Módní sportovní kombinézy

Sportovní kombinézy, jejichž příklady jsou uvedeny níže, se dnes staly jednou z nejvýznamnějších oděvů pro ženy, které preferují sportovní styl oblečení, kteří se aktivně podílejí na sportu nebo mají prostě odpočinek v přírodě. Docela nedávno, tento prvek oblečení mohl být nalezen jen v dětském nebo sportovním šatníku, ale jeho pohodlí a praktičnost nezůstala bez povšimnutí, a kreativní módní návrháři ji úspěšně zavedli do skříní a truhlic módních žen všech věkových kategorií. Kombinéza je svetr (košile nebo tričko), který je v pase propojen kalhotami nebo šortkami, které jsou ve většině případů upraveny v pase pomocí šňůrky.

Výhody sportovních overalů

\ t

Mnoho žen ocenilo v minulé sezóně módní sportovní kombinézy a učinilo z tohoto oblečení nepostradatelný prvek šatníku. Mohou být nošeny jak doma, tak na ulici, kromě toho, že to nestojí za to jít do kanceláře. Pohodlí nošení kombinézy je, že jsou poměrně volné a nevyžadují žádné další svrchní oděvy, neomezují pohyby a zakrývají drobné vady na obrázku.

Na rozdíl od běžných sportovních kalhot, doplněných svetrem nebo tričkem, vám sportovní kombinézy umožňují udržet pas a hýždě v oblasti zavřené a chráněné před zvědavýma očima a chladem.

Proto jsou skvělé pro setkání s přáteli v chladném období, aktivní odpočinek napříroda a procházky s malými dětmi, které nevyžadují víc než jen agilitu a amplitudu pohybů.

Díky pestrým barvám, stylovým potiskům a doplňkům vám krásná sportovní kombinéza pomůže zdůraznit dobrý vkus jejího majitele, aby vypadala harmonicky a módně. Pohodlná kapuce, dostupná na téměř všech modelech, výrazně zvyšuje komfort nošení v chladném čase a dělá kombinézu velmi praktickou věcí.

Dámské sportovní kombinézy: letní a zimní modely

\ t

Moderní designéři nabízejí módním ženám velký výběr různých modelů dámských sportovních kombinéz pro všechny příležitosti.

Pro každodenní nošení na jaře av létě, stejně jako teplé podzimní dny, by byla výbornou volbou kombinéza bez rukávů z měkké flaneletové tkaniny nebo elastického úpletu. Takové modely se stěží dají nazvat pevnými, nicméně i přes jejich prostornost dokonale zdůrazňují štíhlou postavu, a pokud je to nutné, zakryjí neobyčejně štíhlé tvary.

Pro horké letní procházky si můžete vybrat stylovou kombinézu z lehké tkaniny ve formě připojených šortek a tílka, který bude co nej vzdušnější a nezpůsobí ještě větší přehřátí. Materiál lze použít lehký a příjemný na dotek střiž, tenký úplet a dokonce šifon, pokud model má přísnější řez.

Pro rekreaci a procházkyV podzimním a zimním období designéři připravili pro ženy módy módní modely kombinézy s volnějším střihem, který umožňuje nosit punčochové kalhoty nebo extra bundu. Zimní dámské sportovní kombinézy jsou vyrobeny z teplého fleece, tlustých kol nebo bavlněné tkaniny, ale v tomto případě mají pevně izolovanou podšívku.

Pokud jde o modely sportovních kombinéz pro trénink v tělocvičně, mají speciální střih a jsou vyrobeny z elastického materiálu. Těsně přiléhají k tělu a jsou zcela nevhodné pro každodenní nošení.

Těsné uchycení těla umožňuje pozorovat práci svalů a dalších jednotlivých částí těla. Těsně přiléhající tkanina navíc dokonale fixuje hrudník, břicho, boky a nohy, což je důležitá podmínka pro kvalitní lekce fitness. Takové sportovní modely jsou obzvláště vhodné a umožňují sportovci, aby se nezdržoval na tom, jak sedí jeho oblečení během tréninku.