Je nakloněn korpulenci? Apple-Shrimp Dieta Anna Semenovich

Známá zpěvačka a herečka, sólistka skupiny „Brilantní“ Anna Semenovich, je zaslouženě považována za jednoho z nejjasnějších, nejkrásnějších a nejoblíbenějších sportovních představitelů show businessu.

Anna Semenovichová, majitelka poměrně velkolepých forem, upřímně přiznává, že má sklon k nadváze a její harmonie není ničím jiným než zaslouženým výsledkem pravidelných sportů, tréninků a stravy s krevetami. Dieta, jejíž hlavní menu tvoří jablka a krevety, Anna Semenovichová přišla sama se sebou v důsledku četných studií nejznámějších a nejoblíbenějších diet.

Jaké jsou prospěšné krevety a jablka na hubnutí?

Maso krevet se vyznačuje tak důležitou kvalitou z hlediska výživy jako velmi nízkým obsahem tuku (mají nízkou energetickou hodnotu). Kromě toho jsou krevety zdrojem vápníku, jodu, železa, fosforu a vitamínů pro lidské tělo. Navzdory skutečnosti, že maso skrček obsahuje spoustu cholesterolu, vědci tvrdí, že se v těle nemůže hromadit.

No, každý ví o prospěšných vlastnostech jablek pro štíhlou postavu. Jíst jablka aktivuje proces odstraňování toxinů a toxinů z těla, vláknina a pektin pomáhá normalizovat trávení, fruktóza posiluje tělo. Jak se říká, chcete jíst - jíst jablko, nechcete jablko - nechcete jíst. Stručně řečeno, hladová omáčka vás neohrožuje.

Strava Anny Semenovich je navržena na 7 dní, během které můžete v neomezeném množstvíjíst krevety, vařené v lehce osolené vodě a jíst jablka (kyselá, sladká, atd.). Doporučuje se použít dostatečné množství tekutiny - můžete pít čaj, kávu (bez cukru a smetany, vodu, čerstvé džusy, bylinné čaje, minerální vodu (bez plynu), suché bílé víno (1-2 sklenice).

Očekávaný výsledek. Po dobu 3 - 7 dnů dieta s krevetami, můžete se zbavit 3 - 5 liber nadváhy.

Nezapomeňte, že mnoho diet má kontraindikace. Nedoporučuje se dlouhodobě dodržovat dietu.

Přejeme vám dobré, stabilní výsledky, zdraví, harmonii a krásu!