložit, zhubnout nebo očistit tělo. Podívejme se na všechny druhy rýžových diet.

Třídenní dieta rýže

Třídenní dieta rýže je velmi rigidní dietou. To je také nazýváno “ sklenice rýže ”. Doporučuje se dodržovat maximálně tři dny. Nepotřebuje žádné produkty kromě jednoho šálku rýže denně. Sklenice nerafinované rýže se vaří bez soli nebo koření a po celý den se dělí na malé porce. Ti, se kterými se nedokážu vyrovnathlad, může jíst několik zelených jablek denně. Tato dieta je určena pro velmi rychlé hubnutí. A během této diety jsou nežádoucí fitness nebo všechny druhy fyzické aktivity.

Sedmidenní dieta rýže

Pro takovou dietu potřebujete denně 0,5 kg rýže a přidáte ovoce, zeleninu, maso nebo ryby. To je poměrně pestrá a příjemná strava, která se nikdy nezastaví. Vzhledem k zeleniny a ovoce můžete vařit různé pokrmy. Ale je tu jedna podmínka, množství všech doplňků denně by nemělo překročit 200 g., Měli byste jíst 5-6 krát denně a trochu po kousku vařit pokrmy nebo vařit pro pár. Můžete jíst denně 0,5 kg ovoce a pít čerstvě vymačkané kyselé šťávy, bez omezení, pít zelený čaj a nesycenou minerální vodu. Na takovou dietu můžete sedět po dobu 1 až 2 týdnů, ale pak si odpočinout na 1 měsíc.

Čištění těla rýží

Vzhledem k tomu, že rýže dobře odstraňuje všechny strusky a toxiny, může být do dvou týdnů vyčištěna následujícím způsobem. Připravte si 4 plechovky. V každé přidejte 2 lžíce rýže a nalijte 200 g. vody. Dejte na tmavém místě a vyměňte vodu v nich po dobu 4 dnů. Pátý den se rýže z prvního plechu umyje a vaří, pak se umyje a může se jíst. Před tím, můžete pít sklenici vyčištěné vody, a po jídle rýže, nejezte ani nepijte 2-3 hodiny. Nejdůležitější je nezapomenout namočit novou rýži a dát do řady poslední.