Styly v módě: hlavní směry

V módě jsou tři hlavní styly a na základě každého z nich již byly vytvořeny desítky poboček. Bez ohledu na to, jakým směrem se móda v módě neusiluje, každý z nich má své vlastní motto: pro klasiku je to „udržování vzdáleností“, pro romantiku - „důraz na pohlaví“, pro příležitostné - „jednoduchost a užitečnost“. Základní kapslová skříň v každém stylu obsahuje 5 položek pro muže a 7 pro ženy plus příslušenství.

Znalosti ze světa módy jsou nesmírně důležité při výběru kostýmů - logických a relevantních. V moderním světě existuje několik oblastí oblečení. Tyto tři oblasti jsou zpravidla přítomny v životě většiny obyvatel velkých měst. Nicméně, mnoho občanů má jiný způsob života: někdo pracuje v “laxní” kanceláři, jiní zřídka navštěvují festivaly nebo divadla, zatímco, naopak, existuje mnoho slavnostních prodejen.

To znamená, že každé nezávisle určuje, které oblasti jsou pro něj relevantní, a kolik oblečení je v každém z nich dostatečné. Podobný přístup používáme i pro koníčky - někoho do bazénu, někoho pro zimní rybolov - každý si připravuje své vybavení!

Klasický styl v moderní módě

Klasický styl módyv dámském oděvu se začal formovat v první polovině 20. století - s přílivem velkého počtu mladých žen a žen.služby. V servisních vztazích, „opouští“ podlahu a úkol podnikání ženských obleků zahrnuje askezi bez náznaků koketní nebo bezmocnosti.

Moderní klasický styl - ženský i mužský - má mnoho inkarnací, mezi kterými si můžete vybrat estetické možnosti blízké vám.

Je důležité, aby ženy vyloučily příliš těsně přiléhající siluety a průhledné tkaniny, aby nedovolily hluboké řezy, krátké nebo velmi dlouhé sukně, vysoké tenké podpatky.

Pánové - neměli bychom si zaměňovat oficiální oblečení a každodenní obleky (klece, velveteen, len, atd.), Sledovat jejich dobrou kondici a čistotu, jen si vybrat košile a doplňky.

Toky romantického stylu v módě

Romantický styl v módě - nejdříve. To má také mnoho trendů: pro ženy, například, naivní dítě-panenka, agresivní sexy a vamp, mnoho národních motivů (východ a Afrika, ruské sundresses, měšťanské čepice, atd.).

Pro muže jsou to klasické smokingy s elegantními kravaty, nebo kombinace jasných barev (například bílé kalhoty s mořskou zelenou bundou), nebo prvky „outcrop“ - nedbale rozepnuté tričko na hrudi, nebo velké světlé vzory na tkaninách.

V jakých situacích je vhodné zdůraznit sexualitu? Samozřejmě, na romantická data. Tam jsou další pozemky, kde je příjemné "najít podlahu": divadla a dny otevření, domácí výročí a oficiální večeře, klubové párty a mnoho dalšího. Zdobit

Neformální módní styl Neformální

Neformální styl je v módě(nyní anglický termín Casual je často používán), nejmladší trend, a samozřejmě je stále populárnější - díky svému výjimečnému pohodlí. Utilitarismus může být vysledován v paletě jeho stylů: armáda, safari, námořník, ozvěny aerobiku a prostor, džínové a pletené motivy.

V tomto pohodlném oblečení cestujeme, procházíme se po městě, jdeme nakupovat, setkáváme se s přáteli, někdo si dokonce může dovolit tento směr pro práci, jako jsou dirigenti nebo IT lidé.

Ve stylu módy Casual existuje prostor pro propojení nekompatibilního, kreativního projevu návrhářů i „nosičů“. Je jen důležité si uvědomit, že ležérní je neformální, neformální oblečení a není využíváno při formálních akcích.

Příslušenství pro každý módní styl

Příslušenství pro každý módní styl vyžaduje následující:

  • Klobouky
  • Boty
  • tašky, opasky, rukavice
  • Šály, šály, kravaty
  • \ t
  • Brýle, deštníky, hodinky, bižuterie
  • Spodní prádlo, punčochy, ponožky
  • \ t
  • Parfémy
  • Účesy (make-up pro ženy)

A toto je hlavní tajemství pohodlného šatníku!Rozhodnutí o stylu a v důsledku toho účel (adresa) příslušenství se velmi zřídka překrývají. Boty a tašky, hodinky a brýle, šperky a parfémy, dokonce i spodní prádlo - pro každodenní a obchodní oděvy a ještě elegantnější - to jsou zcela jiné věci. Obvykle jim chybí v arzenálu krajanů.

Člověk je dobře oblečený, když je po němpéče každý si všimne, že byl dobře oblečený, ale nepamatuje si, co.

Každý módní styl má hlavní charakteristiky a strukturu šatní skříně, která je zvláštní pouze pro ni:

Styly módy KLASICKÝ ROMANTIC KAŽDÝ DEN
DEVIS A FUNKCE Úsporná vzdálenost Zvýraznění podlahy Účelový účel
WARDROBE STRUKTURA Obchodní kapsle Ж-7, sada příslušenství М-5 Elegantní kapsle Ж-7, sada příslušenství М-5 Každodenní kapsle Ж-7, sada příslušenství М-5

Poznámka:Kapsle je soubor oděvů ve stejném směru podle funkce a adresy. Pro ženy je dostatek 7 pozic v dámském šatníku, včetně svrchních oděvů. Pro muže dostatek 5 pozic v pánském šatníku, včetně svrchních oděvů.