Francouzská manikúra doma

Jak udělat francouzskou manikúru doma

Manikúrapro ženu je neobvykle důležitým postupem. Manikúra je nezbytná nejen prokrásua lesk vašich rukou, ale i pro hygienické účely. Naše pera pracují celý den,nehtyztrácejí svůj původní tvar, kutikula roste , kůže se stává více suchou a drsnou. Pokud pravidelně neděláte manikúru, alespoň jednu základní, může to mít negativní důsledky na zdraví nehtů -svazeknehtové ploténky, růst kůžičky, tvorbaotřepua výskyt zánětu.

Každé období barevného rozsahu modlaky a smaltypro změny nehtů se stávají důležitými dlouhé nebo krátké nehty . Nepodléhá však času a vlivu módních trendůFrancouzská manikúra . Většina žen je pevně přesvědčena, že je téměř nemožné, aby doma byla čistá francouzská manikúra. To však v žádném případě není. Nikdo nepopírá, že francouzská manikúra nemůže být provedena za deset minut, ale tím, že projevíte trpělivost, vytrvalost a trochu úsilí, nepochybně dosáhnete velkolepého výsledku.

Klasická francouzská manikúra jsou krátce řezané nehty, jejichž volný okraj je natřen bílou barvou, a nehtová deska je pokryta přírodním lakem, většinou světle růžovým, béžovým nebo krémové barvy. Nesporná výhodaFrancouzská manikúra - všestrannost. Malování nehtů francouzským způsobem, můžete snadno jít do práce bez porušení pravidel úřadu oblékání nebo se objeví na straně nejlepšího přítele. Stručně řečeno, pro každý den a každou dovolenou, nehty vypadají elegantní, dobře upravené,stylovéakrásné.

Velký Coco Chanel představil francouzskou manikúru do světa ženské krásy, která nabízí klasickou verzi. Nicméně, v XX І, můžete bezpečně ustoupit od klasických postulátů krásy a ukázat svou manikúru s vaší představivostí, abyste dali najevo chuť.

Několik možností pro nestandardní francouzskou manikúru:

·Pro pokrytí volného okraje nehtu můžete použít téměř jakoukoli jinou barvu než bílou. Například červená nebo černá,stříbro nebo zlato. Nejvíce extravagantní možností je, když se jako základ používá princip dvou barev. Pak vše záleží pouze na vaší chuti a preferencích. Můžete pořídit dvě nejvíce kontrastní barvy, například černou a bílou, červenou a černou, růžovou a modrou. Dále standardní postup - v jedné barvě zakryjeme volný okraj, na druhém základ nehtu.

·Při provádění francouzské manikúry můžete přidat třetí barvu, na kterou je obrys úhledně nanesen na hranici dvou barev. Za tímto účelem byste měli zakoupit speciální lak s velmi tenkým kartáčem.

· Manikúrasi zachovala svou původní krásu delší dobu, v konečné fázise používá transparentní lak .Budete hořet vyměnit bezbarvý lak na laky s jiskry jakékoliv barvy, která dá nehty zajímavou hru barvy a lesku.Lak s třpytem je držen na nehtech déle než běžný lak.Při potvrzení této skutečnosti lze použít postup stripování, při kterém se používá speciální kapalina se zvýšeným obsahemacetonu .

·Můžete použít speciální nálepky skrystalynebo složité vzory, které vypadají skvělenapříklad na bezejmenném prstu.

Přistupujeme přímo k postupu provádění francouzské manikúry doma.Nejprve zvolte barevné schéma.Můžete si zakoupit speciální francouzské manikúrové soupravy v prodejnách krásy, které se skládají zpruhů šablon , tří laků odpovídajících odstínů a podrobných návodů k provedení.

Technologie: s pomocí nálepek je nutné označit okraj volného hrotu a jemně aplikovat bílý lak.Pokud není smalt dostatečně nasycený a tmavé skvrny jsou viditelné, po několika minutách naneste druhou vrstvu bílého laku.Při malém vyschnutí bílého laku by měly být pásy šablon opatrně odstraněny.Pokud obrys není zcela hladký, můžete jej upravit pomocí odstraňovače laku na nehty.Můžete si koupit speciální tužkuodstraňovač laků na nehty. Taková věc je více než pohodlná. Dejte trochu času na bílý lak vyschnout a můžete přejít na nehtový talíř. Existuje několik možností: buď zakryjte celý hřebík sloupů, včetně špičky, nebo přineste základnu laku na bílý okraj. První možnost je přirozenější, ale v případě, že chcete zdůraznit „oslňující bělost“, použijte druhou možnost.

Závěrem lze říci, že přidáváme tvůrčí prvky, samozřejmě, pokud existuje touha nebo potřeba. Posledním stupněm je potažení nehtové desky (dutiny) bezbarvým lakem,sušení fixačnímnebo. Počkejte 10-20 minut, dokud nebude lak zcela suchý, protože na nehtech není žádná vrstva laku.

No, to je všechno! Vaše práce jsou odměňovány krásnou manikúrou. Možná se všechno nepovede dokonale, ale je to poprvé. Naučte se a získávejte zkušenosti, protože krása stojí za to!