Kalhoty v kleci - módní luky 2019!

Dámské kostkované kalhoty se v této sezoně staly neuvěřitelně relevantní. S jejich pomocí můžete vytvořit stylový a originální obraz, který bude vhodný a na procházce s přáteli, na hlučné párty a v práci. Hlavní je kombinovat je s jinými oděvy. Opravdu, pro všechny jejich univerzálnost, mohou zdůraznit všechny nedostatky na obrázku a dokonce přidat několik dalších let.

Kalhotové kalhoty

Než se rozhodnete, co budete nosit s dámskými kalhotami v kleci, musíte zvážit základní modely, prostudovat módní trendy, které jsou v této sezóně populární. Koneckonců, designéři se ujistili, že každý může najít své vlastní kalhoty.


Zajímavé : Módní dámské kalhoty kalhoty-2018

Stylové kostkované kalhoty

A dnes nejoblíbenější mohou být právem nazýváni dýmkami, nebo, jak se také nazývají, „ chudá “. Jejich hlavní rozdíly jsou zúžené kalhoty a těsný střih, což je přesně to, co mladí lidé zbožňují. Tento model je ideální pro šťastné majitele dlouhých a štíhlých nohou.

Líbí se vám kostkované kalhoty?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Také takové kostkované kalhoty pomohou vizuálně vytvořit menší boky, zejména pokud si vyberete malou klec. K tomu doporučujeme upřednostnit modely elastické tkaniny nebo tkaniny s přidáním elastických nití.

Kůže kalhot v kleci 2019

" Banány " - dámské kalhoty v kleci, s vysokým pasem, svislými záhyby a zúženými kalhotami (viz foto). Často je tento model zkrácen a může být, jak s velkou, tak s malou buňkou.

Stylové banány v kleci

A samozřejmě klasické kostkované kalhoty se šipkami ve starém stylu žánru . Tato volba je ideální pro kancelářský oděv. Hlavní je vybrat délku kalhot do středu paty. Ale pokud chcete něco neobvyklého, pak přidejte šifonovou košili nebo hedvábnou špičku s tenkými popruhy a klasickými čerpadly, aby odpovídaly. Výsledkem bude skvělý outfit pro večer.

Stylové kostkované kalhoty

Tato sezóna nebyla ponechána bez dozoru aplachetnic , které Marlene Dietrich tak zbožňovala. Proto se často nazývají jejím jménem. Široké kalhoty v podlaze s pásem budou vyhovovat naprosto každému, bez výjimky, slušnému sexu. Zpravidla jsou šity z lehkých tkanin: hedvábí, šifon, měkký úplet. Na úkor toho vypadají krásné padající záhyby.

Stylové kalhotové kalhoty

Zajímavé : MódaSezóna podzim-zima 2019-2019: hlavní trendy

V roce 2019 se staly obzvláště populární dámské kalhoty v kleci nazvané „ chinos “. Jedná se o krátké kalhoty, vyrobené v neformálním stylu. Neomezují pohyb, a proto jsou skvělé pro každodenní nošení. Designéři říkají, že tyto kalhoty mohou být hlavní věcí v základní skříni, a proto doporučujeme, aby se na ně dívali podrobněji.

Krásné kostkované kalhoty

Jaké jsou druhy tohoto trendu?

Co spojujete buňku s? Pouze se skotským kiltem? Věděli jste, že existují desítky variant buněčných motivů? Zvažte hlavní typy buněk a to, co je kombinováno.

Typy buněk

Snad nejznámější je „ kuřecí stehno “. Vyznačuje se prodlouženými rohy. Vyskytuje se jak velké, tak malé. „Kuřecí stehno“ vypadá harmonicky s malými geometrickými vzory, a proto se pod kalhotami s takovým vzorem perfektně hodí polka dot top s květinovými kadeřemi, kosočtverci a dokonce i pruhy. Ale s tím druhým je třeba dávat pozor, aby vás mohli vizuálně rozšířit.

klec pro kuřecí nohy

\ t

Klec " Pepita " je malé čtvercové čtverce, které vypadá skvěle v klasickém barevném schématu, a to černé a bílé. Pokud jste fanouškem něčeho přísnějšího, doporučujeme vám věnovat pozornost „skotskému“ vzoru. Jedná se o striktní střídání svislých a vodorovných čar. PravdaProvádí se v diskrétních barvách.

Krásné kostkované kalhoty

Nejoblíbenější kostkovaný vzor, ​​který má obrovský úspěch a poptávku, je Vichy. Jedná se o design, kde se střídají dva čtverce, z nichž jeden musí být bílý.

Takové typy buněk nebudou méně zajímavé varianty:

  • "Royal-Syard" - červeno-černé čtverce, v některých případech může být s modrým lemováním. Většinou se provádí ve formě velké buňky;
  • „Black-Watch“ - provádí se v zelené a modré barvě;
  • „Argyle“ - protáhlé kosočtverce, které mohou být hnědé, modré a šedé.

Druhy klecí pro stylové kalhoty

Zajímavé : Módní kalhoty na podzim-zima 2019-2019

Jak si vybrat kostkované kalhoty pro váš typ postavy?

Nepochybně každá dívka chce vypadat stylově, ale při výběru takového módního šatního prvku, jako jsou kalhoty v kleci, musíte být velmi opatrní. Nesprávný styl nebo vzor může zkreslit tvary. Abyste tomu předešli, musíte si poslechnout rady odborníků:

  • Pro dívky s úzkými boky a širokými rameny je lepší dát přednost velkým čtvercům. Vizuálně zvětší boky. Je však lepší, aby byl vrchol monotónní, a tak se postava vyrovnala a učinila ji ženskou.

Velká buňka na úzkých bocích

  • Pokud jste vlastníkem figurky typu hrušky, pak s možností volbytakové kalhoty budou obtížné.Pokud je stále chcete opravdu získat, vyberte nejmenší dvoubarevný vzor, ​​z nichž jeden musí být černý.Tím se skryje několik dalších palců.

Kalhoty pro hruškovitou postavu

  • Dívky s designem doporučují kalhoty s dlouhými paty a vysoký podpatek pro krátké dívky.Takový jednoduchý trik bude vaše nohy delší a štíhlejší.
  • Kalhoty s volnými kalhotami nebo s chrániči kolen jsou ideální pro holky.
  • Vysoké štíhlé dívky se hodí do všech variant kalhot v krabici.Zvláště působivé na nich budou vypadat modely se zkrácenými kalhotami 7/8 a zúžené.

Stylové styly v závislosti na typu obrázku

S co nosit kalhoty v kleci?

Nejlepší volbou pro takové světlé kalhoty je pevný a klidný top.Mohou to být košile nebo halenka z lehkých tkanin.

Pokud si vyberete vlněné kalhoty na zimu, vyberte si svetry a svetry bez honosných vzorů a středně velkých pletenin.Minimalismus dodá vašemu obrazu vznešenost.

Módní luk s kostkovanými kalhotami

Zajímavé : Módní kalhoty 2019 - být v trendu!

Při výběru těchto kalhot, zapomeňte na většinu dolů bundy a džíny s ozdobnými vložkami a nášivky.Jinak bude váš obrázek přetížený a bude vypadat směšně.


Doufáme, že naše rada pomůže všem ženám vybrat si perfektní kalhoty v kleci,aby váš vzhled byl stylový a neodolatelný.

Už jste měli kostkované kalhoty? Jaký model byl vybrán?