Buďte v trendu - nejlepší kostýmy sezóny!

Módní kostým je povinným atributem dámského šatníku na podzim roku 2019. Je praktický, pohodlný a vhodný pro všechny typy postav. Některé zvláště pokročilé módy nahradí i večerní šaty stylovým oblekem, čímž se vytvoří neobvyklý a velmi originální vzhled. Pokud také uvažujete o koupi obleku, pak je naše recenze pro vás.

Světlé kostýmy na podzim 2019

Zajímavé : Sport-chic 2019: módní soupravy

Klasický oblek

Ze zvyku začneme náš přezkum klasikou, protože, jak je známo, nikdy nevyjde z módy.

Sotva by někdo tvrdil, že klasický oblek je perfektní oblečení. Je elegantní, perfektně sedí na postavě, dělá siluetu štíhlejší a hodí se pro různé příležitosti.

Nestárnoucí klasika

V jakém stylu dáváte přednost kostýmu?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Mezi nejvícepopulární klasické obleky lze identifikovat:

 • Angličtina .Zpravidla je vyroben z vlny nebo tvídu, má striktní střih.Barvy pro tvorbu anglické klasiky jsou přijímány pouze diskrétně: šedá, světle hnědá, tmavě modrá, vínová.

Anglické klasiky

 • Podnikání .Přísná bunda, rovné kalhoty se šipkou nebo tužková sukně jsou pro každého a každý oblek známé.Obvykle takové modely vybírají dámy, které pracují v kancelářích s přísným oblečením.

Možnost Úřadu

Aby bylo možné poněkud „zředit“ brutalitu šatů, mohou být s oblečením doplněny elegantní a elegantní oděvy.Může to být brož, neobvyklý přívěsek, zajímavé náušnice, náramky, hodinky a dokonce i šátek.

A chcete-li ke svému vzhledu přidat sexualitu, používejte bílou blůzu pod bundou.Takováto kombinace bude samozřejmě zajímavá.

Baskický kostým

Na vrcholu popularity nebyl tento módní trend dosud obdobím.Poprvé, oblek s baskičtinou se objevil na módní olympii v 17. století, a je stále ve velké poptávce mezi dámami.Je velmi elegantní a ženský, dokonale modeluje siluetu a zdůrazňuje krásu postavy.

Světlý a zajímavý ženský kostým s baskičtinou

Hlavním vrcholem tohoto kostýmu je baskičtina.To je široký volán na bundě, připomínající sukni.Je to ona, která přitahuje největší pozornost a činí tento styl neobvyklým.

Baskické lze chápat jako u modelů skalhoty a sukně.

Oblek s baskami je vhodný pro všechny typy postav, hlavní je vybrat správný styl.Pokud je vše v pořádku, límec na bundě vizuálně zužuje boky a dělá tenký pas.Pravděpodobně je to přesně to, o čem sní každá dívka s formami.

Oblek s Capri pants

Mezi nejvíce aktuálními dámskými obleky v roce 2019 můžeme rozlišit jeden zajímavý módní trend - model s kratšími kalhotami.Fotky ze světových lávek nám jasně ukazují, že návrháři jsou ve svých sbírkách ochotni takové obleky prezentovat.

Modely se zkrácenými kalhotami

Zajímavé : Módní kalhoty na podzim-zima 2019-2019

Nemají obvyklou přísnost a zdrženlivost.Naopak, oříznuté kalhoty učiní váš vzhled světlem.A pokud si vyberete jasné barvy, které jsou relevantní v této sezóně, pak jste určitě zaručen titul nejelegantnější dívky.

Pokud jde o obuv, oblek capri bude vypadat ekologicky s klasickými čerpadly, baletními botami, klíny a mokasíny a dokonce i teniskami.

Stylová obuv pro oblek

Oblek s krátkými kalhotami je ideální pro dívky s nadprůměrnou výškou.Mladé dámy se ale raději vzdají, pokud nechtějí vypadat méně než oni.

Oblek s pláštěm bez rukávů

Moderní móda, jak víme, je schopna překvapit a překvapivě.Koneckonců, kdo by si myslel, že dámské kalhotové kalhoty budou v letošní sezóně na vrcholu popularity?Obleky s bundou bez rukávů. Samozřejmě, že se budou muset nosit pouze v teplém období, ale proto se o ně v žádném případě neztrácí zájem.

Bunda bez rukávů

Plášť v takových modelech se obvykle vyrábí ve formě saka nebo saka. Obraz je často doplněn vysoce tónovými rukavicemi, které jsou delší než loket. Barvy jsou dovoleny nejrozmanitější, ale zvláštní eleganci tohoto obleku mu dává černou barvu.


Kostýmy s pruhy

V roce 2019 se modely s pruhy staly jednou z nejmódnějších dámských kostýmů. Samozřejmě, nejedná se o nejmenší ženský detail, ale jak jsme již v této sezóně zjistili, čím více neobvyklé, tím lépe.

Svislé pruhy na kalhotách - pruhy - dokonale prodlužují siluetu a vypadají skvěle s vysokými podpatky. Překvapivě se moderní designéři naučili tento detail kombinovat i s klasickými kalhotami.

S lampami

Dámský kostým, doplněný pruhy, je obecně velmi univerzální. Je ideální pro každodenní procházky a práci.

Kostým pro volný čas

Pohodlí a praktičnost - tak můžete charakterizovat volný oblek v městském stylu. Ve skutečnosti neexistují žádná omezení. To je to, co nejčastěji přitahuje moderní módy. Kombinace různých barev, stylů a textur je povolena. Hlavní věc je, že nakonec to všechno nevypadá bez chuti a alyapisto.

Stylový vzhled pro každý den

Zajímavé : Módní dámské kalhoty kalhoty-2018

Modely ležérních obleků s vložkami z kožešiny, kůže a manšestru jsou velmi žádané. Ale z volánků by měly být opuštěny volány a luky v tomto stylu.

Teplákové soupravy

Tepláky se dostaly do našich životů velmi dlouho. Moderní ženy se k nim stále více obracejí, i když ne sportují. Tento model je velmi pohodlný a ideální pro rytmus moderního života. A co jiného, ​​kromě pohodlí, oceňují moderní dámy? Samozřejmě, styl! Koneckonců, kdo říkal, že tepláky by měly být skromné ​​a pytlovité?

Sportovní verze stylového obleku

Dnes jsou nejmódnější sportovní oděvy:

 • tepláková souprava s topem;
 • maskovací barvy;
 • v kontrastní barvě, když horní a dolní část mají radikálně odlišné odstíny;
 • oblek s volnými kalhotami a pevnou bundou;
 • Tepláková souprava Pajama Cut
 • tepláková souprava - bombardér.

Tepláková bunda Bomber

Ať už si vyberete z výše uvedeného, ​​buďte si jisti, že jste v trendu. A samozřejmě nikdo také nezrušil přímé jmenování sportovního obleku.

Nejoblíbenější barvy sezóny

Pokud se přiblížíte k otázce výběru módního dámského obleku z hlediska barev, najdete zde také rozmanitost. Nejoblíbenější barvy jsou:

 • Khaki . V této barvě najdete opravdu velmi stylovévěci Navzdory omezení tohoto odstínu budou vypadat zajímavě. Zvláště důležité na podzim 2019 v khaki budou módní dámské obleky. Takže, pokud uvažujete o nákupu, rozhodněte se! Nebudete litovat!

Khaki Suit

 • Červená . Pro světlé a účelné dívky je to potřeba. V tomto obleku prostě nepozorujete. Kombinace červené je nejlepší s černou nebo bílou, bude to vypadat velmi krásně. A žádné další výtisky, pouze čisté odstíny.

Světle červený oblek

 • Bílá . Samozřejmě to není nejpraktičtější barva oblečení, ale vypadá to velmi elegantně a bohatě. Přirozeně, nosit takový oblek by měl být čistý.

Možnosti pro bílé obleky

 • Černý . Vždy a všude, pro všechny příležitosti a v každém věku - černý oblek je kouzelnou hůlkou pro každou ženu.

Černý oblek

 • Buňka . Stejná klasika, pouze mezi výkresy. V módě jak malé, tak velké vzory.

Stylová buňka

Svěží děvčata s klecí musí být velmi opatrná, protože to může dát postavě pár dalších centimetrů.


Módní dámský oblek - je standardem stylu. A v roce 2019 tento model jen posílil svou pozici ve světě módy. A nezáleží na tom, že si vyberete klasiku nebo příležitostnou, oblečenou v obleku, ujistěte se, že jste neodolatelný.

Ve kterémDáváte přednost kostýmu?