PozorŠkodlivé produkty

Jídlo je pro osobu nezbytné pro normální fungování. Jinými slovy, aby člověk žil, potřebujepotravua nejlépe zdravý pro tělo. Nesprávná výživa je v mnoha případech příčinou onemocnění gastrointestinálního traktu, kardiovaskulárního systému, vývoje rakoviny a diabetu, vyvolává rozvoj obezity a celulitidy. V kombinaci s bláznivým rytmem života, stresovými situacemi a škodlivými návyky, používáním „nebezpečných“ potravin, zvíře redukuje délku života člověka.

Seznam škodlivých produktů:

  1. Čipy.Čipy jsou sbírkou sacharidů a tuků ochucených příchutěmi, barvami a příchutěmi. Technologie třísek na vaření (hydrogenace rostlinného oleje) je nevyhnutelná , ale vede k tvorbě syntetických tuků, které jsou nejsilnější karcinogeny. Takový „set“ škodlivý účinek na lidské tělo a vyvolává rozvoj rakovinných buněk.
  2. Sycené nápoje- směs cukru, barviv, aromat a oxidu uhličitého. Vysoká koncentrace cukru v nápojích sycených oxidem uhličitým narušuje metabolismus. Vezměte prosím na vědomí, že ve sladkých nápojích sycených oxidem uhličitým se nepoužívá přírodní cukr, ale jeho náhradou je Astartam (E 951), který je 200krát sladší než přírodní cukr v chuti.Astartamv lidském těle se rozkládá na karcinogenní látky. Chemická barvivavyvolávají alergické reakce a oxid uhličitý dráždí žaludeční sliznici, což způsobuje onemocnění gastrointestinálního traktu, jako je gastritida, vředy a eroze. Kromě toho by měl být každý člověk upozorněn překvapivě zajímavým faktoremtun o použití sycených nápojů jako prostředku vápencové škály a rzi. Přemýšlejte o tom, co by mělo být obsaženo v takových nápojích, které obsahují chemikálie a jedy, aby bylo možné snadno odstranit staré váhy, které nejsou vždy přístupné speciálním čisticím prostředkům?
  3. Masné výrobky hlubokého zpracování (klobásy, klobásy, šunka atd.) . Tyto produkty obsahují skryté tuky (vepřová kůže, sádlo), které jsou opět zakryty příchutěmi a příchutěmi. Kromě toho většina výrobců masných výrobků, s cílem ušetřit, místo přírodního masa použít transgenní sóji. Uzené maso a ryby hromadí poměrně nebezpečné množství benzopyrenu - silného karcinogenu. Takové „masové pochoutky“ s každodenním použitímmohou způsobit značné poškození trávicího ústrojí a močového systému.
  4. Majonéza, kečupy a omáčky . Majonéza je vysoce kalorický produkt, který je 65% tuku. Kromě toho majonéza obsahuje mnoho sacharidů a chemikálií, které dávají majonézu potřebnou chuť. Majonéza navíc obsahuje významné množství cholesterolu a sodíku. Zvýšená koncentrace cholesterolu v lidském těle je přímána cestě k výskytu aterosklerózy. Přebytek látky, jako je sodík, zpomaluje tok živin a vylučování metabolických produktů.
  5. Konzervované potraviny . Konzervované ryby a masné výrobky lze označit za „mrtvé potraviny“. Aby se konzervované potraviny uchovávaly po dlouhou dobu, používá se impozantní množství konzervačních látek. Například glutamát sodný (E 621), který je obsažen v konzervách, vyvolává bolesti hlavy a cévní křeče, narušuje normální metabolický proces. Kromě toho, s použitím konzervovaných potravin, existuje riziko infekce s onemocněním, jako je botulismus.
  6. Rychlé občerstvení . Tato třída potravin zahrnuje především potraviny, které lze rychle připravit a doručit klientovi. Nebezpečí jíst hamburgery, cheeseburgery, hranolky, párky v rohlíku je topříprava takových jídel je nejvíce často používaná margarínová pevná forma, ve kterém koncentrace trans mastných kyselin je vysoká. Kromě toho, rychlé občerstvení je velmi vysoká kalorií, a jeden průměrný oběd je schopen zajistit denní příjem kalorií. Rychlé občerstvení je bohaté na cholesterol a koncentrace vitamínů a prospěšných živin se snižuje na nulu. Konzumace rychlého občerstvení způsobuje řadu onemocnění, od gastritidy až po onkologii.
  7. Zelenina a ovoce.Samozřejmě hovoříme o zelenině a ovoci, které jsouznečištěny průmyslovými emisemi nebo které rostlyhnojiva s dusičnany.V takových nepříznivých podmínkách se zelenina a ovoce mění v houbu, která sbírá jedy a karcinogeny.
  8. Sůl.Konzumace solia zdravého člověka za den by neměla překročit 10 gramů. Je to právě toto množství soli, které je lidské tělo schopno odstranit z těla do plného rozsahu, aniž by to poškodilo zdraví. Nadměrná koncentrace soli způsobuje pokles tlaku, přispívá k hromadění tekutin a toxinů v těle.
  9. Čokoládové tyčinky, lízátka, gummies . Tyto produkty obsahují neuvěřitelné množství cukru, barvivalei, příchutě, stabilizátory a látky zlepšující chuť. Už víte o škodlivosti a nežádoucích účincích těchto chemických sloučenin. Kromě toho, všechny "sladkosti" high-kalorií. Máte-li sladký zub, jíst lžíci medu lépe (pokud není alergie).

10.Margarín.Jedná se o směs živočišných a rostlinných tuků, které jsou při zpracování podrobeny hydrogenaci (nasycení molekul mastných kyselin atomy vodíku). Takové transisomery zvyšují hladinu cholesterolu v krvi, narušují normální aktivitu buněčných membrán a způsobují rozvoj kardiovaskulárních onemocnění.

Všechny výše uvedené produkty nevyhnutelně vstupují do stravy většiny lidí. Odmítnutí nebo minimalizace množství „škodlivých“ produktů ve stravě vám pomůžeudržet zdraví, krásu a mládež po mnoho let .