Červené chilli pro vlasy

PTéměř každá žena je obeznámena se zběsilou touhou být majitelem luxusní zdravé hlavy vlasů, která teče do pasu. Každý den jsme obklopeni reklamami zobrazujícími šťastné krásy, které slibují, že z nás učiníme mořskou pannu za dva týdny pravidelného používání nějakého „zázračného nástroje“. To však bohužel není vždy pravda a kromě toho si každý nemůže dovolit poměrně drahý nástroj pro péči o vlasy. Co dělat Jak převést vaši touhu do reality? Odpověď je velmi jednoduchá - nabízíme vám zapamatovat si recepty staré babičky. Koneckonců, od pradávna naše prababičky používaly dary přírody k prospěchu a zdraví vlasů.

Jeden z nejúčinnějších způsobů, jak zabránitvypadávání vlasů a urychlit jejich růst-tinktura z červených paprik . V naší dobětrichologiena základě četných studií potvrdila účinnost používání červené papriky. Z červené papriky může být poměrně rychle, a v neposlední řadě, ekonomicky připravit tinkturu doma.

Recept č. 1.

Nákup v obchodě několik luskůčervené papriky , opláchněte pod tekoucí studenou vodou, jemně nakrájejte, vložte do vhodné nádoby pro použití a nalijte alkohol (vodka). Po 7 - 10 dnech vložte tinkturu na tmavé místo. Před praním vlasů je nutnéaplikovat na kořeny malé množství tinktury, lehkou masáž,a nechte půl hodiny. Naneste tinkturu lze použít kosmetický disk, třídění vlasů na partings nebo použijte láhev s sprejem. Upozornění: Pokud máte vředy, lupénku nebo odřeniny, nenanášejte na pokožku hlavy tinkturu. Alkohol v kombinaci s červenou paprikou dráždí pokožku a může způsobit nepohodlí. Také se vyhněte dostat tinkturu do očí. Tento postup se doporučuje 2-3 krát týdně. Alternativní řešení: v téměř každé lékárně si můžete koupit hotovou tinkturu z červených chilli papriček.

Recept č. 2.

Vezměte 1 lžíci jemně nasekané červené papriky30 - 50 gramů brandy, 1-2 lžíce rostlinného oleje (lopuch, dýně, rakytník, lněné semínko, olej z hroznových jader), přidejte šťávu poloviny citronu, lžíce medu, pár kapek kapalinyvitamin A nebo Ev oleji. Opatrně se pohybujte. Maska se aplikuje na pokožku hlavy a rovnoměrně rozloží po celé délce vlasů. Zabalte vlasy do plastového sáčku a zahřejte ručníkem. Maska musí být uchovávána po dobu nejméně 30 minut. Dále si umyjte vlasy šamponem. Voda by měla být teplá, ale ne horká. Průběh léčby: 2 procedury dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce.

Postupy jsou poměrně jednoduché a za předpokladu pravidelného používání infuze červené papriky nebude trvat dlouho. Dejte si svou oblíbenou malou pozornost a vaše vlasy se budou oplatit.