Apple dieta

V boji proti obezitěexistuje nespočet odrůd a úžasnýchdiet .Jablečná stravaje jednou z nejbezpečnějších. Jablečná strava je založena na příznivých vlastnostech různých odrůd jablek.

Užitečné vlastnosti jablek, které pomáhají zhubnout a udržet zdraví:

 • Jablka jsou bohatá na vitamíny různých skupin (vitamíny skupiny B, vitamíny A a C)
 • Jablka obsahují jód.
 • Jíst jablka příznivě ovlivňuje proces metabolismu, normalizuje práci trávicího systému a přirozeným způsobem podporuje vylučování toxinů z těla.
 • Jablka obsahují cukry, jako je fruktóza a glukóza, které mohou nahradit vysokokalorické sladkosti.
 • Jíst jablka pomáhá kontrolovat hlad.
 • Jablka obsahují takovou užitečnou látku jako pektin. Pektické látky normalizují hladinu cholesterolu v krvi a přispívají k hubnutí. Pektické látky jsou navíc schopny vázat toxické látky (arsen, olovo) do těla a odstraňovat je z těla.
 • Jíst jablka vyvolává silnější imunitní systém.
 • Jablečná slupka obsahuje antioxidační látky, které mají schopnost blokovat volné radikály. Jedná se o druh prevence vzniku a vývoje rakoviny.

Jsou to tyto léčivé vlastnosti jablek, které vám pomohou ztratit tyto kiláry, ale ne ztratit nejvíce.drahocenný - zdraví.

Existuje několik druhů jablečné stravy.

 1. Apple Week.První tři dny týdenní diety by měly být konzumovány ve zvyšujícím se množství. Jmenovitě první den - 1 kilogram jablek, 2. den - 1,5 kg jablek, 3. den - 2 kilogramy jablek. Postupně snižují počet jedených jablek - 4. den - 2 kilogramy, 5. den - 1,5 kilogramu jablek, 6. den - 1 kilogram. V "jablečný týden" povoleno použití žitné sušenky a zelený čaj. Samozřejmě, v uličkách rozumných.
 2. Apple Kefir Dieta.Základním principem stravy typu jablko-kefír je potřeba jíst jedno jablko 5 až 6krát denně. Pro každé jablko se vypočítá použití 1 šálku kefíru. Tato dieta pomáhá s toxikózou během těhotenství.
 3. "Čistá" jablečná strava.Několik dní se doporučuje používat pouze jablka a pít co nejvíce vyčištěné vody.
 4. Dny nalačno.Pro některé lidi, jíst jen jablka pro několik dnů je těžký. V tomto případě si můžete zařídit dny nalačno (1 - 2 krát týdně). Dny půstu přispívají k eliminaci toxinů a strusek z těla, což vám pomůže zhubnout.