Zeštíhlující oblečení

Nespočet reklam v médiích nám často nabízí nové nástroje pro boj s přebytkem kilo.Takže svět trhu je uspořádán: pokud existuje poptávka, pak je nabídka.To platí zejména pro otázku nadváhy u žen.Naše krásné dámy chtějí být štíhlé a mladé s minimálními náklady, hmotnými i fyzickými.

Málokdo z nás byl ochoten sedět na dietu několik měsíců, cvičit se v posilovně v tělocvičně za jediným účelem hubnutí.Proto, vidět reklamy o zázračné prádlo pro hubnutí, ve kterém, bez jakéhokoli zvláštního úsilí, další kilogramy odejdou, je těžké odolat touze koupit.

Je možné pomocí takové spodní prádlo zhubnout?

Odborníci na výživu, endokrinologové a mnoho dalších odborníků, kteří se zabývají tímto problémem říkají, že je téměř nemožné zhubnout pomocí takového prádla.Lidská povaha je navržena tak, aby tyto kiláry odcházely, když tělo samo utratí více kalorií, než dostane.Zázraky na světě se nestane, a bez cvičení a omezení v potravinách, zhubnout nebude úspěšný.

Pak vyvstává otázka.Jaký je účel prodeje takového spodního prádla a proč má takové jméno?

Toto spodní prádlo obsahuje: legíny, šortky, opasky a různá trička.Pokud dříve tento typ prádla byl nošen pouze doma nebo v tělocvičně, nyní je nošen na procházku, na návštěvu a někdy i na práci.Takové spodní prádlo může být skvělým doplňkem energetického obrazu.život, ale významně změňte vaši postavu a ovlivněte kilá, které není schopna.

Základní vlastnosti speciálního prádla

Odstranění přebytečné tekutiny potem - „saunový efekt“. Toho je dosaženo použitím speciálního materiálu, ze kterého je vyrobeno prádlo (neopren). Takové spodní prádlo nepropouští teplo a vzduch a dochází k přehřátí problémových oblastí, což vede k intenzivnímu pocení.

Takové jednání vede k nevýznamnému úspěchu pouze v případě zadržování tekutiny v těle, což ztěžuje zbavení se kil. Vědět, že ne každý může používat toto spodní prádlo. U některých chronických onemocnění je kontraindikován.

V boji proti věčnému nepříteli ženy - celulitidě je důležité dobré zahřátí podkožního tuku. To zvyšuje krevní oběh a zlepšuje lymfodrenáž. Bohužel, na to, blahodárné účinky prádlo končí, a zbavit se problému nadváhy nestačí - budete potřebovat speciální masáž.

Aby se zvýšila účinnost prádla, před jeho nanesením se na problémové oblasti aplikuje speciální krém a při absenci přístupu kyslíku a při silném stlačení může krém proniknout hlouběji do vrstev kůže.

Vliv komprese na svaly

Často se takové spodní prádlo používá na podporu svalových skupin a na pomoc při odlivu žilní krve do nohou. Proto se doporučuje nosit při sportu. Koneckonců, správnězvolený tlak spodního prádla snižuje riziko zranění. Svaly při nošení spodního prádla by měly pracovat aktivněji a méně unavené. Sportovci při cvičení využívají speciální kompresní pásy a kolenní výšky. Lékaři jim často doporučují léčit a předcházet řadě onemocnění, jako jsou křečové žíly, výrony a výrony, a po operacích. Spodní prádlo by však mělo podporovat svalové skupiny a podporovat intenzivní odtok krve. Pokud tomu tak není, pak se prostě stiskne a táhne, což naopak situaci zhoršuje.

Mikromasáž

Výrobci často uvádějí při inzerci takové masáže při nošení speciálního oblečení. Takový efekt skutečně existuje. Některé druhy prádla jsou vyráběny s drsností (nerovnoměrné tkaní, hrboly, atd.) Při pohybu dochází k mírnému masáži problémových oblastí kůže. Nicméně, s některými zřejmými výhodami, takové spodní prádlo má své vlastní kontraindikace. Zvláště, to nemůže být nošeno v porušení krevního oběhu, s existujícími problémy s žilami a s endokrinními chorobami.

Pravidla opotřebení

Nosit speciální spodní prádlo nesmí být delší než tři hodiny denně.

Sledujte odezvu těla (může nastat alergická reakce na materiál). Pokud je spousta potu, nosí bavlněné punčocháče nebo tílko. V době bez ponožek takového spodního prádla se snažte dávat přednost přírodním látkám. Kůže by mělak odpočinku.A nezapomeňte, tajemství štíhlé postavy, je ve správném životním stylu, a spodní prádlo pro hubnutí, jen doplněk k požadovanému výsledku.