Dětské zlaté náušnice: možnosti pro mladé módy

Při výběru takových šperků by dospělí měli věnovat pozornost nejen estetické přitažlivosti, ale také pochopit, že výrobky by měly být pohodlné a bezpečné během venkovních her pro dívku, a také mají spolehlivý uzávěr.

Výrobci šperků vytvářejí dětské náušnice určené pro různé věkové skupiny. Speciálně pro mladé módy byly vytvořeny originální sbírky s postavami z vašich oblíbených karikatur. Také uši malých dívek zdobí zlaté šperky ve formě zvířat.

Zlaté náušnice pro děti: motýli, karafiáty a jiné modely

\ t

Zlaté náušnice pro děti jsou dobrou volbou pro dívky ve školním věku. Takové výrobky mohou být vyrobeny z jednoho typu zlata nebo mohou být současně kombinací několika druhů tohoto kovu. Nejčastěji jsou motýlové náušnice pokryty drahokamy nebo polodrahokamy.

Školky také dávají přednost náušnicím ve formě květinových motivů a geometrických tvarů. Studenti středních škol si ve svých uších vyberou sofistikovanější šperky, obvykle to jsou stejné náušnice, které nosí dospělé dívky a ženy.

Při vytváření svých sbírek zlatých šperků používají výrobci šperků několik verzí zámků pro náušnice. Tyto typy jsou známy:

Anglický hrad.Jedná se o nejspolehlivější mechanismus, který pevně sedí a bezpečně drží šperky na uších dětí.Výroba výrobků s takovým zámkem však vyžaduje hodně kovu, takže jsou vždy větší a těžší než jiné modely. Vzhledem k této funkci není anglický hrad tou nejlepší volbou pro holčičky.

Karafiáty.Dnes, mezi všemi šperky navrženými k nošení v uších, jsou náušnice. Dětské zlaté náušnice-knoflíky mohou mít dva typy spojovacích prostředků: první - zdrhovadlo se jednoduše položí na jehlu karafiátu a drží se těsně přiléhajícími dvěma částmi k dětskému uchu, druhá je zkroucená na spirálovém závitu na čepu. Takové produkty by se neměly kupovat dívkám, protože se snadno ztrácejí.

Smyčkové náušnice a francouzský zámek.Mezi všemi šperky ve formě náušnic, tam jsou modely, které obecně mají žádné sponky. Mají dlouhou smyčku, kterou je výrobek v uchu vyvážený. Takové dekorace mohou občas nosit studenti středních škol, ale jen příležitostně, protože se snadno ztrácejí. Náušnice s francouzským zámkem jsou jednou z variant těchto šperků, ale jsou spolehlivější na nošení, protože mohou být upevněny malou smyčkou. Dokonce i malé holčičky nosí takové zlaté předměty.

Italský klip.Jedná se o poměrně praktický druh hradu. Takové dekorace se liší od klipů tím, že jsou opatřeny čepem, který je vložen skrz otvor v uchu a upevněn na zářezu na konci čepu. Kromě spolehlivostiupevnění těchto náušnic se velmi snadno obléká.

Hoop náušnice.Mechanismus upevňovacího prvku v těchto zlatých výrobcích je poměrně jednoduchý: je založen na těsném spojení kovu se Schwenze. Tento model šperků je ideální pro děti, protože je téměř nemožné ztratit náušnice. Kromě toho, že dívka sama nebude schopen rozepnout je, ale to bude velmi snadné pro matku odstranit šperky.

Taková rozmanitost zlatých náušnic pro děti na fotografii níže:

Zde jsou všechny druhy spojovacích prostředků pro výrobky pro děti.

Zlaté náušnice pro děti s diamanty a kubickými zirkony

\ t

Velmi malá miminka, která byla nedávno propíchnuta ušima, nemusí kupovat zlaté předměty s drahokamy nebo polodrahokamy. První náušnice jsou často ztraceny a rodiče si musí koupit nové. Starší dívky se však chtějí cítit jako skutečné princezny, takže sní o takovýchto vyznamenáních.

Často rodiče dávají svým mladým dívkám zlaté, diamantové a diamantové náušnice k narozeninám. Takové produkty se třpytí a jiskří v každém prostředí, dávají radost a zvyšují náladu každého kolem. Existují však i takové šperkys nejmenším diamantem je velmi drahé.

Dětské náušnice ze zlata s kubickým zirkonem, krásný umělý kámen, budou dobrou alternativou k diamantům. Fianity jsou charakterizovány oslnivou brilancí diamantů, ve vzhledu jsou velmi těžké odlišit od diamantů.

Dětské náušnice ze žlutého, bílého a růžového zlata

Významná část zlatých šperků je vyrobena z klasické verze tohoto vzácného kovu - žlutého zlata.

Nedávno, dokonce i ve sbírkách drahých šperků pro děti, se objevily módní dětské náušnice z bílého zlata, které vypadají originálně a stylověji.

Bílé zlato vypadá krásně v kombinaci se žlutým nebo růžovým kovem. Výrobky, které kombinují několik druhů zlata, jsou často pokryty drahokamy nebo polodrahokamy.

Velký výběr dětských šperků v uších s rubíny, safíry, smaragdy, jasper, topazes, acháty je také prezentován v klenotnictví.

Při výběru takových šperků byste neměli zapomenout, že by měli být co nejlehčí, takže je nejlepší mít je s několika malými oblázky nebo bez nich.