Hořčice hubnutí lázně

Všichni jsme používali hořčici výhradně pro kulinářské účely a mnozí z nás ji prostě zbožňují. Je to ale také účinný nástroj, který lze použít pro léčebné a kosmetické účely. Jednou jsme vám řekli, že můžete udělat masky na posílení a růst vlasů z hořčice. Dnes budeme hovořit ohořčičných koupelíchpro hubnutí.

Koupelny z hořčiceodkazují na lázně na spalování tuků .Jedním ze způsobů, jak bojovat s celulitidou a nadváhou. Samozřejmě, že se s ním nebudete moci zcela zbavit pomerančové kůry, ale vaše postava se vám podaří opravit. Hořčice má tendenci mít oteplovací účinek, zvyšuje tělesnou teplotu, otevírá póry a zlepšuje krevní oběh. Uvolňuje také únavu, uvolňuje svaly a bojuje proti hnilobě.

Nejprve se podívejme nazákladní pravidla pro užívání hořčičných koupelí :

- Nezapomeňte zkontrolovat, zda jste alergičtí na hořčici. K tomu byste měli dát na hřbet ruky malé množství hořčice po dobu 30 minut. Po uplynutí této doby opláchněte teplou vodou. Pokud druhý den nemáte žádné zarudnutí, můžete si udělat hořčici.

- Při užívání hořčičných koupelí se ujistěte, že máte na sobě spodní prádlo a namazat intimní místa vazelínou nebo tukem.

- Hořčičná koupel je kontraindikována u kardiovaskulárních onemocnění, zánětlivých procesů,kožní onemocnění, těhotenství a kojení.

- Hodinu před koupáním a během ní nejíte nic, ani po ní byste neměli nic jíst za hodinu.

- Po koupeli se ujistěte, že pokožku navlhčete nebo aplikujete proti celulitidě.

- Po koupání v hořčičné lázni se doporučuje ležet pod teplou přikrývkou, takže by se měla provádět před spaním.

Hořčičná koupel recept na hubnutí

Chcete-li připravit koupel, budete potřebovat 1 šálek suchého hořčičného prášku. Hořčici rozpusťte teplou vodou v malé nádobě a nalijte ji do lázně. Teplota vody v lázni nesmí překročit 38 ° C. Všimněte si, že koupel by měla být přijata do pasu, zatímco sedí ve vodě po dobu 5-10 minut. Zpočátku nepřekračujte dobu postupu. Máte-li jakýkoli nepohodlí nebo zvýšený srdeční tep, je třeba postup ukončit. Po 10 minutách opláchněte teplou vodou bez mýdla.